Opinie o Specjalistyczny Gabinet Lekarski Kras Alicja w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Specjalistyczny Gabinet Lekarski Kras Alicja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Specjalistyczny Gabinet Lekarski Kras Alicja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczny Gabinet Lekarski Kras Alicja w Tarnów

Marta Nowy wpis

Nie polecam tej pani bardzo agresywna lubi krzyczeć na pacjentów. Ewidentnie ma problem sama ze sobą i to o siebie powinna zadbać a potem o pacjentów. Takich specjalistów to omijać.

Zdjęcie w Niebieskim ze strony Pani dr. to jedyny uśmiech na jaki można liczyć. Gabinet zimny jasny depresyjny. Zadaje pytanie po czym patrzy w monitor jakby składała pasjans . Nie ufam takim lekarkom . Pójdę jeszcze 2 max 3 razy bo mam niestety sądowy nakaz. A na zgłaszane efekty uboczne reaguje w mgnieniu oka Agresywnie wręcz, A przede wszystkim nie szkodzić to zapomniała? Według mnie straciła wiarę w swój zawód, robi to dla zabicia czasu.

Kasia Nowy wpis
@Tomek

Zgadza się, pani doktor reaguje agresja na zgłaszane przez pacjenta problemy.

Dominika Nowy wpis
@Kasia

W jakim niby sensie agresywnie? Czy to trochę nie jest wyolbrzymione?

niewiadomy

Pani psychiatra nie urywa wzroku od komputera, pokuj ciemny jeszcze bardziej popędza w depresję. A pani w rejestracji jest niemiła i wredna, przyjechałem specjalnie po opis z wizyty ponad 40 km,o godz 16 bo pani psychiatra przyjmuje tylko 2 godz mówię pani że chce opis a ona prośze poczekać do 18 ponieważ już przeszkadzałam lekarzowi już 2 razy i nie mogę wchodzić, już nie pamiętam co tam pyskowała pez pytania wchodze do gabinetu aż pacjent wyszedł, i lekarka mi wydała opis.

Kasia Nowy wpis
@niewiadomy

Zgadzam się z opiniami. Pani Alicja jest nerwowa, łatwo ja wyprowadzić z równowagi. Podnosi głos

Agnieszka

Cześć, widzę ze klienci nie są zadowoleni z usług tej pani, a terapia to bardzo wymagająca sprawa. Studiuje psychologię 3 rok i powoli tez się rozglądam za możliwością podjęcia może stażu albo płatnej praktyki w Tarnowie. Mogłabym dojeżdżać i szukać dalej ale po prostu ten gabinet znam i myślałam ze może tu spróbuje. Tylko komentarze mnie zdemotywowały…

Firma Specjalistyczny Gabinet Lekarski Kras Alicja prowadziła rekrutację na stanowisko praca recykling 13,09 e/h Hoek van Holland, Zuid-Holland. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Julia

Wyłapałam jedną rzecz ważną, że tu pracuje pani recepcjonistka. Sluchajcie, kto wie, czy ona nie potrzebuje pracownicy na zmianę z tą panią? Szukam pracy, mam doświadczenie w rejestracji medycznej. PS. Czy pacjenci w ogole widzą, dla kogo jest te forum?

Pacjent

Nie pojmuję jak lekarz może podnosić głos na pacjenta. Byłam u tej osoby na wizycie z babcią, którą jest w podeszłym wieku, A zostalysmy potraktowane jak gorszy sort ludzi. Alicja Kras krzyczała na nas, pretensjonalnie potraktowała straszą osobę, mówiła więcej o sobie- ja to, ja tamto, niż słuchała pacjenta. Porażka!

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczny Gabinet Lekarski Kras Alicja - Tarnów

• Jak się pracuje w Specjalistyczny Gabinet Lekarski Kras Alicja?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalistyczny Gabinet Lekarski Kras Alicja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specjalistyczny Gabinet Lekarski Kras Alicja?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Kras Alicja
  • Krasińskiego 8 lok. 1