Opinie o PHARMASWISS SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PHARMASWISS SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHARMASWISS SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHARMASWISS SP. Z O.O. w Toruń

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? Każdy pisze, że jak nadarzy się okazja to od razu się zwalnia.. o pracę wcale nie jest tak prosto..

to nie kumam czegos zwolinijcie sie...chyba ze ktos z Was slub bral...skoro jest tak zle nikt was na sile nie trzyma

makaka

czytam to wszystko i muszę się odezwać bo nie wytrzymam..pracuję w PS już długo,wcześniej pracowało się w przemiłej atmosferze i z uśmiechem na twarzy każdego ranka szło się do pracy..a nie ma nic lepszego jak pozytywne nastawienie do tego co się robi:):)..A(usunięte przez administratora), M(usunięte przez administratora) to osoby z którymi można było swobodnie podzielić się swoimi opiniami, pomysłami. To osoby które swoim doświadczeniem i kontaktem z nami powodowały to, że jeszcze chętniej ruszało się „w pole”- realne plany i premie, miła atmosfera, jasne zasady współpracy, klarowny przepływ informacji..echhh..z żalem wspominam te czasy:(:(..tąpnięcie w połowie roku spowodowało krach w PS: 1)fakt 150%wzrost planów , 2)fakt budżet owszem- lecz już”rozdzielony” przez (usunięte przez administratora)/nawet jak opisujecie FV za catering to należy wpisać ile np.było kotletów i aby tego było mało nazwiska lekarzy i adresy ich praktyk-tragedia/traktuje się Nas jak (usunięte przez administratora), 3)fakt bardzo duże zróżnicowanie planów przy takiej samej grupie docelowej i równym budżecie, 4)fakt zeszyty wizyt gdzie należy wpisywać inicjały dr,adresy zozów, ilości zadeklarowanych recept a później dalsza weryfikacja czy dr się wywiązał/(usunięte przez administratora) 5)(usunięte przez administratora) 6)(usunięte przez administratora) 7)fakt brak szacunku do pracownika widoczny na każdym kroku/nie liczenie się z Naszym zdaniem, zakaz dyskusji, mamy tylko być robotami w ich rękach/, 8)fakt obłuda i zakłamanie/jak tylko dorwali się tu do władzy obiecali, że będziemy spokojnie pracować i się posypało/, 9)(usunięte przez administratora) 10)plan jako Polska za 2010 został-owszem, zrealizowany bo hurtownie dostały atrakcyjne rabaty i są zatowarowane przynajmniej do III-IV 2011, 11)fakt w związku z pkt.10(usunięte przez administratora) wymienili sobie nawet samochody a szkoda im było na świąteczne kartki dla pracowników a o dr już nie wspomnę, 12)fakt płatności wychodzą z opóźnieniem a zaliczki należy sprawdzać czy są dobrze rozliczone, 13)fakt zwolnienie niemal całego regionu z zachodniopomorskiego mimo tego iż, region był na 2 miejscu w rankingu firmy/jaśnie (usunięte przez administratora)stwierdził, że to on będzie decydował jakie % są zadowalające-ja tam wiem, że np 10 jest mniejsze od 100, on pewnie nie, 14)fakt kolesiostwo straszne a przecież zapewniano Nas, że takiego czegoś nie będzie, 15)fakt nie ma możliwości wewnętrznego awansu w firmie ..i jak tu zrozumieć działania (usunięte przez administratora) może oni mają za zadanie rozłożyć PS, jeśli tak to świetnie im to wychodzi..i jedyne z czego się w tym wszystkim należy cieszyć to to, że jeszcze choć przez chwilę ma się pracę chociaż z każdym dniem ciężej się do niej wychodzi...(usunięte przez administratora)

Zazwyczaj tego nie robię ale tez dorzucę swoje "3 grosze". Firma była bardzo OK, pracowałem juz wcześniej w branży ale nigdzie nie spotkałem takich menedżerów jak (usunięte przez administratora) (wszyscy chyba wiedzą o kim piszę). Oni potrafili połączyć naturalną potrzebę generowania zysku z zadowoleniem zwykłych pracowników...i to się sprawdzało! (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PHARMASWISS SP. Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
p

i gdzie?

