Opinie o Abram Marcin Abramowski w Kieźliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Abram Marcin Abramowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Abram Marcin Abramowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abram Marcin Abramowski w Kieźliny

Jaki jest wkład kierownictwa Abram Marcin Abramowski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Zbyszko

Tak dla pewności mimo wszystko całość jest rozliczona co do ostatniej złotówki? To jest jakaś jednorazowa sytuacja? Myślicie, że w przyszłości tez taka wystąpi? Widziałem po prostu ofertę dla mechanika z kiedyś i byłem nią zainteresowany te 7,000 zł zainteresowało. Czy do dziś próg max się podniósł?

A czy z tego czyszczenia felg i zbiorników ropy macie jakieś fajne szkolenia? ja akurat świeżak jestem ale jak tak czytam opinie to ktoś tu pisał o tym, że mistrzowie od tego tu pracują. jak więc wygląda sprawa przyjmowania osób bez doświadczenia?

Tomcio Nowy wpis

Najlepszym pracownikiem jes zbychu król czyszczenia felg i zbiorników z ropy

Czy w Abram Marcin Abramowski poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Piszesz o jakichś jednorazowych okolicznościach, w których do opóźnień doszło czy to jakaś głębsza sprawa? Jeśli tak się dzieje a inni i tak pracują to jak to zostało wyjaśnione? Tez przyszedłem tu spojrzeć czy mechanik nie jest przypadkiem potrzebny, wiec cos na ten temat? kiedyś oferta była a po okolicy jak na razie patrzę

Kartofel

Brak wypłat, brak płatności. Polecam zobaczyc Abram Racing na Facebook. Opinia: "Od trzech miesięcy nie otrzymaliśmy płatności za wykonane przez naszą firmę nadruki na odzieży. Wykonaliśmy swoją pracę ekspresowo i zgodnie ze wszystkimi wymaganiami klienta a w zamian nie otrzymaliśmy wynagrodzenia. Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z Abram Racing."

Zbyszek
@Kartofel

Jako długoletni pracownik i oddany calkowice przyjaciel Marcinka nie pozwolę tak pisać na mojego Pana pracodawcę oczywiście są problemy finansowe w firmie ale szef zawsze płaci co prawda po terminie i na raty jak Irenka nazbiera ale trza czekać nawet 3miechy chwała Marcinowi i agnieszce

@Zbyszek

Aż trzy miesiące?! I co, wtedy otrzymuje się pensje za 3 miesiące pracy, czy za jeden zaległy? Ktoś tam w ogóle pracuje? Bo ja np. nie wyobrażam sobie pracy, w której nie dostaje regularnej pensji i długo bym tak nie wytrzymała...

Zbyszko

3 msc zaległe, i później na 5 rat.

@Zbyszko

Brałeś udział w rekrutacji do Abram Marcin Abramowski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Marian cieć

Panowie piszecie tutaj takie rzeczy ciezko czytac ja powiem wam ze siedze tutaj na salonach i widze duzo ale nie bede pisał głupot bo tez mam teczke na kazdego na irene co sie kreci po salonach jak marcina nie ma na grubasa co przyjezdza rano i wiadomo co robi na edwarda co z dokretek betonu zyje na rudobrodego co po placu sie kreci i wszedzie zaglada na zbycha co podglądał sylwie jak w kibelku siedziała a on przez okienko zagląda i jak sie naogląda to idzie do mercedesa i siedzi w ciemnej kabinie nie wiadomo czym sie bawi na wezełkowego cos jest co z romusiem kreci a ja jestem wierny marcinowi do konca

Czy istnieje możliwość rozwoju w Abram Marcin Abramowski?

Kamil Szar

Można a jakże :) Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) z Fiona irenataplajaca się w tym (usunięte przez administratora) ze szerokiemu Marcinem. Dopóki ten tutaj irena jest w tej firmie to omijajcie z daleka. Wstyd się przyznać że się pracuje na tych (usunięte przez administratora)

Don Kasjo

Możliwości są zawsze, ustaw się w kolejce za szlachtą bezdomnych, no chyba że zauważysz że chodzą trzeźwi po wiosce to znaczy że Abram nie ma zleceń do pracy.

Joanna
@Don Kasjo

Osoby z zewnatrz, tzn potencjalni pracownicy nic nie zrozumieja z tych komentarzy... napiszesz moze jakies konkrety? Jaka stawkę proponuje firma?

