Opinie o UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ w Olsztyn

Marta Nowy wpis

Byłam wczoraj na rozmowie, która była bardzo konkretna i merytoryczna. Warunki zatrudnienia, wynagrodzenie, sposób szkolenia wszystko zostało przedstawione bardzo klarownie. Po minach innych pracowników, nie mogę powiedzieć, że jest coś nie tak, całkiem wesoła ekipa. Za kilka dni zaczynam i już nie mogę się doczekać !

Złego słowa nie powiem ! Nowy wpis

Witam, pracuje w firmie od kilku lat, byłam w firmie w dobrych i słabszych chwilach, natomiast złego słowa nie powiem. Z każdym problemem, którego nie wiedziałam jak rozwiązać, mogłam zawsze zgłosić się do kolegi/ koleżanki obok albo pójść do Szefowej, która jeśli czegoś nie wiesz, złapie za telefon i poprowadzi rozmowę sama, żeby Cię nauczyć. Ta kobieta ma ogromną wiedzę i zależy jej na Twoim rozwoju !! Tutaj zasady pracy są proste. Premie, prowizje sprzedażowe wszystko jest jasne. Od jakiegoś czasu są owocowe środy, widać, że firma chce się rozwijać i warto pracować w takim imperium. Polecam !

Obietnice

Aż dziwne, że przez firmę "przeleciało" tyle osób i nikt nie wystawił opinii, chociaż opinia zarówno u byłych jak i pewnie obecnych jest taka sama. Brak szacunku do ludzi, na rozmowie, zawsze pięknie, jakieś głupie testy, czyli rozmówki, w których trzeba się wstrzelić w jedyną słuszną odpowiedź, powinny już zapalić lamkę ostrzegawczą, ale ja dałam się nabrać. Już po kilku dniach od innych dowiadujemy się, że to co jest obiecane, czyli rozwój, awans, premie to jest jedno i to samo gadanie od lat. Za moich czasów zarobki nieco ponad minimalna krajowa, oczywiście stała gadka Pani Szewci, że będzie lepiej, a tak naprawdę liczy się tylko jej portfel. Traktowanie z góry bez szacunku, nie macie prawa mieć innego zdania, bo ze złości wybucha, traktuje pracowników jak swoje dzieci, które gdy mają inne zdanie to mają "nie dyskutować". Każe mówić do siebie Pani albo Szefowa, sama mówiąc do każdego po imieniu albo "dzieci". Jak firma nie chce więcej płacić to niech nie płaci, ale wystarczy jasno to powiedzieć na wstępie, a nie obiecywać nierealne premie. Jedyny plus to wiedza jaką można tu zdobyć, bo po kilku miesiącach pracy bez problemu znalazłam pracę w innej firmie ubezpieczeniowej, ale na uczciwych i jasnych zasadach. Oczywiście wiedzę musicie zdobyć sami, na wstępie obecują, że zawsze ktoś pomoże, a potem siadasz z klientem i wszyscy obrażeni, że mają pomóc, działasz sama, a jak będzie źle to na dywanik i najlepiej płać ze swoich. Polisę na pewno Wam przygotują dobrą, bo ogólnie pracownicy są bardzo fajni i kompetentni, ale jak chcesz się tam zatrudnić to pamiętaj, że wszystko co obiecane to ściema, jak słabo pracujesz to Pani Szefowa jak sama mówi "weźmie Cię za ryj" i do roboty. I fajne jest jeszcze ta zmienność zdania, jednego dnia masz nowy obowiązek i musisz pytać klienta o jakieś nowe ubezpieczenie, a drugiego oczywiście źle robisz, bo czemu pytasz o to i tracisz czas, zamiast robić coś innego. PS. Pamiętajcie, spotkanie musi się odbyć. Tak samo jak pretensje o wszystko, codziennie musza się odbyć.

Zostaw merytoryczną opinię o UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ - Olsztyn

Firma UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Doradca klienta, Olsztyn - Lipiec 2022

Czy pracujesz w firmie UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ?

UBEZPIECZENIA ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ
  • Lubelska 19 lok. 16