Opinie o PKH Oliwia Jacewicz w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PKH Oliwia Jacewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PKH Oliwia Jacewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKH Oliwia Jacewicz w Białystok

Magdalena K

Nie wiem skąd te złe komentarze. Pracuje w tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Naszych Klientów zawsze staramy się obsługiwać na najwyższym poziomie. Proponujemy najlepsze rozwiązania technologiczne dostępne na naszym rynku. Serdecznie zapraszamy! :-)

mmm

jeszcze pani pracuje ???

Stanisław S Nowy wpis

Firma do polecenia ,sprawny , profesjonalny i szybki montaż bardzo dobry kontakt z właścicielem który doradza i prowadzi za rękę . Uważam że jest to jedna z lepszych firm godna zaufania

Dorota Nowy wpis

dzień dobry. do tego sklepu z materiałami budowlanymi poszukują może doradców? Partner w jednym już pracował a ja właśnie Białystok przeglądam wstępnie z ciekawości. Z tych komentarzy nie jestem w stanie jasno stwierdzić na jakich warunkach można pracować. ktoś inny może wie?

@Magdalena K

Tak w sumie skoro padło stwierdzenie, że na jak najwyższym poziomie pracownicy starają się obsługiwać klientów, to co w zasadzie do tego motywuje? Są dla przykładu premie od obsługi lub inne nagrody?

@adiadiadi
@Magdalena K

Jakiś żart co do technologii do czasu realizacji co do kontaktu z właścicielem ,, (usunięte przez administratora) ,, Musisz grozić sądem aby swoje uzyskać Za pieniądze z twego zamówienie spłaca poprzednie zamówienia i tak cały czas (usunięte przez administratora)

Magdalena K

Każdy kto lubi swoją pracę, chce być w niej jak najlepszy ;-) A gdy jeszcze ktoś to doceni, motywacja jest większa;-)

mmm Nowy wpis

jeszcze pani pracuje ???

pokrzywdzony

Ta firma to totalni partacze. Można powiedzieć że okradają ludzi. Jakość prac bardzo słaba. Kontakt w sprawie usterek zerowy. Generalnie na 100% odradzam!!!!

@pokrzywdzony

Potwierdzam, (usunięte przez administratora) ktorzy obiecuja jakosc i super serwis , dzialaja dopiero jak sie ich postraszy sadem. Jakosc bardzo zla mimo,, tzw. osobistego nadzoru wlasciciela'' Odradzam wspolprace i przygotowuje pozew. Innych (usunięte przez administratora) i poszkodowanych zapraszam do kontaktu. Firma stawia w bardzo zlym swietle piekne miasto Bialystok

normalna Nowy wpis

popieram. Firma kantuje też na kasie i fakturach

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PKH Oliwia Jacewicz po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku kierowca CE BDFy 2600 euro brutto podstawa. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
klientka

Nie polecam jako klient. Co oni wyprawiają ciężko opisać. Jesli nie chcecie się użerać i stracić masę nerwow to omijajcie te ,, firmę" szerokim łukiem na czele z włacicielem

Witam, przeglądam właśnie Białystok za pracą. zauważyłem ze zaczęły się pojawiać teraz opinie od klientów ale także widnieją te od osób zatrudnionych. W jednej pojawiła się wzmianka o tym, że stosowane są tutaj najnowsze rozwiązania technologiczne. O jakich w zasadzie mowa? i jako kto mógłbym pracować będąc kandydatem bez doświadczenia?

Nadia

Czyli do teraz nie wiadomo czy cos na motywacje tu dorzucają? :D widzę po opiniach, że pracownicy sami może się w tym odnajdują o ile polubią faktycznie to co robią. Jakie predyspozycje musi mieć zatem aktualny kandydat by mógł się w tym wszystkim jakoś odnaleźć? Macie także porady co do samej rozmowy?

Olga

Serio z usługami tutaj jest tak źle jak ludzie się tu skarżą? :/ Podobno słaba jakość i zerowy kontakt. A jest może ktoś kto wręcz przeciwnie, jest z nich zadowolony?

@Olga

Serio oszukują. Trzrba uważać na umowy bo wycena jest robiona na lepsze okna a przy umowie potrafią sami bez poinformowania zmienić np panel okna na gorszy. Oszuści

@Ewa

Aha w sensie, że Pani się nie zorientuje i podpisze umowę? Tak się u Pani zdarzyło?

@Olga

Tak się właśnie mi zdarzyło! Proszę poczytać rownież opinie że nie tylko mi. Opinie są ogólnodostępne na firmie Pana Jacka ktory tylko pięknie mówi a co do czego (usunięte przez administratora) ludzi.

@Ewa

Aha, no i co ludzie na złych opiniach kończą swoją przygodę z nimi po takich sytuacjach?

@Olga

Nie wiem co robią ludzie. Ale ja zostałam (usunięte przez administratora) na oknach. Traz czekam na decyzję co z reklamacjami uszkodzonych okien podczas transportu/montażu

Weronika
@Ewa

Ile mają czasu na decyzję? Daj znać, czy już coś wiadomo. Pozdrawiam.

Wkurzony
@Olga

Nie polecam jak kupujesz okna wszystko pięknie ale później zaczynają się problemy .O jakich kolwiek naprawach nie ma mowy .Regulacja okien i bram garażowych to już wogole masakra a są w umowie jako usługa wliczona w koszt montażu .Firma KANT I (usunięte przez administratora) nawet wrogowi bym nie polecil

@Wkurzony

Ciekawa bym była tylko kiedy konkretnie to się wydarzyło, teraz jakoś niedawno? Pytam, bo zastanawia mnie to, że jeśli to co pisali już wcześniej to prawda to jak to jest, że do teraz by się tak działo? Z opinii wynika, że tak ponad rok już miałoby być

Lenka
@Ewa

Pani @Ewo, czy w umowie i na wycenie były podane nazwy profili? wycena powinna byc załącznikiem do umowy i konkretnie podawac co się zamawia. Czy udało się Pani zamontować te okna które Pani zamawiala? jak z montażem?

Lenka
@Olga

Czy zdecydowała się Pani na usługi PKH?

Firma powinna się nazywać Kant i (usunięte przez administratora)

jak

Wedlug mnie naciągacze. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PKH Oliwia Jacewicz - Białystok

• Jak się pracuje w PKH Oliwia Jacewicz?

Zobacz opinie na temat firmy PKH Oliwia Jacewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKH Oliwia Jacewicz?

PKH Oliwia Jacewicz
  • Hetmańska 67