@Kamil Szar

Irena dzień dziecka mija a ty dalej zalegasz z kasą, przecież nie musisz dzieciom prezentów kupować razem ze zbysiem ( całe szczęście dla społeczeństwa że się nie rozmnazacie prymit.ywy) chociaż szyberdach mi napraw no chyba że jako wzorowa macocha dorzuciładnie się do rajdów. ?

@Kamil Szar

Ty gruby szabrowniku nie skarż bo cię zagłodzę . Jak już zastąpię tą gwiazdę reprezentantke najstarszego zawodu świata w porszaku w kolorze adekwatnym do tej branży to bedziesz w tych wielkich ogrodniczkach miał pełno pompiarzu za dyche. A jak coś nie pójdzie to stanik czeka sporo informacji mam dla pomarańczowych.

Joanna
@Kamil Szar

Ale o co chodzi? Co takiego robi ta pani, że we wpisach jest takie narzekanie na firmę? (Domyślam się, że to główny powód)

Teresa
@Don Kasjo

czyli pracując tutaj nie ma żadnych szkoleń itd.?

@Teresa

Szkolenia to by się przydały gruby pompiarz bez uprawnień. Zbyszek po podstawówce. Szef nie inwestuje w szkolenia bo jak? Z czego? Ja jestem tylko wyszkolona w branży gałkowej a szefowa mi zazdrości i dla tego mnie nie lubi. Ale Marcin i tak mnie woli. Jak szukasz szkoleń to gruby Kamil może Cię wyszkolić z wszelkiego rodzaju szabrowania- jedynie za 5 kebabów

5 kebabów?xd To tu w firmie niczego nie ma za darmo? :/

Ryszard

Witam mam pytanie czy pracuje tam jeszcze w biurze p malgosia

Tomcio

Oczywiście że istnieje możliwość rozwoju to zależy od tego ile pamięci posiada twój telefon do robienia zdjęć i filmów takie są zasady więcej wyslesz do szefa wyżej będziesz w chierarchi no chyba że masz pojęcie w polerowaniu aut lub czyszczenia Łodzi i wynoszeniu toalet z łajby

Jakie narzędzia pracy zapewnia Abram Marcin Abramowski? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zbychu

Teczka szczotka łopatą i tel służbowy ale tylko do nagrywania i wysyłania filmow

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Abram Marcin Abramowski?

Jolanta

kartę i już? piszesz o jakiejś obserwacji, rozwiniesz ten kontekst? na co konkretnie patrzą, wobec czego pilnują? często idzie na start popełnić jakies błędy? jakie przykładowe?

Nowy szuka pracy

Witam, jak kwestia wypłat w firmie Abram? Terminowo? Słyszałem różne opinie, że wypłaty po 2-3 miesiące zaległosci, a Szef i Szefowa sie lansuja za pieniądzie pracowników. Jakas wile buduja za pieniedze pracownikow a na wyplaty nie ma. Szukam pracy i nie wiem czy aplikowac?

Charli

Tak jest omijać z daleka

@Nowy szuka pracy

(usunięte przez administratora)kolego (usunięte przez administratora)ani trochę nie trzyma terminu a jak przychodzi dzień wypłaty to go w pracy nie ma xd odradzam szczerze a jak się zwolnisz to i tak powie że byłeś (usunięte przez administratora) pracownikiem

Norek
@Anonim

Nowy hit blisko pola w firmie dedykowany dla zelozbycha Niema jak u mamy ciepły w kuchni kat niema jak u mamy kibel nie wiadomo gdzie niema jak u mamy łazieneczki brak ......takie życie zbychu

Znany
@Charli

Czemu omijać podpowiedz coś więcej

Jolanta

Tak naprawdę to dalej nie bardzo. Można prosić o szczegółową odpowiedź? Jeśli zgłaszają się kandydaci to też jakiś znak?

Mateo

Pewnie ze jeszcze tutaj pracuje tylko trochę inaczej na niego wołają i nie tak miło to brzmi jak gargamel tylko całkiem inaczej

