Budokop Piotr Głodowski

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Budokop Piotr Głodowski

Szukam (usunięte przez administratora) na dłuższy okres czasu i dawno nie rekrutowali żadnych pracowników, więc jest nadzieja, że podejmują się stałej współpracy, mam rację? Zresztą dla stanowiska inżyniera budowy o tym zapewniali. Atrakcyjne wynagrodzenie to dosyć ogólny opis, poproszę o konkrety, tym bardziej, że ogłoszenie jest sprzed kilku lat.

Bg Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jakie godziny pracy są w biurze?

Iga Nowy wpis

Coś i stanowisku inżyniera budowy? Ktoś pracował i wie, jak wygląda taka praca? Widziałam, że jako jeden z obowiązków, to przestrzeganie zasad bhp na placu budowy. Wiecie, jak wygląda prowadzenie w te zasady nowego pracownika? Szkolenie jest pełne i profesjonalne, czy raczej szybkie i jest mało detali? Ja tu pytam o to dla taty.

Nina

Czy w firmie pracują kobiety?

Olo Nowy wpis
@Nina

Tak, kobiety tutaj głównie zajmują stanowiska w biurze

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Budokop Piotr Głodowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Co jaki czas w Budokop Piotr Głodowski można ubiegać się o podwyżkę?

Fred

Dokładnie ciężko jest o podwyżkę . Brak kontaktu z właścicielem. Ludzie uważani są za nic . W zimę nie zapewnia pracy jesteś na telefon i na godziny i nie obchodzi to nikogo ile zarobisz w tym okresie bo powiedzą że w okresie letnim wyrobiłes więcej godzin to żyj z odłożonych oszczędności .

Wiktoria

Umowa o pracę to duży plus. Możesz powiedzieć jaka umowę dostałeś na początek? Ile wynosi okres próbny zatrudnienia? Jeżeli chodzi o nadgodziny go jest możliwość odebrać je jako dni wolne?

Fred
@Wiktoria

Witam umowa była skierowana na 36 m. w tym szkolenia i niezbędne formułki. Przyznam ze okres zatrudnienia przebiegł pozytywnie dla obu stron z powodu ustnej zawartej umowy(usunięte przez administratora)

Majster
@Wiktoria

Jak najbardziej. Pracuję na umowie o pracę na czas nieokreślony, zaczynałem od umowy zlecenie ale sprawdziłem się wiec mnie zatrudnili. kolejna była umowa o pracę na czas okreslony na 3 miesiące pozniej 2 lata.

Czlowiekpracujacy

Z tym pracodawcą współpracuje juz kilka lat i szczerze polecam innym prace w firmie. Dobre warunki, możliwość rozwoju, wypłata zawsze na czas.

Jak długo trwa proces awansu w Budokop Piotr Głodowski?

Bob budowniczy

Powiem tak firma jak firma wszędzie trzeba pracować(usunięte przez administratora)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Budokop Piotr Głodowski? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest wolnym dniem dla wszystkich pracowników w tej firmie

Wiktoria

Czy masz jakieś jakieś dowody na potwierdzenie swoich zarzutów odnośnie mobbingu? Bo jest to poważne oskarżenie. Co do benefitów to fajnie, że pracodawca w ogóle takie zapewnia. Wnioskuję, że dla Ciebie są niezadowalające. Co by Cię w takim razie satysfakcjonowało?

Jhon

Hahaha pan powinien się cieszyć, że coś w ogóle dostał za firma zapewnia takie prezenty może by pan chciał dostać samochód od firmy śmiech na sali co ty piszesz człowieku. Załóż firmie i zobacz jaka to ciężka praca a nie piszesz takie głupoty.

Czesław

Napisz proszę coś więcej, jestem ciekaw co sprawia że nie polecasz pracy w Budokopie. Ile tu się zarobi? Jaka panuje atmosfera? Czy są jakieś szkolenia dla nowych pracowników?

Halina
@Jhon

Przecież niektórzy dostają służbowe auta od firm... co w tym śmiesznego? Może po prostu nie jesteś przyzwyczajony do dobrych warunków pracy ale czyja to wina.

Kierownik
@Halina

Pracownicy, którym auto jest niezbędne do pracy otrzymują od firmy służbowe auto. Dyrektorzy, kierownicy, handlowcy itd. posiadają takie auta.

Jestem pracownikiem w tej firmie od kilku lat. Czytając komentarze niektórych osób mam wrażenie że nie przepracowali w tej firmie nawet jednego dnia albo myślą że przyszli do przedszkola. Pracownicy zarabiają adekwatnie do stanowiska + premie. Dodatkowo dla wszystkich pracowników w sezonie zorganizowali imprezę firmową z atrakcjami takimi jak quady, paintball i wiele innych, za to w sezonie zimowym była zorganizowana choinka dla wszystkich pracowników z dziećmi tez z wieloma atrakcjami (dmuchańce dla dzieci, fotobudka, Mikołaj, animacje) + paczki świąteczne pracownicze. Żaden zakład w Lidzbarku nie zapewnia tylu dodatków. Niektórym nie dogodzisz :)

Mistrz drugiego planu

Firma funkcjonuje. Zajmuje się głównie budowa dróg, sprzedażą betonu i produkuje kostkę brukowa. (usunięte przez administratora)

Darek
@Mistrz drugiego planu

Ile kierowcy robią godzin w tygodniu.?(usunięte przez administratora)

Mimi
@Mistrz drugiego planu

Widać ogarnięty jesteś. Jak nazywa się operator koparki. W czapce z daszkiem, Misiowaty taki? Bo już (usunięte przez administratora) Nie wiem gdzie mam go szukać?

Witam jaka jest praca na warsztacie? Jakie stawki

Arek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Nikt nie zostawił tu informacji, szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o Budokop Piotr Głodowski - Lidzbark Warmiński

• Jak się pracuje w Budokop Piotr Głodowski?

Zobacz opinie na temat firmy Budokop Piotr Głodowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budokop Piotr Głodowski?

Budokop Piotr Głodowski