Opinie o Firma Handlowo Usługowa Roplast Kwieciński Jarosław w Świecie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa Roplast Kwieciński Jarosław. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo Usługowa Roplast Kwieciński Jarosław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Roplast Kwieciński Jarosław w Świecie

Adam Nowy wpis

Jest polowa kwietnia 2022. Bloku w Nowem jak nie ma tak nie ma. Teraz coś mówią o końcu lipca. Z taką pogardą dla klienta to się nigdzie nie spotkacie. Jedyne co na tej budowie rośnie to grzyb na ścianach i kupki pustych butelek po alkoholu.

Adam Nowy wpis

Mam pytanie do tych, ktorzy kupili i odebrali juz mieszkania od Roplast. Chodzi mi o to jakiego opoznienia nalezy sie spodziewac. Otoz kupilem mieszkanie w budowanym bloku w Nowem ale delikatnie mowiac to zbytniego zaangazowania na budowie nie widac. Troche wybuduja i znikaja. W umowie mam odbior na koniec wrzesnia 2021.Jakiego poslizgu mozna sie spodziewac?

iwo Nowy wpis

no wlaśnie ja też tam kupiłam i co? I ani słychu co tam się dzieje .Wszystkie wymówki to koronawirus .Myślę że korona to im spadła.Jest nowy deweloper bardziej słowny i widać że tam ludzie nie mają koronawirusa.Jak się ludziom dobrze płaci to i wirus nie przeszkadza.Nic tylko ludzie co kupili w tym bloku od Kwiecińskiego powinni udac się do radcy po informację co można wywalczyć za niedotrzymanie terminu oddania bloku

bursztyn Nowy wpis

szok zaden blok nie jest oddany w terminie,ludzie mieszkaja w wynajetych mieszkaniach i łaskawie czekają.A na budowie zero pracy.Jak się dobrze orientuję to za opóżnienie powinna byc obniżka kosztów kupna mieszkania.To jest nie dotrzymanie umowy.Dziś lub jutro wlaśnie w tej sprawie idę do radcy zasiegnac języka

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gość który ostrzega kupujących

Witam brak słów na te bloki na ulicy Kazimierza Wielkiego co do wykonanie to jaki inspektor odebrał te bloki porażka kątów brak ściany krzywe narzuty tynków nawet do 8cm aby wyprostować ściany A tak nic to nie dało A co do jego pracowników to ich brak budowlańców nikt nie chce dla tego biznesmena pracować bo to zwykła (usunięte przez administratora) nie kupujcie od niego są lepsze mieszkanie u konkurencji (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Roplast Kwieciński Jarosław - Świecie

Firma Handlowo Usługowa Roplast Kwieciński Jarosław
  • Bydgoska 2a
    86-100 Świecie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Firma Handlowo Usługowa Roplast Kwieciński Jarosław