@Nowy szuka pracy

Daj sobie spokój z tą złodziejską firmą. Szefa złodziejskie zapędy zna cały Olsztyn to że go jeszcze nie wsadzili do Barczewa albo ktoś go po prostu nie zlikwidował to niesamowite. Przez tą patologie abrama przewinęło się tyle osób że na stadionie by się nie zmieścili. Każdy odchodzi wy.jebardzo. ny z kwitkiem. Ja tu pracuje już długo ale to na układzie mam sporo na szefa w zanadrzu a Aga klama tylko wygląda na zołzę a tak naprawdę to się mnie boi wiec będę tu ile będę chciała. Muszę dorabiać wieczorami i w weekendy w branży erotycznej tak jak kiedyś szefowa może też kiedyś będę miała porsche chyba że wcześniej HIV mnie zje. Tak wogole to firma ostatnio mocno się kurczy jeździć na oparach zostało, kilku nieudaczników jak nie donosiciel z groszkiem na nosie to gruby kamcio złodziejski bos. Tylko Marek siwy jak bumerang wraca i odchodzi. Ale za to mamy piękny zespół rajdowy. Na wypłaty nie ma ale ten nasz abram pompuje wszystko w sprzęt rajdowy. Z betonem przegrał z pomarańczowym to chociaż w rajdach spróbuje z tym ze sprzętowej. Talentu rajdowego u Abramów zbytnio nie widać no chyba że karma wróci i z rajdowki zostanie konserwacja a w środku papryka rzeczy.

tomus

Olo co ty taki nerwowy porozmawiaj sobie z brodą pseudo handlowcem i wyluzuj na jednym poziomie nadajecie i obydwaj tym kobietom do piet nie siegacie

@tomus

A co tam u czerwonej cebuli słychać ktoś wie

@Rudy kacper

hej, a co to ma wspólnego z przyszłymi warunkami pracy dla potencjalnego kandydata? jest coś więcej o czym powinien wiedzieć przed startem w firmie? jak przyjmują teraz nowych?

Czy firma Abram Marcin Abramowski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Rudy kacper

Marcin prezes dzieli rowno kijem po plecach tylko spysiu dostaje pod stołem premie jak dobrze fele umyje albo kibelek z łajby wyniesie

Olga
@Rudy kacper

Tym się tam zajmujecie, sprzątaniem toalety? Ciężko coś wyłapać z tych waszych komentarzy, naprawdę. Jaka ta premia chociaż, o której piszesz? Ja tam w ogóle płacą? Napisałbyś poważnie, bo człowiek szuka i chce się dowiedzieć czegoś.

ŻELUS ZBYS
@Olga

Jak trza i Pan karze to i wuceceta z łajby posprzątam i auto umyje wpadnie 50zl a ja to lubię moja sprawa co robię po pracy

@ŻELUS ZBYS

to 50 pln to jakieś na umowie czy po prostu do ręki masz? To co teraz opisujecie to jakieś czynności dorywcze? A praca taka jak na umowie i jej specyfika to jak tu obecnie przebiega?

Rysio

Tak jest zbysiu i dla ciebie wesołych i szczęśliwego nowego roku i niech Ci się spełnia marzenia o własnym gniazdku a nie wiecznie w kuchni u mamy

Znawca

A Słyszałem. ,że nasza irna przegrała sprawę i bedzie potężny zwrot kosztów. Jak ona na to zarobi.

@Znawca

Przegrała z kretesem. Wojtek wysłał mi zdjęcie wyroku sądu. Pierwszy koszt juz zapłaciła pewnie przelew poszedł z Marcina konta. Ale to nie koniec. Będzie pozew o zniesławienie, Wojtek juz szykuje odwet. Podobno dużo stracił że go niesłusznie oskarżyła. Brata ciotecznego :) :) jaki trzeba mieć łeb (usunięte przez administratora) Ciekawe co teraz zrobi. Rokse podobno zlikwidowana Abram jej nie tyka. Tomeczek jej został.

Tomcio

Co tam widziałeś jaki wyrok za co guzik dostaniesz za robotę się weź a nie zerujesz na ludzkiej krzywdzie

@Kamil Szar

Panowie jakie te wpisy są płytkie banda żołnierzy Wojciecha cały czas ciągnięcie jeden temat dajcie coś nowego

PEWNY

Jakiego Wojciecha kto jest Wojciech

BYŁY
@Tomcio

A ty co (usunięte przez administratora)Irny. to zbierajcie już..........

Edzio grucha

Gdzie kasa moje piniondze

BYŁY
@Edzio grucha

Edzio też nie dostał kasy ładnie.

Kulfon
@Znawca

Jak atmosfera w firmie

KOLEGA
@Kulfon

Poczytaj sobie, unikaj z daleka.

