Opinie o Stanisława Silarow w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stanisława Silarow. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stanisława Silarow o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanisława Silarow w Nowy Sącz

Jeśli chodzi o pracę w tym miejscu-bardzo odradzam: Już na rozmowie o pracę szefowa dość mocno podniosła na mnie głos ale przymknęłam oko, pracownicy dzielą się na wprowadzających i na księgowych. Wprowadzający są traktowani jak byle co zarowno przez szefowa jak i przez ksiegowych. Stażysta jak i każda nowa osoba bez względu na wiek i doświadczenie zobowiązana jest do robienia zakupow firmowych, robienia kawy/herbaty dla wszystkich 3x dziennie o określonych porach, mycia kubków/talerzykow po wszystkich pracownikach do których księgowi wrzucają ogryzki z jabłek, chusteczki itp co jest obrzydliwe, pracownicy są brani przez szefowa na środek sali i przy wszystkich dostają solidny opieprz np o źle sformułowane zdanie do klienta można to śmiało podpiąć pod mobbing jak i wiele innych zachowan. Szefowej nie podobało się że mam swoje zdanie na temat tego jak traktuje się pracowników co doprowadziło do tego ze kazała mi jeść śniadanie sama, gdy w kuchni nikogo nie będzie, zeby nikt ze mną nie rozmawiał. Po zmianie najniższej krajowej potrafiła poucinać etaty żeby nie płacić tyle ile trzeba. Królują tam umowy zlecenie oczywiście na zasadach UOP, wprowadzający nie mają co liczyć na godne wynagrodzenie chociaż odwalają kawał roboty, właściwie ogarniają większość dokumentów. Dodam jeszcze, ze jest dyskryminacja osob palących, nie zatrudniaja takich. Organizacja pracy tragiczna. Odradzam tam pracę każdemu potencjalnemu przyszłemu pracownikowi.

Były pracownik. Nowy wpis

Wszystko zawarte w tej opinii jest prawdą. Opis jest i tak łagodny patrząc na to co się w tej firmie dzieje. Również miałam „ przyjemność „ tam pracować. Absolutnie odradzam prace tam - atmosfera jest koszmarna. Zero szacunku do człowieka. Na każdym kroku szefowa oraz księgowi krytykują dosłownie za wszystko ( np. jednego dnia kubki do mycia są zabierane o 14:30 i jest dobrze a następnego dnia jest już o to afera bo są jednak pozbierane za szybko o 2 minuty ). Wieczne pretensje i krytyczne uwagi do osób wprowadzających dokumenty są na porządku dziennym. Człowiek czuje się tam dosłownie jak śmieć. Dlatego mało kto decyduje się na dłuższa współpracę z tymi ludźmi. Jeżeli ktoś wybiera się tam na rozmowę o prace proszę zapytać ile osób w przeciągu ostatnich kilku miesięcy zrezygnowało z pracy w tym biurze. To powinno dać właścicielom do myślenia lecz niestety nie daje !

Były pracownik Nowy wpis

Również zgadzam się z tą opinią. W tym biurze nie szanują pracowników. Codziennie są o coś pretensje i krzyki, nie ma dnia spokojnego. Szefowa krzyczy na pracowników nawet tych co mają tam najdłuższy staż pracy, nie ma poszanowania nowych ani starych pracowników. Jest ciągły nacisk na ilość wprowadzonych dokumentów do tego stopnia że trzeba notować co się w danym dniu zrobiło. Żeby nie było że tylko właścicielka jest niemiła dla pracowników bo współpracownicy księgowi również traktują początkujących z góry. Co do usług kelnerskich to każdy nowy pracownik musi przygotowywać kawę i herbatę 3 razy dziennie według rozpiski która jest zamieszczona na tablicy w kuchni ( kto co o danej porze dnia pije i w jakim kubku) tak że pracując tutaj można nabyć nowe umiejętności kelnerskie o czym nawet nie było wzmianki na rozmowie kwalifikacyjnej. Odradzam pracy w tym biurze, szkoda tracić zdrowia na taką pracę, atmosfera w pracy fatalna

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisława Silarow - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Stanisława Silarow?

Zobacz opinie na temat firmy Stanisława Silarow tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stanisława Silarow
  • Ignacego Paderewskiego 72