A kiedy ta impreza? :- )

Do wszystkich obecnych jak i byłych pracowników firmy Pharmaswiss. Cieszy mnie to, że piszecie na forum opinie na temat tej firmy, bo to co się dzieję w tej firmie musi ujrzeć światło dzienne. Mam też nadzięję, że wszystko to czyta (usunięte przez administratora),bo powinien wiedzieć co o nim się myśli. Aby Was wesprzeć chcę z Wami podzielić się tym, że inne firmy, bardziej znaczące na rynku juz wiedzą co dzieję sie w Pharmaswiss, i wiedza ich jest od tej najgorszej strony o firmie, śmieją się z(usunięte przez administratora)i tego drugiego, więdzą też co wyprawiali w UsP. Waski jest swiat w tej branży i mam nadzieję,że przekona sie o tym (usunięte przez administratora) i ten drugi jak opuszczą mury Pharmaswiss. Czekam na ten dzień odkąd przyszli do firmy. I jak to się stanie to zapraszam wszytskich tych, którzy bedą sie z tego cieszyc na imrezę pt "Goodbye (usunięte przez administratora), goodbye (usunięte przez administratora)" A (usunięte przez administratora) życzę aby go ktoś wreszcie potraktował tak jak on traktuje ludzi. Zobaczymy czy wtedy jego serce z kamienia tez bedzie takie twarde!

Pharma to masakra teraz.To była naprawdę rokująca firma za czasów profesjonalnych managerów którzy nią zarzadzali na ppczątku,Managerów którzy szanowali ludzi,którzy mieli do nich ludzkie podejście...wszystkim chciało się chcieć bo była normalna atmosfera,a o tym czy sie pracowało czy bawiło najlepiej swiadczą wyniki jakie osiągaliśmy wtedy,...upadek zaczął sie w czerwcu 2010 jak zwolnili (usunięte przez administratora)...i przyszła ta (usunięte przez administratora) co nie umie się nawet zachować przy stole,a zaraz potem (usunięte przez administratora) ściagnęła nastepna (usunięte przez administratora)-można by rzec swoją kopie w młodszej wersji-idealna para (usunięte przez administratora),i lawina poszła dalej,zaczęli odchodzic lubiani regionalni,a tych którzy nie pasowali do struktury (usunięte przez administratora) 9bo na danych terenach czekali kolesie z USP) zostali zmotywowani do odejścia...teraz to prawdziwy upadek-zwłaszcza nowy regionalny na podkarpaciu-zapytajcie ostatnich ostałych sie dwóch PM ze starego składu z tego regionu:)LUDZIE OMIJAĆ PHARME SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale gnój na tym szkoleniu! [usunięte przez moderatora] myślą, że są wielcy hehe kpina, żal. Rano był teścik. Obiecuja nowe auta dla kardiologii, że jak dadzą KIA to będziemy ich wielbić, [usunięte przez moderatora]mi z tego auta jak nadal [usunięte przez moderatora] płacą! Szkolenie to wielkie nieporozumienie, ale trzeba[usunięte przez moderatora]* pouśmiechać się i wio w pt do domu, a od poniedziałku obgadywanie :) no i dalsze szukanie pracy. Widać, że nawet nowi są zdesperowani i rozczarowani firmą

rób co chcesz, aplikuj albo i nie, sam/a zobaczysz a jeżeli nic Ci nie mówią posty na tym forum to znaczy, że jesteś mało kumata/y Jezeli to czytasz to ilość wypowiedzi i ich zawartość sama mówi za siebie co się dzieje obecnie w firmie. Kto ma odpowiedzieć na pytanie czy warto...?

zainteresowana

Witam ! Jestem zaineresowana praca w tej firmie, powiedźcie czy naprawdę tak beznadziejnie, dodam ze jestem zainteresowana praca w rejonie podlaskiego, jak tam regionalny, bo to może od niego dużo zależy.

