Opinie o Szymański Mirosław Licencjonowany Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób Partner Bus w Koło

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szymański Mirosław Licencjonowany Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób Partner Bus, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szymański Mirosław Licencjonowany Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób Partner Bus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymański Mirosław Licencjonowany Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób Partner Bus w Koło

Maciek Nowy wpis

Czy w tej firmie pracują sami Polacy ?

Zadowolona Nowy wpis

Gorąco polecam tylko ta firmą i żadna inna.

Anna Nowy wpis

Bardzo gorąco polecam ta firmę.

Kamila

Firma godana polecenia.Jechalam z ta firma nie raz i napewno do konca bede z nia jezdzila.

logo firmy DORADZTWO FINANSOWE
Służba Cywilna
(131 opinii)
logo firmy Spawacz
Koło
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
(94 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Szymański Mirosław Licencjonowany Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób Partner Bus - Koło

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kolejowa 60 lok. 20
    62-600 Koło
  • NIP: 6661096773 REGON: 300726644

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przejdź do nowych opinii