Rudy kacper

Panowie powiem w tajemnicy że znane jest przeznaczenie auta które zgubiło bęben zostanie na aucie zamontowane zamiast gruchy bmw zbycha tego co ma opryszczkę na nochalu jak agrest i będzie tym zestawem śmigał zbych po zawodach z grupą rajdową z bmw jako symulatorem dachowania

Mateo
@Rudy kacper

Panowie weekend czas zacząć zbychu zaliczkę pobrał jak to na piątek przystalo do ziemniaka zajechał obiad zamówił odbierze o 16 potem do domku w kuchennej izbie skonsumuje grzywę wyzeluje i poleci do Kasieńki a w poniedziałek goło i wesoło czekanie do piątku

Irena och

Co wy parobki Abrama wiecie o problemach??? Ja tu się staram mój szefunio wrócił dla niego wywaliłam gołe ramiączka a on wyjątkowo nic. Ciężko mi z tym sami widzicie. Co się dzieje czyżby Aga klama mu w domu szaleje??? Ale ja dla Marcina będę dalej kłamać jak z nut oby tylko jego drut odpowiednio mnie w mój wielki otwór gniótł. Jak juz zauważyliście ja zniosę wszelkie wyzwiska, obelgi, katusze ale Marcina w sobie mieć muszę . Już niedlugo nowe logo Abram&Irena Rally Team P.S. A Ty gruby złodziejaszku nie podskakuje bo Cię zutylizuje.

@Irena och

Dlaczego Kochanie nazywasz nas parobkami przecież jedziemy na tym samym wozku

Mecenas
@Mateo

Polecam firmę i usługi pełen profesjonalizm niskie ceny krótkie terminy wykwalifikowana kadra biurowo-budowlano-transportowa

@Mecenas

Potwierdzam firma godna polecenia, jak najbardziej ceny niskie bo pracownicy sowicie wynagradzani w teorii, a w praktyce od pół roku z każdego miesiąca coś urwane z wypłaty przez wykwalifikowaną lodziare irene z biura. Kadra bez uprawnień i wiedzy wiec tanio biuro szczególnie Irena zero wiedzy w branży beton. Ale za to z szefowa zna się na instrumentach dętych. A co do transportu to ostatanio etatowy dozorca edzio zgubił głuche z 7 m betonu wiec transport super. Polecam tak jak państwo Dramińscy od których firma Abram uciekła nie kończąc kontraktu budowy hali bo firma nie sprostała wymaganiom panstwa Dramińskich. Było tanio:) czarny z majonezem tanio robili biuro:) każdy wie:) Na szrocie urodzona firma. Dalej szrot w biurze. Szroty wożą beton. Głąby za kierownicami szrotow.

@Rudy kacper

Nie wszyscy. Niedługo szefowa będzie jeździła z wami na tym samym wózku. A jak mnie wyrzuci to Marcin pójdzie siedzieć.

Węzełkowe mati
@Irena och

Troszkę chyba fantazjujesz i przesadzasz ze tak dużo wiesz i że na wszystko masz haka za malutka jesteś na prezesa i myślę że czas się pogodzić z myślą że Agnieszka jest twoja szefowa

@Kamil Szar

Panowie jak tam coś wiadomo czy cięciu nadal sprzedaje ropuchę po północy cena ta sama czy coś podniósł kupiłbym troche

Tak tak w weekend kupiłem 100 litrow po 4 zł

Walek

U zbycha taniej i świeżutkie prosto z kociołka tylko jedna wada bo bezpośrednio ze żwirowni trzeba odbierac

JA

TO dawaj pod żwirownie ecoter w kronowie to ci wleję.

Po ile

po 4 jak sam spuszczasz i nie podszywać się podemnie

Kamyl

Panowie gdzie i od kogo można po 4 kupić i czy ma baniaki czy trza mieć swoje

Wezmę 200 po 4zeta

Zapraszam żwirownia ecotor

KLIENT

Dziękuję bardzo już jestem po rozmowie, dałem nie zapłacone faktury, mam teraz dużą nadzieję.

Kolec
@KLIENT

Panowie a za nadgodziny jest szansa odebrać sporo się nazbieralo

Klient
@Kolec

Nie wiem ja za faktury masz nr podany dzwoń zapisz sobie bo pewnie zaraz skasują jak większość komentarzy.

