Opinie o Przychodnia Weterynaryjna Centaur Lek.Wet. Rafał Magoń w Łańcut

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przychodnia Weterynaryjna Centaur Lek.Wet. Rafał Magoń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przychodnia Weterynaryjna Centaur Lek.Wet. Rafał Magoń o rekrutacji.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Weterynaryjna Centaur Lek.Wet. Rafał Magoń w Łańcut

Magdalena Nowy wpis

Pan doktor Rafał jest bardzo kompetentny, profesjonalny i empatyczny. W przypadku naszego psa postawił trafną diagnozę i jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Na pewno chętnie wrócimy z naszymi pozostałymi zwierzętami. Dziękujemy ❤️.

Jaka jest kultura pracy w Przychodnia Weterynaryjna Centaur Lek.Wet. Rafał Magoń?

Fil Nowy wpis

Bardzo dziękujemy panu doktorowi za zoperowanie naszego psa Cezaria który był już w bardzo ciężkim stanie jedynym ratunkiem była dla niego trudna operacja. Zabieg przebieg pomyślnie pies czuję się świetnie a tym bardziej jesteśmy wdzięczni gdyż pan doktor swojego psa skorzystał i jego pies oddał krew dla ratowania naszego psa. Nie mamy słów którymi moglibyśmy wyrazić wdzięczność dla całego zespołu Przychodnia Weterynaryjna Centaur

Iwona Nowy wpis

Dziękuję, bardzo serdecznie Panu dr. Rafałowi, który wyleczył mojego ukochanego pieska Drako, chorował on po ukąszeniu przez kleszcza. Byłam u wielu lekarzy i żaden nie znał przyczyny objawów mojego pupila. Do lecznicy mam ponad 30 km, mimo to jeżdżę tam z wszystkimi potrzebami moich zwierząt.

Czy po rozmowie w Przychodnia Weterynaryjna Centaur Lek.Wet. Rafał Magoń rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
T.B.

Od lat korzystam z opieki nad moimi zwierzętami w przychodni p. Rafała i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Zawsze miło i profesjonalnie. Wiem, że moje koty są w dobrych rękach.

Alicja

Pies trafił do "kliniki" bo w nocy był niespokojny i rano zwymiotował.wszedl tam o własnych siłach. Po trzech dobach i dwóch tysiącach zł zwrócono nam psa w stanie krytycznym. Żył jeszcze pół godziny , umarł w czasie operacji w Rzeszowie. Uratowany z Radys zmarł w "renomowanej klinice" Nie usłyszeliśmy ani przepraszam ani przykro nam.

@Alicja

@Alicja Mogę zrozumieć rozpacz po stracie ukochanego zwierzaka, ale nigdy nie zrozumiem jak chęć zagłuszenia własnego poczucia winy pcha ludzi do oczerniania drugiego człowieka. Pozostaję jednak pełen nadziei, że są jeszcze ludzie uczciwy w swoich osądach i potrafiący konstruktywnie wydawać opinię nie krzywdząc przy tym innych. Mowa nienawiści, którą większość tzw: „hejterów” uprawia nie powinna być akceptowana i powielana. Serdecznie zachęcam do takiej refleksji. Przypominam że w owej przychodni zwierze zostało poddane eutanazji za państwa zgodą a nie zmarło na stole. Będę z państwem kontakcie.

@Alicja

Czy fragmenty plastiku znalezione w żołądku, gumki recepturki to też wina lekarzy ? Czy opinia chirurga w przychodni operującej zwierze umknęła państwa uwadze? Proszę mocno się zastanowić biorąc kolejne zwierzę do swojego domu, to bardzo odpowiedzialna rola.

Magda

Zwierzę trafiło do dr RAFAŁA MAGONIA, który okazał się NIEKOMPETENTNY!!! Sam nie wiedział jak się zwierzęciem zająć i czego mu potrzeba!!! Dodatkowo ceny usług weterynaryjnych w Przychodni Weterynaryjnej Centaur są wysokie!!! Warto zaznaczyć, że są wyższe niż w innych przychodniach, które są lepiej wyspecjalizowane w opiece i leczeniu zwierząt im powierzonych!!! Zdecydowanie NIE polecam!!!

@Magda

Rozumiem ze samopoczucie od razu poprawiło się jak się napisało kilka bzdur oczerniając anonimowo. Postawa godna naśladowania , mam nadzieje że takie podejście buduje własną samoocenę.Gratuluje postawy życzę wszystkiego najlepszego.

@Magda

Brak merytoryki , hejt i oczernianie bezpodstawne.

Przestrzegamy przed tym doktorem i ta klinika ! Gość to tylko pijawka na pieniądze ! Nie interesują go zwierzęta ani ich los , Bardzo nie kultularny w dodatku Nie polecamy !!!

@Ania

Rozumiem ze samopoczucie od razu poprawiło się jak się napisało kilka bzdur oczerniając anonimowo to właśnie jest odwaga. Hejt i bezpodstawne oczernianie,-Postawa godna naśladowania , mam nadzieje że takie podejście buduje własną samoocenę.Gratuluje postawy życzę wszystkiego najlepszego.

@Ania

Brak merytorycznych podstaw. Hejt i mowa nienawiści na którą nie może być zgody.

Pol

Bardzo dziękujemy dr Rafałowi Mahonowi za nowego członka rodziny Mika. Lekarz uratował nieszczęsnego psa potrąconego przez samochód.W klinice przeprowadzono kilka skomplikowanych operacji. Miki spędziła wiele dni w szpitalu, zanim stanęła na nogi! I przez te wszystkie dni była w dobrych rękach. Dziękujemy za miłość do zwierząt!

wdzięczny klient

Serdecznie polecam ten gabinet. Weterynarze doświadczeni, bardzo empatyczni, z indywidualnym podejściem do każdego przypadku. Oddając psinkę wiem, że oddaję ją w dobre ręce :)

Draco

Bardzo Dziękujemy doktorowi Rafałowi Magoniowi, za bardzo profesjonalną opiekę nad naszym pieskiem. Pies trafił do doktora w złym stanie po złym leczeniu w innej klinice. Pan doktor bardzo szybko i profesjonalnie się nim zajął i pomógł mu odzyskać zdrowie. BARDZO DZIEKUJEMY!!!

Lucky

Bardzo dziekujemy dr Rafałowi za uratowanie naszego goldena któremu groziła amputacja łapy. Leczenie trwało długo ale było warto dzisiaj biega wesoło i pozdrawia cała ekipę Przychodni Centaur

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Weterynaryjna Centaur Lek.Wet. Rafał Magoń - Łańcut

• Jak się pracuje w Przychodnia Weterynaryjna Centaur Lek.Wet. Rafał Magoń?

Zobacz opinie na temat firmy Przychodnia Weterynaryjna Centaur Lek.Wet. Rafał Magoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przychodnia Weterynaryjna Centaur Lek.Wet. Rafał Magoń
  • Marii Konopnickiej 16