Pharmgas S.A.

Poznań

Opinie o Pharmgas S.A.

luzak

oczywiście, bo firma jest w upadłości niestety od pewnego czasu @bnm

Mulan

No to żeś się spóźnił - firma UPADŁA :-) pewno karma - za niepłacone nadgodziny.

aaa

Gdy jesteś synkiem kolegi prezesa, lub córką przyjaciela radzisz sobie bardzo dobrze! Nie ma to jak w rodzinie. Pozostali pracownicy to pionki w ich grze... Nie liczą się z pracownikami. Wszystkie nadgodziny wykonywane w ramach czynuspołecznego! nie polecam

Ble

Praca poniżająca, podejście "Kolesiowskie" (tylko szczeble wyższe mają sensowne zarobki względem wykonywanej pracy) pensja to jest zwykły żart. Zdecydowanie nie polecam!!

Słowa kojarzące się z Pharmgas S.A. solidna, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: możliwość zdobycia dowiadczeń na budowie w szybkim czasie, brak szkoleń Atmosfera i ludzie tam pracujący: atmosfera dość dobra, jak w każdej pracy na niektóre osoby trzeba było uważać Od jakiej stawki można negocjować pensję: 2500 netto Najbardziej podobało mi się w Pharmgas S.A.: możliwość zdobycia wiedzy na budowie Najbardziej nie podobało mi się w Pharmgas S.A.: nadgodziny, które wykonywało się społecznie.

Zostaw opinię o Pharmgas S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pharmgas S.A.