Opinie o Pierzu Mechanika Samochodowa Piotr Pierzyński w Rzgów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pierzu Mechanika Samochodowa Piotr Pierzyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pierzu Mechanika Samochodowa Piotr Pierzyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pierzu Mechanika Samochodowa Piotr Pierzyński w Rzgów

Rafał

Tragedia, z mechaniką pojazdową ma to niewiele wspólnego bardziej jak wróżenie "jak się uda to się uda a jak nie, to (usunięte przez administratora) trudno" Podsumowując zabił bym się na pierwszym zakręcie bo ktoś "zapomniał" elementarnej czynności jaką jest odpowietrzenie hamulców. Nie polecam, jeśli serwis klimy działa tak jak mechanika to strach się bać czym nabijają te auta, mam nadzieje, że nie gazem z zapalniczek...

Pierzu
@Rafał

Witam bardzo dziękuję za opinie mojej byłej żony ????

Kam Nowy wpis
@Pierzu

:)nikt nawet w to nie wątpi że to ona

Była żona... Nowy wpis
@Pierzu

Uważam , że za takie pomówienia powinnam wyciągnąć odpowiednie konsekwencje . I zanim kogokolwiek się osądzi powinno pierw się dokładniej sprawdzić i się upewnić . A przypisywać swój osobisty brud proszę swojej osobie . Raczej , pomine wystawiania opinii , z mojej strony...

Była żona... Nowy wpis
@Kam

Skończcie , te przedstawienia bo jesteście na tyle śmieszni , że nawet nie wiem co mam powiedzieć . A moja osobą proszę sobie , buzi nie wycierać .

Karol Nowy wpis

A polecacie podjąć z nimi współpracę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pierzu Mechanika Samochodowa Piotr Pierzyński - Rzgów

Pierzu Mechanika Samochodowa Piotr Pierzyński
  • Tuszyńska 32