Opinie o Marciniak Okna Piotr Marciniak w Kołobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marciniak Okna Piotr Marciniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marciniak Okna Piotr Marciniak o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marciniak Okna Piotr Marciniak w Kołobrzeg

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Marciniak Okna Piotr Marciniak?

Where od Marciniak? Nowy wpis

A gdzieś to się podział mistrz stolarki okiennej Marciniak p.??pod adresem biuro inne logo , inna nazwa, przypadek??

Poniosą

Zdecydowanie odradzam już 5 miesięcy czekam całosc zaplacona zostało 1500 montaż ale po co jak 6 tyś przytulone zero kontaktu nie odbiera tel a jeżeli już z innego to żenujące wymówki i kolejny termin niestety sprawa idzie do organów

Izomacha
@Poniosą

U mnie to samo. We wrześniu złożone zamówienie i opłacona zaliczka. W grudniu straciłam cierpliwość i okazało się, że nikt Panu nie wydaje towaru, bo nie płaci producentom. Mamy koniec lutego.. do dziś nie odzyskałam wpłaconej zaliczki. Wymieniamy się tylko smsami, bo nie odbiera telefonu. Towar zamówiłam w innej firmie.

@Izomacha

Czyli ogarnęłaś gdzieś indziej i tutaj już zwrotu się będziesz domagać? Ogólnie to miesiąc minął, więc już raczej temat skończony czy wciąż czekasz na zwrot zaliczki?

Izomacha
@Honorata

Tak, domagać się będę sądownie zwrotu zaliczki. Mamy kwiecień… a pieniądze nadal nieodzyskane. Drzwi wstawione przez inna firmę.

@Izomacha

W Twoim przypadku zaliczka też była rzędu kilku tysięcy?

marcincupial
@Honorata

Moi rodzice tez zostali oszykani przez Piotra Marciniaka - on teraz pracuje w Amberline i poslugiwal sie ich logo przy "umowie" Prosze napisac do mnie na maila jesli Panstwo rozwazaliby pozew zbiorowy zeby odzyskac pieniadze. marcincupial@gmail.com

Pinio
@marcincupial

Witam nazywam się Piotr Adamiec pismo poszło przez adwokata i nic radzi iść na policję zgłosić (usunięte przez administratora) Mój mail adamiectopiotr@gmail.com

Stefan, przyjaciel
@marcincupial

Witam z tego co wiem ten człowiek ma bardzo poważne problemy. Znam go bardzo długo i to co się teraz dzieje nie jest spowodowane próba (usunięte przez administratora) Ludzie których obsługiwał w większości zawsze byli zadowoleni. Nie wiem co się stało ale od kiedy zaczął mieć problemy zdrowotne nie ogarnął tego wszystkiego przez to rozpoczął prace w Amberline aby ustabilizować swoją sytuacje. Proszę zapytać w Amberline ilu Klientów poczekało i miało na przestrzeni kilku miesięcy zrealizowane zlecenie. Z tego co wiem i go znam to zrobi wszystko żeby oddać pieniądze albo wywiązać się ze zlecenia. Znam go i nie jest to (usunięte przez administratora) a jedynie człowiek któremu zdrowie pokrzyżowało życie i znalazł się w obecnej sytuacji. Nikomu tego nie życzę i zanim bym kogokolwiek ocenił zastanowiłbym się ze może ten człowiek ma jakiś problem skoro nagle dzieją się takie rzeczy. Jeśli chodzi o Pana Cupial to szkoda Pana czasu bo z tego co dziś wiem jest rozwiązanie sytuacji i myśle ze w najbliższych dniach się wszystko rozwiąże. Wiem to bo osobiście dziś z Nim rozmawiałem. Co do umowy nikt nigdy nie posługiwał się innym logiem dokument z oferta generowany przez program wew do wycen zawsze ma logo producenta. Z tego co wiem nie zamknął działalności po to by wywiązać się z każdej złotówki i pracuje od 6 do 23 codziennie wiec myśle ze każdy Klient Któremu jest coś winien otrzyma towar lub zwrot gotówki.

Szkoda gadać
@Stefan, przyjaciel

Jeżeli są problemy to się mówi otwarcie w czym rzecz. Unikanie kontaktu i kłamstwa jeszcze nigdy nie pomogły w odzyskaniu dobrej opinii Też jestem zawiedzionym klientem Mimo wszystko życzę zdrowia i wyjścia na prostą. Może kiedyś ...........????

oooo
@Szkoda gadać

Szkoda mi się z Taba komunikować Heniek hehhe

Stefan, przyjaciel
@oooo

Może kiedyś tak ale raczej nie w takim zakresie jak do tej pory

MarcinStarosta
@Szkoda gadać

Ten "niby" Przyjaciel, Znajomy to sam Piotr Marciniak pisał...nie dajmy się ponownie omamić. Ten gość nigdy nie odda pieniędzy, próbuje kupić czas...długu ma na ponad 350tys zł...nie odda...chora to ściema, nie dajmy się naciągnąć. Starczy!!!