jeśli chodzi o profesjonalizm, to w pierwszej kolejności powinny nim świecić [usunięte przez moderatora] ale na ostatniej cyklówce [usunięte przez moderatora] się zbłaźnił, jest on osobą w 100% nieprofesjonalną, nie nadającą sie na to stanowisko. I kto ma tutaj stawiać firme w dobrym świetle jak nie on... wszystko mówi za siebie, fama o PS poszła w świat i zdecydowanie nie jest ona pochlebna

o co tu sie czepiać, jakaś drażliwa osoba....!!?? co za różnica, cyklówka, spotkanie firmowe, czy zwykła impreze w gronie znajomych. Każdemu zdażyły sie jakieś epizody z akloholem, raz jest kumulacja a raz zgon, różne emocje. Cóż, jak ktoś wyżej napisał życie :) Człowiek jest tylko człowiekiem, jak ma coś zrobić to to zrobi. W kazdej firmie są jakieś romansidła, wrogości, grupki, zazdrośnicy i kapusie. Jak nie pasuje to idź do pokoju spać, a na drugi dzień skrupulatnie słuchuj mistrzów buehehe, zresztą to już jutro wow

Może i życie :) ale czy to jest profesjonalizm i w jakim świetle stawia się firmę.

życie :)

Tak owszem w każdej firmie są imprezy, ale mam porównanie, pracowałem w kilku, ale tu są wyjatkowo obłudne, wiele ludzi potafi na nich stacić głowę.

Może i ja coś dodam :) Pracowałam w tej firmie i moge napisać, że firma do czasu przyjścia nowych panów była jak na dzisiejsze czasy zjawiskowa. Praca w normalnej, przyjaznej atmosferze, z chęcią do pracy. To rzadkość, z owego forum widać, ze od momentu zmian wszystko radykalnie się zmieniło, niestety na gorsze. Jak[usunięte przez moderatora]mogą twierdzić, iż wcześniej nic się nie robiło, że tylko sie imprezowało (że niby całymi dniami robiliśmy?). Dziwne jest tylko to, że za czasów poprzedniej kadencji większość robiła plany, premie były realne. Diclo opanowało rynek. Dzięki komu? Panowie udowodniliście po prostu, że nie nadajecie się na te stanowiska, zburzyliście strukture firmy, popsuliście atmosfere, mówicie jedno, robicie drugie. Fałszywość, obłuda, cwaniakowanie, kolesiostwo, czy takie cechy powininna mieć osoba zarządzająca zespołem? Demotywowanie pracowników, obrażanie ich, uważanie za nierobów, leni. [usunięte przez moderatora]ma kompleksy ze sobą i wyżywa sie na innych. Skoro jego po chamsku traktowali, zwalniali itp. to teraz on tak robi. Widać, że chłopczyk nie odrobił lekcji i nie wie, jak uczyć się życia. Osoba z tak nijakim dośw nie powinna obejmowac takiego stanowiska. Jestem jak najbardziej za, aby napisac oficjalnego maila do Pana [usunięte przez moderatora] Wszyscy się ucieszą :) Owocnej cyklówki

do wypowiedzi powyżej... Pokaż mi firme farmaceutyczną, w której nie ma imprez firmowych...? Romanse ... nie Twoja sprawa, jak w życiu były, są i będą. Facet przestań się tak lansowac, ta firma jest do bani i tyle. Zresztą jak to w każdej firmie - praktycznie każdy prezes i jego piesek rozglądają sie za dupami, myślą że ktoś poleci na ich stanowisko... ale pomyłka, nie w PS. Chłopaki sie przejechały! Więc lepiej sie pozbyć tych, którzy mają coś do powiedzenia, którzy nie będą dawać[usunięte przez moderatora], a zatrudniać nierobów z USP, którzy położyli Rx. Może laski sie tam puszczały.... Czyżby rozczarowanie kobietami z PS?

Masz na myśli te obłudne romanse, chyba tak bo w tej firmie stawia sie głównie na zabawę, więc jak mają robić wyniki, jeżeli ludzie na szkolenich bawią sie przez północy, a rano są nie przytomni na wykładach, to ma być szkolenie- forma przekupstwa. Ps. współczuje mężom i żonom tam pracujacym, wszyscy jak ze smyczy spuszczeni. Zresztą macie przykład rozmów jakie tu prowadzą.

ON

ALE IMPEZY NA SZKOLENIACH NIEZAPOMNIANE