Opinie o Holistyczna Pracownia Terapii i Rozwoju Ostoja Małgorzata Bartoszek w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Holistyczna Pracownia Terapii i Rozwoju Ostoja Małgorzata Bartoszek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holistyczna Pracownia Terapii i Rozwoju Ostoja Małgorzata Bartoszek o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holistyczna Pracownia Terapii i Rozwoju Ostoja Małgorzata Bartoszek w Głogów

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Holistyczna Pracownia Terapii i Rozwoju Ostoja Małgorzata Bartoszek?

@Właściciel Nowy wpis

Nie zatrudniam nikogo. To działalność jednoosobowa, ale współpracuję z osobami posiadającymi własną działalność. Wynajmuję również pomieszczenie ????????

Grażyna Nowy wpis

Czy Pani terapeutka prowadzi firmę jednoosobową? Jest ktoś tutaj aktualnie zatrudniony do pomocy czy Pani wszystko ogarnia sama?

Małgorzata Nowy wpis
@Grażyna

Dzień dobry, tak, to firma jednoosobowa ???? Sama ogarniam wszystko.

Aneta

Same pozytywne komentarze :) Pytanie do osób które korzystały z sesji terapeutycznych metodą One Brain - ile takich sesji przebyliście i po której można odczuć zmiany?

Głogowianka

Podczas sesji terapeutycznych metodą One Brain można odkryć pierwotne przyczyny swoich obecnych problemów i stanów emocjonalnych. Po usunięciu stresu dużo łatwiej idzie się do przodu w wybranym kierunku. Małgosia Bartoszek jest osobą bardzo otwartą na inne osoby i łatwo nawiązuje kontakt z klientami. W Jej pracowni czułam się bardzo bezpiecznie, co sprzyjało kontynuowaniu terapii. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów. Polecam wszystkim osobom, które jeszcze się wahają.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Holistyczna Pracownia Terapii i Rozwoju Ostoja Małgorzata Bartoszek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Małgosia jest cudowna osobą. Polecam ją każdemu, kto chce zmienić się i swoje nastawienie do życia. Holistyczne Pracownia to miejsce na rozwój osobisty nie tylko dla dorosłych.

Alina

Ostoja jak sama nazwa wskazuje to miejsce spokoju, relaksu, harmonii duszy i ciała. Duży w tym udział Małgosi- gospodyni idealnej. Poddałam się odblokowaniu metodą one brain i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Chciałam napisać, że życie zmieniło się na lepsze, ale to nie tak- to ja się zmieniłam. I tego życzę także Tobie :)

Beata

Najwspanialsza ????

Magdalena

Fantastyczna Małgosia i jej wymarzona Ostoja! Miejsce pełne spokoju i zrozumienia z właściwą osobą na właściwym miejscu. Gosia kocha ludzi i im pomagać. Sama się rozwija i tę pasję przekazuję każdemu, kto do niej zawita. A metoda one brain jest pięknym procesem dojścia do trudnych miejsc w ciele i psychice. One brain uświadamia i uszczęśliwia!

Kamila

Holistyczna Pracownia w Głogowie to magiczne miejsce pełne ciepła i spokoju. Niesamowitą atmosferę tworzy Gosia, która swoją wiedzą i kompetencja a przede wszystkim cały sercem jest zaangażowana w pracę z dorosłymi i dziećmi...gorąco polecam

Zadowolona klientka

Zdecydowanie polecam to miejsce! Ciepło, empatia i profesjonalizm w jednym...

Kornel

Polecam :)

Ostoja to miejsce, w którym czujesz się wyjątkowo dobrze i spokojnie. Wręcz powiedziałabym, że przekraczasz próg tego miejsca i czujesz magię. Prowadząca jest bardzo kompetentną osobą. Poznałam to miejsce 1,5 roku temu. Korzystałam z one brain, masażu PeLoHa i z warsztatów o różnej tematyce. Jest to miejsce godne polecenia. Ja korzystam do dziś.

@Kasia

Dziękuję pięknie ????

Miejsce stworzone przez Małgosię niezmiernie sprzyja pracy nad sobą zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Jej ujmująca szczerość i autentyczność połączona z wiedzą i profesjonalizmem pomaga w dotarciu do najgłębszych "zamrożeń". Dla dorosłych niesamowicie wspierająca w drodze, a dla dzieci - niezastąpiona przewodniczka w odkrywaniu siebie. Bardzo gorąco polecam :)

Dorota

Bardzo serdecznie polecam Holistyczną Pracownie w Głogowie. Sympatyczna i bardzo troskliwa p. Małgorzata wprowadza atmosferę, w której każdy poczuje się zaopiekowany i bezpieczny. W takiej atmosferze łatwiej o zaufanie i współpracę. Pani Małgosia dba o komfort i ani razu nie odczułam pośpiechu, był czas na wszystko.

MS

Pełen profesjonalizm

Laura

Gosia jest bardzo otwartą, świadomą i życzliwą osobą. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa klientom. Ostoja to miejsce pełne ciepła i zrozumienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Holistyczna Pracownia Terapii i Rozwoju Ostoja Małgorzata Bartoszek - Głogów

Holistyczna Pracownia Terapii i Rozwoju Ostoja Małgorzata Bartoszek
  • Szewska 12