Opinie o H2Ogrody Mateusz Stasiak w Legionowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie H2Ogrody Mateusz Stasiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H2Ogrody Mateusz Stasiak o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H2Ogrody Mateusz Stasiak w Legionowo

Klient Nowy wpis

Niestety u mnie podobna sytuacja. Do momentu zapłaty był kontakt. Ułożona kostka pozapadała się już po dwóch miesiącach ( układana ok. Lipiec-sierpień). Umowa była taka że ja płacę określoną kwotę za metr razem z materiałami ( nie chciałem sobie zaprzątać głowy organizowaniem materiałów). Tak więc nie można było powiedzieć że np. Inwestor oszczędzał na np. Podbudowie. Na zgłoszone usterki p. Mateusz obiecał że oczywiście jest to ich wina ale lepiej je wykonać po pierwszej zimie . Przystałem na to i niestety do dziś ( minęło kilka ładnych lat) zero kontaktu- oczywiście nie odbierał telefonu. Nie polecam.

Tomek Nowy wpis

Nie Polecam. Pan Mateusz nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości. Wstępnie ustalony termin po wizycie na miejscu, od ponad miesiąca nie jestem w stanie w żaden sposób potwierdzić bo z Panem nie ma kontaktu. Jak cenicie sobie dotrzymywanie słowa i terminów to zdecydowanie szukajcie kogoś innego. Jak zadzwoniłem z innego numeru to jednak odebrał ale oczywiście po tym telefonie kontakt się urwał chociaż zapewniał że oddzwoni. Szkoda gadać, nie polecam

J.K

Nie polecam. Na założenie ogrodu, nawodnienie umawialiśmy się w marcu. Jak przyszło do realizacji, to przekładanie terminu, brak kontaktu. Generalnie firma niegodna polecenia, nieprofesjonalne podejście do klienta.

Mirosław
@J.K

Umawiałeś się ustnie, czy miałeś umowę? Bo jak ustalenia były na papierze to niedotrzymanie terminu grozi karami finansowymi. Inne opinie też nie są pozytywne, więc może lepiej, że ci tego ogrodu nie zrobili.

Edek
@Mirosław

Ja sie dogadywałem tylko ustnie. Nawet nie zdążyłem z nimi podpisać żadnej umowy.

Zbigniew
@Edek

Jeżeli ktoś się zgadza na "ustną" umowę to tak jakby wcale tam nie pracował, nie ma żadnych praw... Nie można się na takie coś zgadzać.

Mateusz Nowy wpis
@J.K

Droga Pani z pod Serocka a nie warto było dopisać że dodała pani zakres prac w tej samej cenie i powód sam się rozwiązał.

Mateuszku jesteś (usunięte przez administratora) Oddawaj pieniądze za robote. Wiem gdzie masz zlecenia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie H2Ogrody Mateusz Stasiak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
K.

Również nie polecam. Po wykonaniu ogrodzenia brak możliwości kontaktu i zwodzenie przez kilka miesięcy. Ogrodzenie wykonane niechlujnie, będzie musiało być poprawione przez innego wykonawcę. Nie polecam Pana Mateusza Stasiaka z Legionowa i firmy H2Ogrody. 797920962 mateuszogrody@wp.pl 795999693.

Mateusz Nowy wpis
@K.

Tak ma Pan racje ( drogi kliencie z Chotomowa) ale nie napisał już Pan całości tylko to co ważne dla Pana ze kupił pan bramę w super markecie bez kompletnego mocowania prowadzenia bramy a problem tkwi w jednym spawie który RDZEWIEJE. Bo to jest takie niezgody wiec proszę nie pisać głupot bo wynotowanie z bloczka jaki ogrodzenie panelowe oraz położona kostka tam problemu nie ma żadnego. A TYLKO W JEDNYM SPAWIE ale tego już pan nie dodał.

D.

Nie Polecam przez duże NIE tego Pana i jego firmy. Nieprofesjonalne podejście do klienta,mydlenie oczu a na koniec zero kontaktu,gdy trzeba zrobić obiecane poprawki. Kostka położona na poziomie amatorskim... Pan ładnie mówi,ale to tyle co mogę o nim dobrego powiedzieć . Puste i bez pokrycia słowa ... NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o H2Ogrody Mateusz Stasiak - Legionowo

• Jak się pracuje w H2Ogrody Mateusz Stasiak?

Zobacz opinie na temat firmy H2Ogrody Mateusz Stasiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H2Ogrody Mateusz Stasiak?

H2Ogrody Mateusz Stasiak
  • Przemysłowa 10