Opinie o Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz w Strzegomiany

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz w Strzegomiany

Danka

Szczuje psem jak chciałam zrobić ZWROT PIENIĘDZY za spartaczenie łazienki.

Jarosław
@Danka

Co ci zepsuł? Umowa jakaś była w ogóle?

Wiktoria
@Danka

Czyli nie ma szans na odzyskanie kasy?

Bartosz Będkowice

Andrzej Tkocz STRZEGOMIANY WROCŁAWKA 1B dobry partacz tylko deczko wypity, przewrócił się z drabiny na nowe OKNO które wcześniej wstawiał. I za tę usługę zarządał 2 piw i 12,00 PLN

Czak

Jeśli ktoś chce wiedzieć gdzie mieszka nie wrocławska 1b tylko Letniskowa środkowy domek na przeciwko Wrocławska 1b

Mieszkaniec
@Czak

Tak zgadza się UL Letniskowa

Wojciech Major Penes

Polecam pana Andrzeja we wszystkich dziedzinach prac wykończeniowych zwłaszcza jest bardzo wybitnie uzdolniony przy cięciu i rąbaniu drewka z moim mężem Krzysiem misiem . Po zakończeniu prac oczywiście nie obeszło się bez dotykaniu penesami bożymi.

Wypilim po litra na głowe i przeszliśmy do testów praktycznych na rusztowaniu

odpowiem na to pytanie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zdzisław

Masakra jakaś. Miałem do postawienia płot z cegieł wiec zgłosił się o to ten fachowiec. Pytam się czy czegoś potrzebuje a on ze dziękuje ze wszystkim damy sobie radę. Był z nim jakiś pomocnik strasznie spuchnięty ciagle trzasly mu się ręce. Na drugi dzień przyjeżdżam zobaczyć jakie są postępy pracy i mało co nie zemdlałem. Pytam się pana czy to jest równo postawiony płot,czy używa jakieś poziomicy itp a on ze na oko tez jest dobrze. Do tego pytam kim jest ten pana pomocnik skoro cały czas siedzi na cegle i łapie się za brzuch. Totalne nieporozumienie.

Zbigniew Stonoga

To prawda że Pan Andrzej Pijemocz jest gorolem i w młodości był ORMOwcem na Pomorzu gdzie donosił na ludzi?

Edmund Pabis

Witam niestety nie mam dobrej opinii ): już mówię o co chodzi Pan Andrzej miał poukładać płytki w toalecie, jak się okazało płytki zostały ułożone odwrotnie oraz materiał jest popękany. Domagałem się zwrotu pieniędzy od pana Andrzeja niestety pijany zaczął się awanturować ponadto żądał "małpki" alkoholowej byłem zmuszony wyprosić pana Andrzeja z mieszkania i zapłacić za rzekomo ułożone płytki, jak już opisałem ODRADZAM!!

Hotel Karpacz

Witam. Pan Andrzej Tkocz wystawial dla nas hotel w Karpaczu. Niestety okazalo sie po kilku miesiacach ze caly budynek do rozbiorki. Jak dzwonilismy w sprawie odszkodowania to pijany twierdzil ze wszystko bylo zrobione na gan cygal. Malo tego, zostalismy zwyzywani przez jego parobka Rafalka Pabisiaka. Sprawa w sadzie. Partacz

Julia

Co możecie powiedzieć o tej firmie, pod względem pracy w tym miejscu na budowie? Pierwsze co, to chciałabym się dowiedzieć o możliwości aktualnego zatrudnienia tutaj dla pracowników fizycznych. Choć interesują mnie także opinie dotyczące zarobków, urlopów, czasu pracy, czy też atmosfery.

MiRoś

Pan Andrzej Tkocz bardzo dobry w swoim fachu. Proszę nie słuchać tych lamusów, co kłamią na jego i rodziny temat.

Sraczyk

Zadałem mu pytanie jak mu idzię praca bo robił mi ocieplenie. Natomiast nic nie odpowiedział i nie mógł ruszyć twarzą. Okazało się że dostał szczękościsku bo wypił 1.5 litra wódki ze swoim kolegą Rafałem Pasiusiakiem. Pijak i ćpun zwykły ten Andrzejek. Tfu

Skóra

Same problemy a jak weźmie do pomocy tego drugiego przebierańca Rafałka to od razu można założy, że robota nie będzie skończona

Marek P

Witam. Polecono mi pana andrzeja do zrobienia schodów na pietro z drewna. Niestety wykonal cos na wzór drabiny do kurnika na której siedza kury. Awanturowal sie pijany na koniec i musialem go wyprowadzic z domu bo zaczal niemilo pachniec moczem. Nie polecam.

Te słowa
@Marek P

U mnie w szopie też był na wycenie wprawienia drzwi ale dostał szczękościsku i musiałem dzwonić na pogotowie

Leszek Legan

Co cierpisz do mnie? Tyy agencie

Krystyna

Cześć wszystkim, wiele osób obecnie szuka stabilnego zatrudnienia. Czy na takie można liczyć w firmie? Jeśli obiłoby Wam się o uszy coś na temat ofert pracy od Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz to dajcie koniecznie znać.

Virashko

Dobrze pije :) Polecam

Stary Baran mąż Helgi Baranowe

Pan Tkocz stawiał mi ogrodzenie i domek, nie dość że pierwszego dnia już chciał zaliczkę to chciał na odrazu robić wiechę. (usunięte przez administratora).

Mariusz
@Stary Baran mąż Helgi Baranowe

Skoro właściciel firmy stawiał Ci ogrodzenie i domek to jestem ciekawa, jak po takim czasie oceniasz całość wykonania prac? Jesteś zadowolony? Masz jakieś uwagi? Nic na ten temat finalnie nie napisałeś, więc może będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz tę kwestię? Dzięki w razie co.

Siwy z Bagien

Andrzej to dobry fachowiec jak pije.Jak nie pije nie potrafi nic zrobić.U B (usunięte przez administratora) zrobił taką izolacje że nie ma czym oddychać.10cm steropian,folia, wełna mineralna,folia, płyta osb ,folia ,płyta Gipsowa,tynk,siatka ,gładź,farba lateksowa.W planach jeszcze płytki.

Leszek

Pracowaliśmy razem potem poszliśmy każdy w swoją stronę. Dla faceta zawsze na pierwsza miejscu była rodzina. Jak potrzebowałem podwykonawcę do budowy na południu Polski, to od razu wiedziałem do kogo się odezwać. Tym bardziej, że potrzebował pieniędzy na opłacenie studiów wyższych dla syna. Niestety fundamenty typu żebraczego stawiane przez firmę okazały się niewystarczające. Cała piwnica się zapadła. To była jednak wina piaszczystej gleby. Natura milcząc wzięła na siebie winę.

Arek

Alkoholik któremu wydaje się , ze jest budowlańcem. Wystrzegać się

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz - Strzegomiany

• Jak się pracuje w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz?

Kandydaci do pracy w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz