Opinie o Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz w Strzegomiany

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz w Strzegomiany

Masa Pruszków

Został mi polecony przez mojego kolegę, przyjaciela Rafała Tajfuna, pracownika owej firmy. Pomimo kilku fuszerek brak zastrzeżeń. Straty moralne poniesione kosztem polecającego Tajfuna, powiedzmy że obarczyłem go tym :).

Piotr Przyroda

Witam jestem pełen podziwu tego człowieka po prostu złota rączka i pomysłodawca polecił mi go przy sklepie Leszek Legan bo potrzebowałem na szybko wymienic zawór przy kilbelku gdy to zobaczył stwierdził że za dużo z tym zachodu i przypomniał mi zapomniany wychodek na dworzu stwierdził że naturą jest załatwianie na dworzu przy świeżym powietrzu gdzie w tym mam zdrowy spacer z dotlenieniem od tego czasu zapomniałem co to lekarz dziękuję Ci i pozdrawiam !

Właściciel sklepu

Tak mi zaplecze robił ze mi kobite wyremontował jeszcze (usunięte przez administratora) od mojej Iwonki bierze a ściana nadal odrapana i dziurawa szczury wchodzą dobrze ze sanepid do nas nie przyjeżdża ogólnie (usunięte przez administratora)

Tomek Bydg..

Fachowiec jest dobry i pracowity ale brakuje mu sprzętu, jak widziałem budowę domku dla bystrzaka i te rusztowanie na zewnątrz zbite z jakiś listewek łat itd. to mnie przeraziło ( tam tragedia wisiała w powietrzu) Do tego to zalewanie posadzki w domku, urabiali beton we wiaderku wiertarką we 3 to mnie już położyło ze śmiechu na glebę. Kaczorek jest za to super aktorem jest moim ulubieńcem bystrzaktv i Tajfun też

Wypilim po litra na głowe i przeszliśmy do testów praktycznych na rusztowaniu

odpowiem na to pytanie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Esta

Andrzej to dobry fachowiec, czasem poratuje jakimś groszem, jest ok (usunięte przez administratora)

Leszek legan

Przyjechał do pracy tak pijany że musiałem dzwonić po helikopter szpitalny bo dostał szczękościsku i nie mogł się ruszyć a był na dachu. Ps zamiast robić robote to pali fajki i pije setki

Widz

Dobry fachowiec polecam jego budowle można podziwiać na streamie.

@Widz

Fajnie, że jesteś zadowolony z fachowości firmy. Widziałem, że prócz remontów buduje także domy i wykańcza je pod klucz. Możesz napisać z jakich dokładnie usług firmy korzystałeś?

Bartosz Bedkowice

Znam Andrzeja trochę razem pracowaliśmy pilismy jak to na budowie po szklanie i na rusztowanie. Zdarzyły się gorsze prace z naszej strony bywały dni że z Andrzejem pilismy po tydzień czasu w dzień w dzień ale robota zawsze była zrobiona. Ogólnie polecam zna się na robocie jak jest trzeźwy a z tym różnie bywa trzeba poprostu trafić kiedy nie jest w ciągu.

Dwastator Pierdziaw

To ten menel chyba z "bystrzaktv" regularnie napruty na wizji, ja bym nie dał nawet śrubki przykręcić, strach się bać.

Julia

Czy zaglądają tu osoby, które pracują w firmie Remonty Tkocz? Proszę o informacje, jakie oferują tutaj warunki zatrudnienia. Jak z pensją, umową itp?

Pajonk strzegomiański

Pan Andrzej to fachura starej daty, płytki mi położył na suficie, aż ksiądz jak chodził po kolędzie to pokropił to dzieło Andrzeja, tera ma fuchę u proboszcza na parafii trzepie worki po cemencie po budowlańcach

Sylwester Tkocz

Prawda jest taka że ojciec nic nie potrafi,tzn potrafi tylko pić.Zamiast schodów zrobił drabinę,ciągle wyłudza pieniądze od inwestorów na wódkę.

Balus

Umówiliśmy się z Panem Andrzejem na położenie terakoty.. Wszystko pięknie, termin ustalony ze w ciągu 4dni zrobi wszystko zaliczka zapłacona. Spokojnie wyjechaliśmy na wakacje aby remont szedł sprawnie. Po powrocie ku mojemu zdumieniu terakota była położona na suficie. Nie polecam!!!!!!!

@Balus

Tak to prawda słaby fachowiec

Mariusz

Miarka się przebrała. Wielki budowlaniec tkocz andrzej podczas remonut mojego dachu zrzucił starą dachówkę na ślepo która trafiła w mój samochód uszkodził mi dach rozbił przednią szybe i urwał lewe lusterko. Nie odpuszcze mu tego nie polecam tego partacza i nie niechluja zresztą pije wódke od rana do nocy paląc co 5 min papierosa. Ostatnio po jego robocie znalazłem za domem 10 butelek po piwie perła za domem nie posprzątał po sobie. Pełno petów leży pod domem jest brudasem i nic nie umie

Mateusz LUTON

Pan Andrzej tkocz to (usunięte przez administratora) i partacz kradnie materiał z budowy żeby mieć na alkohol,gdy się zorientowałem że materiału brakuje to wmawiał mi że tyle przyjechało a co do umiejętności stolarskich to robił schody u znajomych i już 3 osoby są inwalidami wszystko się zawaliło partacz nieudacznik

Bartek Czajka lizał jajka

Bardzo dobry fachowiec, szczególnie po zrobieniu kompletu, tzn. 100ml wódeczki i 2 piw. Kontakt z p. Andrzejem podczas pracy jest znakomity, zwłaszcza podczas wystąpienia szczękościsku, wynikającego z nadmiaru spożytego alkoholu, od którego p. Andrzej na robocie nie stroni. Należy też być czujnym, gdyż p. Andrzej często zapomina się i zabiera z budowy różne artefakty - znajomemu z Będkowic, przypadkowo zabrał wanne i drzwi wejściowe.

Gerbero

Andzej dobry fachowiec dobrze remontował domy w syrii na wojnie ze mną

PAN

Bardzo dobry fachowiec polecam pana Andrzeja bardzo sprawna robota i elegancka. Czasami wypije piwko przy robocie ale to normalne u budowlańca. Najlepiej robi schody

Jarek dino

Kaczor opowiedz jak w Niemczech telewizory naprawialeś dla starych kobit

Marek Sulistrowice

Poprosiłem Andrzeja o remont pokoju i salonu przyszedł pierwszego dnia taki pijany że mu podziękowałem oczywiście zapytał o zaliczkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz - Strzegomiany

• Jak się pracuje w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz?

Kandydaci do pracy w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz