Opinie o Pphu Ber-Pol Adam Bera w Radłów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pphu Ber-Pol Adam Bera. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pphu Ber-Pol Adam Bera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Ber-Pol Adam Bera w Radłów

Aleksandra Nowy wpis

Czy poprawili się, jeśli chodzi o kwestię wypłacalności? Bo pełno było tutaj opinii, że firma jest niewypłacalna... Czy oprócz tego jest jeszcze jakiś problem? No chyba, że już wszystko jest okej :-)

Wojtula Wojtus Wojak Nowy wpis
@Aleksandra

Pan Adam spakował manatki i zawinął się. Tyle było o nim słychać.

Lidia Nowy wpis
@Wojtula Wojtus Wojak

Tak po prostu? A co przepraszam z pracownikami w takiej sytuacji?

Wojtula Wojtus Wojak Nowy wpis
@Lidia

Zbankrutował. Pracownikom podziękował. Słuchy mnie doszły, że niektórym nie zapłacił należnego wynagrodzenia - ile w tym prawdy, nie wiem.

HejTy

Korzystaliśmy z usług transportowych Pana Adama kilka lat temu. Wzorowa współpraca. Myślę, że taki pracodawca nie pozwoliłby na taką sytuację finansową. Może rzeczywiście to przejściowe?

MiszaMasza712

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Mikołaj

Sytuacja tej firmy jest bardzo niepokojąca. Zachęcam do kontaktu w celu wymiany informacji - 882126851

Czy po rozmowie w Pphu Ber-Pol Adam Bera rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Roksana pphu

Potwierdzam, udalo im sie !!!!!

Patrycja

A nadal są problemy z wypłacaniem wynagrodzenia ?

Miłosz
@Patrycja

Tak, do dzisiaj nie dostałem zaległego wynagrodzenia

Tymon

Niepokojące są te informacje o kłopotach płatniczych ale może to chwilowe ?

Kierowca

FIRMA JEST NIEODPOWIEDZIALNA. ZALEGA Z PŁATNOŚCIAMI JUŻ PRAWIE 2 MIESIĄCE PO TERMINIE. NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW ALBO MAJĄ WYŁĄCZONY. NIE POLECAM TEJ FIRMY. OSTRZEGAM WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH NIE BIERZCIE ZLECEŃ OD FIRMY BER-POL!!!!!!!!!Stracicie tylko czas i pieniądze!!! (usunięte przez administratora)

MG TRANS

Firma zalega z płatnościami, brak kontaktu

mateusz

brak płatności

Spedytor

Firma zalega z płatnościami, właściciel unika kontaktu

Acc
@Spedytor

Czy udało się Państwu skontaktować z właścicielem?

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Ber-Pol Adam Bera - Radłów

• Jak się pracuje w Pphu Ber-Pol Adam Bera?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Ber-Pol Adam Bera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Ber-Pol Adam Bera?

Pphu Ber-Pol Adam Bera
  • Wiejska 77