Opinie o Andrzej Nehrebecki Instytut Psychoterapii Metasystemowej w Leńcze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Nehrebecki Instytut Psychoterapii Metasystemowej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Andrzej Nehrebecki Instytut Psychoterapii Metasystemowej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Nehrebecki Instytut Psychoterapii Metasystemowej w Leńcze

asdf Nowy wpis

Szukając na stronie instytutu czegoś o pracy, trafiłam na informację, że od 31 grudnia 2016 instytut podzielił się na dwa podmioty, z czego działać ma tylko Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej Maria Milena Karlińska-Nehrebecka. Przy ulicy Pod Skałką w Krakowie. Czy to aktualne info, bo szukam pracy w charakterze sekretarki, na umowę o pracę i cały etat. Podane godziny pracy od 8 do 16 sugerują taką możliwość.

Ola Nowy wpis

Dodam, że pan Nehrebecki padł ofiarą przekonania o własnej nieomylności. Jakakolwiek forma krytyki jego metod kończy się próbą wmówienia pacjentowi, że ma problem psychiczny i dlatego właśnie go krytykuje. Grupa wykazuje oznaki sekty, a osoby z problemami małżeńskimi, zdrowotnymi, z uzależnieniami są podatni na manipulacje. Przestrzegam przed metodami pana Nehrebeckiego.

Ola Nowy wpis

Bardzo nie polecam terapii. Potwierdzam, trzeba być na każdym zjeździe. Byłam na dwóch spotkaniach, chciałam przyjechać na kolejne, ale pochorował mi się zwierzak i wymagał ciągłej opieki, zabieg został umówiony w dniu zjazdu. Sygnalizowałam wcześniej na grupie na watsappie, że może mnie nie być, a jak się okazało, że z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogę zostawić chorego zwierzęcia, zadzwoniłam do „guru” i powiedziałam, że niestety nie będę mogła przyjechać. Próbowałam spokojnie wytłumaczyć, że nie mogę, to zaczął w chamski sposób podniesionym głosem mówić do mnie, że jestem niepoważna, że mam odwróconą hierarchię wartości i że mam przyjechać o zostawić zwierzę, „bo to tylko kot”. Totalny brak empatii, profesjonalizmu i ludzkich odruchów. Bardzo zawiodłam się na tej osobie, szczerze przestrzegam przed uczestnictwem w grupach.

Co wchodzi w socjal Andrzej Nehrebecki Instytut Psychoterapii Metasystemowej?

Piotr Nowy wpis

Pierwszy raz dojrzałem, że na terapii u Pana Nehrebeckiego każda osoba bez wyjątku klnie i wytyka sobie błędy. Absurdalne zachowanie ! Co tam się dzieje to nie stworzone rzeczy. Picie w hotelu bądź tez na spotkaniach. Każdy członek tej terapii wyklina na drugiego uczestnika grupy, za złe zachowanie. Co to jest w ogóle za terapia ? To powinno być skierowane do odpowiednich służb !!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Andrzej Nehrebecki Instytut Psychoterapii Metasystemowej? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Ps. mam na myśli negatywne opinie ????

Polecam tego Pana, wszystkie powyższe wpisy są pisane przez jedną kobietę która ma zaburzenia osobowości ???? Dzięki Andrzejowi to odkryłem.

Magdalena

Nie polecam! Chore zgrupowania po każdej terapii pan Nehrebecki sponsoruje imprezę która ma pomóc. Tego typu impreza polega na piciu alkoholi.

Natalia
@Magdalena

Na pewno polega na piciu alkoholu? Bo skoro podobno taka impreza ma pomóc to jednak też inne priorytety są w trakcie niej spełniane?

@Natalia

To znaczy, że co ? Nie ma innych priorytetów, to jest sekta i odradzam, wszystkie komentarze mówią co tam się złego dzieje. Na wysoka skale to poszło każdy zaprasza znajomych i wciąga w sektę. Ludzie poświęcają swój majatek by utrzymać tego pana. Trzymać się z daleka !!!!

Natalia
@Magdalena

No zabrzmiało to dość niepokojąco... Jak można to udowodnić / sprawdzić czy to faktycznie jakaś sekta? Opinie w Internecie raczej nie zawierają się w puli wiarygodnych dowodów.

