Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Pospiech Katarzyna w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Usługi Ogólnobudowlane Pospiech Katarzyna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Ogólnobudowlane Pospiech Katarzyna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogólnobudowlane Pospiech Katarzyna w Krotoszyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w Usługi Ogólnobudowlane Pospiech Katarzyna możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy nowo zatrudnione osoby w Usługi Ogólnobudowlane Pospiech Katarzyna otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Amon amarth Nowy wpis

Stary lepiej złóż papiery do zieleni miejskiej bo tam będziesz miał chociaż uczciwe składki.daj spokój

Monika Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Niby firma wykończeniowa i nie tylko, jednak po 2 latach zrobienia łazienki od podstaw płytki „siadły” co daje 2 cm szparę między podłogą a ścianą tragedia Przy prysznicu nie ma spadu, woda zbiera się do narożnika, następnie pod płytki które „siadły” Po sprawdzeniu przez fachowca trzeba ściągnąć płytki i założyć wszystko od nowa!!!! Nie polecam !!!! Spartaczona robota po całości!!! W salonie po skończeniu gipsowanie każde łączenie płyt było widać!!! Nie dano nic na łączenia!!! Jednak w towarze była taśma i siatka, najwidoczniej majstry uznały że bardziej przyda im się na fuchach po godzinach niż mi gdzie ja za towar zapłaciłam !! Poprawka na mój koszt!!! Ponownie musiałam kupić siatkę i gips nie wspominając że 2 miesiące czekałam aż jaśnie ktoś przyjdzie to poprawić! Spartaczona łazienka i salon Nie polecam !!!!

To nie firma to partacze, właścicielka siedzi za biurkiem w tureckiej firmie, głowę trzyma wysoko a tak naprawdę jest nikim, słodka blondynka, biedny tem Omar finansuje cała rodzine pośpiechow

Katarzyna
@Kasia

A co takiego im zleciłaś? Mimo wszystko niedobrze, że ujawniasz wygląd i dane osób z firmy Pospiech, to niezgodne z regulaminem tego forum. Napisz więcej konkretów o tej sytuacji,

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Usługi Ogólnobudowlane Pospiech Katarzyna, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@Kasia Ale to jest forum pracowników firmy więc źle zostały skierowane uwagi dla firmy!!

Gutek

Najłatwiej jest oczerniać tylko czy mamy podstawy, nie będzie to w kolizji z prawdą?

Anka

Przekrety jakich malo. Odradzam

Zbigniew

Jak przychodzi do poprawki to nawed telefonu nie odbieraja a poprawki sa na calej robocie odradzam

Ela

Unikjcie tej firmy !!!!!!

Wojtek

Ostrzegam partacze !!!!!

Wiola

Nie polecam pyprusy. Nie dotrzymuja terminu robota spaprana

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Pospiech Katarzyna - Krotoszyn

Usługi Ogólnobudowlane Pospiech Katarzyna
  • Mikołajczyka 18