Opinie o Magdalena Sawicka Om Bijou w Mikołajki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Magdalena Sawicka Om Bijou, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Magdalena Sawicka Om Bijou o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Sawicka Om Bijou w Mikołajki

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Magdalena Sawicka Om Bijou poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego? Jakie wrażenia?

Sławomir Nowy wpis

Widzę ze jest tu kilka ogłoszeń o prace. Mnie interesuje stanowisko konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń. Prócz stałej wypłaty przewidziane są jakieś premie? No i czy dają socjal? Ktoś z obecnych pracowników może mi podpowiedzieć?

Dżusi
Kandydat

Brak odpowiedzi

Xenjiaa Nowy wpis
@Dżusi

Podejście do pracowni kow po niższej krytyki nie polecamy pracy pracowała tam 3 lat temu nie wroci nigdy więcej spasiba

Sviett Nowy wpis

Не рекомендую через месяц поработал, отказался от контактов с хозяевами

Obecnie coś dzieje się w firmie Magdalena Sawicka Om Bijou w miejscowości Mikołajki? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na nowe info odnośnie Magdalena Sawicka Om Bijou, napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Sawicka Om Bijou - Mikołajki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Magdalena Sawicka Om Bijou?

Zobacz opinie na temat firmy Magdalena Sawicka Om Bijou tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magdalena Sawicka Om Bijou?

Kandydaci do pracy w Magdalena Sawicka Om Bijou napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magdalena Sawicka Om Bijou
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Plac Wolności 15
    11-730 Mikołajki
  • NIP: 5832200999 REGON: 191851221

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Magdalena Sawicka Om Bijou