Ika

Słaba opinia gwiazdkowa mówi o skandalicznym prowadzeniu terapii. Zgodzę się z poprzednikami, którzy mają największą liczbę kciuków, popieram ! Szczerze odradzam, inaczej firma zwaną sektą. Mąż uczestniczy na tą chorą terapię, przez to nasze małżeństwo dobiegło końca. A podobno terapia pomaga, w tym przypadku odwrotnie. Pan ,,guru”, nie pozwala omijać ani jednego spotkania, mimo zdarzeń losowych typu; ślub, pogrzeb musisz uczestniczyć na terapii, nie można ominąć kiedy jest ,,sesja”. To już świadczy o silnej SEKCIE. Strona facebookowa pokazuje jak hipnotyzują ludzi i co z nich robią. Natomiast za każda negatywną ocenę, usuwane są komentarze i wszelkie blokady. Przecież istnieje wolność wypowiedzi ? Tym bardziej, że są to informacje realistyczne. Terapia polega na miłości, cieszenie się chwilą, ,,carpe diem”, Pan całej tej ,,sekty” tworzy, ustawia ludzi jak pionki rozsławiając swoją firmę w każdych miejscowościach, karze zakładać grupy na WhatApp, gdzie mają dostęp tylko uczestniczący w spotkaniach i INNI uczestnicy, co jest chore doradzają, jeśli coś nie idzie w życiu człowieka sposoby na to by było ,,lepiej” nie do końca u nas było gorzej. Piszą jak ma postąpić uczestnik sekty w danej sytuacji i uczestnik tej całej sekty musi tak zrobić, poświecić się, bo przyniesie mu lekkość w życiu, i świadomość że się ułoży po 5-10-20 latach terapii, istne wyciąganie pieniędzy! Grupa kazała oddać coś co jest dla męża ważne był to rower wzięty w kredycie, oddał na licytacji, bo grupa mu tak zakazała (po czym później żałował, chciał odzyskać, wiedział ze źle zrobił, tłumaczył mi, że to grupa tak mu kazała), bo został zahipnotyzowany, dużo o tym czytałam, nie zdawałam sobie sprawy jakie to jest silne. Oddał, po czym grupa powiedziała ze nie do końca wyraziła swoje zdanie, bo mógł zapytać żony - po fakcie. To po co to pisać drygować a później krytykować ? Został skrytykowany, poniżony dodatkowo…. Psychoterapeuta powinien pomagać, wspierać, a nie prowadzić spotkania grupowe, na których każdy opowiada o swoich problemach rodzinnych a on mówi o swoim życiu i jak on postępuje i że to jest DOBRE!!!!!. Dodatkowo wspomnę, że te terapię są prowadzone w budynkach o niskim standardzie. W Tychach terapia polega na tym, że są spotkania a po spotkaniach balanga, Party, picie alkoholu, bawienie się, żeby każdy był zadowolony z wyjazdu, mile spędził czas i przyjechał na kolejne. Nie z tej przyczyny w tym samym budynku co są odprawiane ,,hipnozy” na dole znajduje się dyskoteka, karaoke. Przecież każdy musi się Odstresować, rzeczywiście dobry patent, po słuchaniu, że robisz źle, masz postępować tak i tak przez innych ludzi. Głównie jest to wmawianie swoich racji. Nie polecam, ludzie lepiej iść do psychologa niż uczęszczać na zgromadzenie sekty, bo inaczej tego nazwać nie można.

Ilona

Nie polecam! To jest dosłownie SEKTA! Muszą wykonywać chore, beznadziejne „zadania” na grupie, i to ma pomóc w tej całej terapii. Wyłudzanie pieniędzy! Z ludzi robi (usunięte przez administratora) Dlatego też brak opinii odkąd Pan Andrzej prowadzi tą całą (śmieszną) „terapię” dodatkowo wspomnę o tym, że na każdych spotkaniach musisz być, nawet jak to jest sytuacja losowa, bo „guru” tak decyduje!

@Ilona

Zgadzam się, jak najbardziej taj jest

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Nehrebecki Instytut Psychoterapii Metasystemowej - Leńcze

Andrzej Nehrebecki Instytut Psychoterapii Metasystemowej
  • 251