Ciechanowski Przedsiębiorstwo Projektowo - Budowlane Ceprobud

Ciechanów

Opinie o Ciechanowski Przedsiębiorstwo Projektowo - Budowlane Ceprobud

Józek

Pracowałem u nich w 2014 roku, osobiście polecam, myślę, że jak na firmę budowlaną oferują bardzo dobre warunki, pensja była z reguły na czas, polecam.

?

Sam szanowny prezes nie odbiera telefonów i nie płaci podwykonawcą nie polecam współpracy bo pieniędzy nie zobaczycie!!!!!

rodak

firma krzak i po firmie proszę pospłacać długi podwykonawcom

Zostaw opinię o Ciechanowski Przedsiębiorstwo Projektowo - Budowlane Ceprobud - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciechanowski Przedsiębiorstwo Projektowo - Budowlane Ceprobud