@MarcinStarosta

Poważnie? A skąd znasz tak dokładną wartość tego całego długu? I tak właściwie to co planujesz wobec tego wszystkiego zrobić?

StefanBestFriend
@MarcinStarosta

Marcin Starosta - a skąd człowieku wiesz kto ile ma długu? siedzisz u Kogoś w kieszeni? Zajmij się swoim życiem. Co do oddawania to zanim coś powiesz to popytaj to się dowiesz czy oddaje czy nie oddaje. Jak masz cos do zarzucenia skonfrontuj osobiscie z dłużnikiem a nie wypisuj (usunięte przez administratora) mam nadzieje że karma do Ciebie wróci i zyczę Ci wszystkie najgorszego. Dodam jeszcze jedno , nie ogłosił upadłosci a mógł to zrobić już dawno - tym samym pracuje by oddać zobowiązania, w przypadku ogłoszenia upadłosci należnosci również mogłoby nie zostać zwrócone więc to chyba dobrze że robi cokolwiek w stronę naprawy sytuacji... Jak zwykle znajdzie się taki jak Ty jeden z drugim i opowiadają niestworzone historie... Żenada naprawdę żenada, ten gosc obracał setkami tysiecy złotych - więc kwoty bedą zwracane bo z tego co wiem wychodzi z każdym dniem i tygodniem na prostą- kilku Klientom oddal pieniadze z kilkoma się dogadał, podpisał ugody...Coś robi w kierunku naprawy sytuacji - krytykanci zawsze sie znajdą - nawet jak bylo ok to żal (usunięte przez administratora) sciskal co niektórym....taki kraj oby sąsiad nie miał lepiej niż mam ja- pozapierdalaj trochę i ogarnij a nie się wymądrzasz na portalach z opiniami....

StefanBestFriend

Pomówienia i kłamstwa

Hanna
@marcincupial

Cześć, i jak? Ruszyło coś z tym odzyskaniem pieniędzy?

Izomacha Nowy wpis

Tak, kilka tysięcy

Hanna Nowy wpis
@Izomacha

A nie wiesz czy swoim pracownikom tez nie wypłacał wynagrodzeń? Czy tylko producentom nie płacił za materiały?

Beata

Profesjonaliści super robota polecam wszystkim w 200% Wstawiono mi okna i wykończeno pierwsza klasa czysciutko szybciutko i bardzo sprawnie dziękuję serdecznie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marciniak Okna Piotr Marciniak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wpisów

UWAGA ILE KOSZTUJE MONTAŻ PARAPETU ZEWNĘTRZNEGO STALOWEGO 1130X130 Koszt samego parapetu z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo z zaślepkami aluminiowymi wynosi 53 zł brutto , czas pracy montażysty, czyli montażu owego parapetu polega na oczyszczeniu miejsca montażu po starym parapecie, przygotowanie otworu do montażu parapetu + odpowiednie jego osadzenie z użyciem taśmy wytłumiającej dźwięk, przyklejenie parapety na klej nie na pianę, a następnie obróbka zew. klejem zamontowanego parapetu. W koszty wchodzi czas pracy montażysty, użyte materiały itd - kwota 182 zł brutto SUMA 235 zł brutto Jeśli zbadał Pan rynek , to w Kołobrzegu za 15 złotych nikt do Pana nie przyjedzie i nie zamontuje, a jeśli tak to będzie się trzymał do następnego wiatru, a skoro na internecie są tańsze to proszę zamówić z internet, tylko kwestia czy malowane są proszkowo i wypalane w piecu czy może zwykłym sprayem. ( co by farba nie odeszła po 2 miesiącach) Kolejna sprawa jest taka - jeśli warta wyceniła Panu parapet na 40,50 zł z montażem , to są porostu śmieszni i niech przyjadą i w tych pieniądzach Panu zamontują. Za 235 zł brutto to przyjadą PRACOWNICY Z CHIN i to będzie się IM opłacało a Panu nie ŚMIESZNE TYLKO WYSŁAĆ OFERTĘ NA CAŁY ŚWIAT

Zostaw merytoryczną opinię o Marciniak Okna Piotr Marciniak - Kołobrzeg

Marciniak Okna Piotr Marciniak