Komosa

Co ty kłamiesz rudy łbie jak widać psychotropy nie działają. Ten nr jest aktywny i poprawny Zachęcam wszystkich do składania pozwu przeciwko temu oszustowi. Ci których oszukał i nie wypłacił pensji niech zgłaszają się do tego mecenasa . Może będzie pozew zbiorowy przeciwko nieuczciwemu pracodawcy. A do Wojtka T. Nr to 607 966 ***

Klub Wierzyciela

No to widze nie jestem sam. Tez czekam ponad 60 dni po terminie

Mareczek
@Klub Wierzyciela

Gdzie moja kasa na milicję zapodam

Henry
@Klub Wierzyciela

Witam panowie powiem tak tyranem jak (usunięte przez administratora) od rana do wieczora i było poklepywanie po plecach i działamy działamy po kilku latach robota się skończyła i kopniak w (usunięte przez administratora) a na kasiute poczekaj omijać omijać

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Widzę , że już przekupili GOWORKA i już kasują niewygodne komentarze.

WŁADCA

Czy was (usunięte przez administratora), po co piszecie ,że kupujemy ropę, zaraz będą pilnować i nie będziemy mieli , i wtedy po 8 na stacji.

Irena

A ta Irena to jest z tym Marcinkiem czy nie? Bo Szefowa z handlowcem, teraz Marcinka nie było to widzialem Szefowa z handlowcem.

@Irena

Rudy dingo nie dla szefowej chyba że tylko na wiosce do podlewania pomidorów w szklarni

Karol puzon
@Irena

A co tam u zbycha dalej u mamy w kuchni mieszka czy w szałasie pod gietrzwaldem

Irena Och

Marcin wrócił wyeksponowalam ramiączko a on nic. Co się stało? Zniósł wszystkie wyzwiska i katusze ale Marcina mieć musze.

Co na to Tomasz

Karol puzon
@Irena Och

Tak trzymaj Irenka wszyscy są za toba

@Karol puzon

Ty puzon nie cwaniakuj tylko dzwoń do pudełka i elektro oddajcie plus pudełek rusztowanie

Marcinek
@Jacek

Kolorowych snów wam życzę a jutro działamy działamy parobki

Kolega

Potrzebuję pracy na 2miesiace jest szansa że mnie wezmą

@Marcinek

I co, coś konkretnego udało się wam tu zdziałać czy po prostu codzienność w pracy miałeś tutaj na myśli? w biurze też taka motywacja jest?

@Marcinek

Zbychu dawaj po wypłatę Irenka czeka

Buchchchcha

Brawo brawo niech żyją nam najlepi z najlepszych

Kamil Szar Bos

To że bęben się oderwał Edziowi z gruszki to chyba nie dziwne. Ważne świeża farba na gruszce i naklejki firmowe. Cała flota w opłakanym stanie.istne złomowisko. Przecież Irena regularnie serwisowala sprzęty w Warmia trans u rudego Daniela. Przynajmniej tak to wyglądało na FV z Warmii a tak naprawdę naprawiana była bmka Ireny i golf przymuładnie. A pan Marcin w dobrej wierze za wszystko płacił. Za niektóre FV brała działe a gruszki nawet nie pojawiły się na serwisie. To jest wszystko serwisowane na papierze a Irena kasę bierze do kieszeni. Chyba by się tu przydały kontrolę różnych służb. Gdzie inspekcja transportu? Gdzie inspekcja pracy? Gdzie inspekcja środowiska? Czy musi ktoś niewinny zginąć? Trzeba się w końcu za to wziąść w imieniu naszych dzieci które nie chcą stracić ojców.

Stanik
@Kamil Szar Bos

Mowilem tyle razy , Abramek ma tam sam złom na podwórku , wazniejsza jest budowa domku tego nowego w Olsztynie na ulicy Rybaki. Ja mieszkam w bloku i zyje , skromnie , gruszki jezdza , nie urywaja sie. No chyba ze jakis (usunięte przez administratora)mi wywroci gruszke to wtedy tak ale wszystko jezdzi a a u Marcinka to wszystko odpada.

@Kamil Szar Bos

A tak na poważnie to ciekawe na czyjej karcie śmigał Eduardo podczas katapultowania się gruchy to może taki konkurs z nagrodami A.KARTA EDZIA B.KARTA MARCINKA C.BEZ KARTY BO SIE UDA nagroda za dobrą odpowiedź 3m betonu dla szczęśliwca odbior osobisty z firmy taczka bo Edzio chwilowo nie ma czym dostarczyc

@Tomcio

Obstawiam że Marcinka , bo edzio na umowie pół etatu jako dozorca

Zostaw merytoryczną opinię o Abram Marcin Abramowski - Kieźliny

• Jak się pracuje w Abram Marcin Abramowski?

Zobacz opinie na temat firmy Abram Marcin Abramowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abram Marcin Abramowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 32 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abram Marcin Abramowski