Opinie o Dawid Kubat w Lubojna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dawid Kubat. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dawid Kubat o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Kubat w Lubojna

Marta Nowy wpis

Rewelacyjna wizyta - lekarz był kompetentny, empatyczny i bardzo skuteczny. Szybko zdiagnozował mój problem i zaproponował odpowiednie leczenie. Jestem bardzo zadowolona z poziomu opieki i na pewno będę polecać tego specjalistę moim znajomym

Maria O. Nowy wpis

Dr Kubat jest wyjątkowy. Jego profesjonalizm połączony z ludzkim podejściem sprawia że każda wizyta jest komfortowa. Zawsze znajdzie czas, aby odpowiedzieć na pytania i rozwiać wszelkie obawy. Bardzo polecam!

Róża Nowy wpis

Ginekolog nie tylko słucha swoich pacjentek, ale również angażuje się w ich opiekę. Zawsze ma czas, by odpowiedzieć na pytania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości, co sprawia, że czujesz się zaopiekowana na każdym etapie. Polecam

milka Nowy wpis

Dr Kubat to wyjątkowy lekarz, który naprawdę dba o swoich pacjentów. Jego umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii w prosty i zrozumiały sposób pomogła mi zrozumieć moje zdrowie i potrzeby. Moja ciąża miała złe rokowania, ale dzieki zaangażowaniu lekarza wszystko przebiegło super. Dziękuję!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dawid Kubat.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
klaudia s

Wizyta u Dr Kubata była dla mnie przełomowa. Po raz pierwszy spotkałam lekarza, który poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Jego dokładność w diagnostyce, wnikliwe pytania i szczegółowe wyjaśnienia sprawiły, że czułam się komfortowo mówiąc o wszystkich moich problemach zdrowotnych. Jest to lekarz, który naprawdę słucha swoich pacjentów i potrafi dostosować leczenie do indywidualnych potrzeb!!!

Wioleta

Dr Dawid Kubat to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu. Podczas każdej wizyty sprawia, że pacjentka czuje się komfortowo i zrozumiano. Jego cierpliwość i troska o pacjentki są nieocenione, co sprawia, że wizyty u niego stają się mniej stresujące i bardziej pouczające. Wszystkie badania za każdym razem wykonywane są dokladnie, do tego doktor dokładnie wyjaśnia co i jak. Jest też specjalistą w leczeniu wad płodu. Bardzo polecam

klaudia
@Wioleta

Dzięki dr Dawidowi Kubatowi przeszłam przez ciążę bez żadnych komplikacji. Jego stała opieka i wsparcie były niewycenione w tym ważnym okresie mojego życia, polecam tego doktora !

ewela

Wszystko super, bardzo polecam! Zawsze mogę liczyć na rzetelną i dokładną diagnozę ze strony Dr. Kubata. To sprawia, że czuję się pewnie co do mojego zdrowia.

Paulina S.

Wizyta u doktora Kubata była bardzo pouczająca. Oprócz przeprowadzenia standardowych badań, doktor chętnie udzielił mi porad dotyczących zdrowego stylu życia i profilaktyki, co doceniam jako dodatkową wartość tej wizyty. Polecam - również do prowadzenia ciaży :)

Angela

Ginekolog okazał się niezwykle profesjonalny i empatyczny. Słuchał uważnie moich obaw i pytań, rozmawiał ze mną w sposób, który był zrozumiały i upewniał się, że rozumiem każdy aspekt mojego zdrowia. Bardzo polecam, również do prowadzenia ciąży! :-)

Patrycja

Bardzo polecam doktora. Regularne wizyty pozwalają monitorować zdrowie i czuć spokój z tym związany, wykrywać potencjalne problemy i podejmować działania prewencyjne. To daje poczucie bezpieczeństwa i pomaga w utrzymaniu dobrego zdrowia. Doktor jest specjalistą w problemach z płodnością, nad którymi też udało nam się popracować.

Dzięki jego podejściu do pacjentek wiele kobiet odzyskało zaufanie do ginekologów i zaczęło regularnie dbać o swoje zdrowie (usunięte przez administratora) Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt oraz z prowadzenia mojej ciąży przez doktora. Wszystko super.

Jola

Z serca polecam pana doktora. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru, bardzo dokładny w badaniach oraz szczegółowy. Zobaczył i pokazał rzeczy których inni nie zauważyli czy bagatelizowali. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam w życiu, a wielu się ich przewinęło. Naprawdę warto.

Rita

Atmosfera na wizycie bardzo przyjazna. Lekarz naprawdę miły co powodowało zmniejszenie stresu przy pierwszej wizycie. Wszystko przebiegło w sprawnym tempie i na wszystkie pytania dostałam satysfakcjonującą i wyczerpującą odpowiedź. Lekarz leczy u mnie problemy z niepłodnością i wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Jestem pacjentką Pana Doktora już od dłuższego czasu, za każdym razem mogę liczyć na fachową pomoc, zrozumienie i komplet badań. Doktor jest bardzo kompetentny, przez co zawsze wychodzę z gabinetu doinformowana i spokojna. Polecam!:)

Natalia

To była zdecydowanie moja najbardziej sympatyczna wizyta u ginekologa jaką kiedykolwiek odbyłam! Chyba znalazłam w końcu swojego lekarza. Empatia i spokój jaki bije od lekarza Dawida to ratunek w przypadku bardzo stresowych sytuacji. Wiedza, zaangażowanie w dany problem, odpowiedzi na nurtujące pytania no nigdy nie czułam się lepiej. Dodatkowo recepcja i cała otoczka w tym miejscu bardzo przyjazna. Serdecznie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Kubat - Lubojna

Dawid Kubat