Opinie o Bartosz Szumiński w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bartosz Szumiński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bartosz Szumiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartosz Szumiński w Rumia

Witam złożyłam wniosek podpisałam z tym panem umowę przelałem 800zl zaliczki by uzyskać pozyczke i miałem czekać 14 dni na pieniadze bo tak było w umowie no ale mija 18 dzień i ani telefonu nie odbierają ani na gmail nie odpisuja ani pieniędzy nie widzę no po prostu masakra !!!!!! Co teraz zrobić żeby te pieniądze za zaliczkę która zapłaciłem odzyskać bo widać że to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Prawnik

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu 666 681 518

@Prawnik

Witam! Mialem dostac kredyt na kwote 10000 zl wplacilem 45 zl bo tak chcieli i kontakt sie urwal Nie odbieraja telefonow na maile nie odpisuja Umowy ze mna nie podpisali

@Prawnik

Witam serdecznie, kontaktuje sie odnosnie pozyczki którą miałem otrzymać w firmie Kredyty-Leasingi Bartosz Szumiński 21 lutego podpisałem z tym Panem umowę oświadczenie wpłaciłem 800 zł prowizji do dzisiaj żadnych pieniędzy ani pożyczki ani zwrotu prowizji. Co można zrobić w tym kierunku. Pozdrawiam

Zuzanna Zielińska Nowy wpis
@tomjag1

Bartosz Szumiński jest poprostu wielkim (usunięte przez administratora) kredytowym skąd to wiem w 2019 przed świętami Bożego Narodzenia chciałam od niego pożyczkę wpłaciłam mu 1998 85 gr i kredyt miał być dzień przed Bożym Narodzeniem i mamy 2021 a pieniedzy nie ma Poprostu i też taka firma nie istnieje bo zgłosiłam to na policję jego pesel to podał od jakiegoś innego człowieka bo myśmy z policją szukali (usunięte przez administratora)

Aneta Nowy wpis
@Zuzanna Zielińska

O kurcze! Bardzo Ci współczuję, to bardzo dziwne że tak zapadł się pod ziemię. Dalej nic nie wiadomo? Chyba nie zamknęli tej sprawy, prawda?

Adwokat Nowy wpis
@tomjag1

Zapraszam do kontaktu 510663247

tomjag1 Nowy wpis

Najgorsza tzw firma finansowa w Polsce, p zabraniu prowizji i jednym mailu ze niby przelew poszedł 27 lutego kontakt sie urywa z szanowna firma pozdrawiam

tomjag1

Witam, czy juz wiadomo coś odnośnie tej firmy, czy zwrócą te pobrane prowizje proszę o informację.

tomjag1

Jeszcze raz chciałbym opisać swoją sprawę związaną z tą firmą minął juz grubo ponad miesiąc od podpisania niby umowy, wpłaceniu 800 zl prowizji, do tej pory zero kasy, zero kontaktu z ich strony. Przestrzegam innych żeby nie korzystali z usług tej firmy, To jakaś fikcyjna firma. Pozdrawiam

Firma Bartosz Szumiński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
krzysiek

Trzeba zrobic wszystko by firma kredyty lesingi Bartosz Szuminski przestala istniec i nie oszukiwala ludzi Straca wtedy bardziej.

Justyna
@krzysiek

Również zostałam przez nich (usunięte przez administratora). Nie dość że pożyczyłem pieniądze na rzekomo prowizję wyplacilam to poleciał z nim wszystkim (usunięte przez administratora) A teraz śmieje się z nas wszystkich że ludzie są tak zdeterminowani żeby dostać pożyczkę że nawet są w stanie dla niego zapłacić

Mtk

To jest oszust,uważajcie !!!

Nikita

Jak widzę większość tu piszących miała dostać kredyt 10 tyś. Ja dzięki temu że dlugo zastanawiałam się nad oferta nie wpłaciłam 800 zł i to mnie uchroniło przed wpadką. Pozdrawiam

krzysiek

Sprawa zgloszona do prokuratury i na policje.Trzeba czekac

Krzysiek

Firma to oszusci.Wyludzaja zaliczki.Jest to firma ze Strzegomia Nie udzielaja kredytow

Oszukana

Czyli nie jestem jedyna . W tym samym czasie oszukano mnie również. Ńiestety także dałam się nabrać i wpłaciłam 800pln . Czy ktoś z państwa zgłosił sprawę na policję lub prokuraturę? Pytanie tylko czy to jest ten sam Bartosz Szumiński ...Rumia ? Tamta firma ma inny adres .

Krzysiek
@Oszukana

Witam! Mialem dostac kredyt na 10000 zl. Wplacilem zaliczke 45 zl.i nic.To oszustwo.Zglosilem sprawe do prokuratury.Ta firma to oszustwo.Prokuratura wie.Oni nie udzielaja kredytow

Wkurzona

(usunięte przez administratora) i tyle wyludzacz i (usunięte przez administratora)

Tak sie nie robi

Czekałam na poczyczke 14dni wpłaciłam 500zł umowe podpisałam i nidk nie odbiera oszukali mnie

Zostaw merytoryczną opinię o Bartosz Szumiński - Rumia

Bartosz Szumiński