Opinie o Anna Punkt Sprzedaży Okien i Drzwi Anna Kaźmierczak w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Anna Punkt Sprzedaży Okien i Drzwi Anna Kaźmierczak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anna Punkt Sprzedaży Okien i Drzwi Anna Kaźmierczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Punkt Sprzedaży Okien i Drzwi Anna Kaźmierczak w Kutno

Wiktoria Nowy wpis

Tylko mnie tak trudno znaleźć ofertę pracy w punkcie? Ktoś widzę jeszcze w zeszłym roku stwierdził, że sam pojedzie i sprawdzi czy go wezmą, ciekawe jak poszło? Zatrudniałam się już w sklepie ze stolarką i po prostu ciekawa jestem na jakich warunkach pracują doradcy, czy wiecie? jak wygląda jakiś system premiowy?

romanEKU Nowy wpis

Dziękuję jeszcze raz za pomoc przy wyborze parapetów. Zależało mi na czasie , czekałem tylko tydzień. Dziękuję jeszcze raz !!! P.S. Żona zachwycona.

Myslalem najpierw, że te polecenia tutaj od pracowników, ale widzę, że klienci, a co z pracą tam właśnie? Może ktoś napisze czy jest okej, bo planuje podjechać i zapytać, czy by nie przyjęli. Długo się pracuje tam? Nadgodziny są?

Klient Nowy wpis

Polecam . Szybko , terminowo , najlepsza oferta względem ceny w rejonie Kutna.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anna Punkt Sprzedaży Okien i Drzwi Anna Kaźmierczak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Karo

Dwie opinie tutaj dotyczą chyba właścicielki. A czy poza nią w obsłudze klientów ktoś pracuje? Wiecie czy można starać się o takie stanowisko tutaj? Może ktoś pracował i powie czy warto starać się o pracę? Jak atmosfera?

Szara myszka

Proszę pana lub pani kim kolwiek jesteś człowieku szczerze nie zgadzam się z twoja opinia na temat tej pani i tej firmy..jesteś Ruskim Trolem zazdrosnym..jestem bardzo zadwolona z tej pani mam w domu okna i drzwi i pilsy i nie mam nic tej pani do Zarzucenia to bardzo miła osoba która pomoże doradzi pełen profesjonalizm podejście do klienta. a jeśli pani pan ma problem to pewno z tego względu ze chcesz mieć towar za darmo polecam jechać do marketu i tam kupić za grosze i nie płakać..a nie płuc jadem w internecie..szczerze ja jako klient bardzo polecam to firmę w Kutnie panią Anne

klient

Nie polecam tej firmy, nieprofesjonalna obsługa, strata pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Punkt Sprzedaży Okien i Drzwi Anna Kaźmierczak - Kutno

Anna Punkt Sprzedaży Okien i Drzwi Anna Kaźmierczak
  • Kilińskiego 17