Opinie o Autoczęści Just-Car Damian Broniarek w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Autoczęści Just-Car Damian Broniarek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autoczęści Just-Car Damian Broniarek o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoczęści Just-Car Damian Broniarek w Skierniewice

Rob Nowy wpis

Porażka- kierownik działu sprzedaży przypimina sprzedawce w czasach (usunięte przez administratora) ze sklepu GS. Czèści zamówione w środe rano 7 lipca telefonicznie bezpośrednio u KIEROWNIKA-super - czèści dostèpne- przewidywana dostawa w/g KIEROWNIKA w piatek 9 lipca ( standard ) . W poniedziałek 12 lipca nikt w firmie nie wie czy przesyłka wysłana, czekajá na Kierownika który zamówiwnie przetważał. Komentarze w stylu- “to nie piekarnia” . Brak komunikacji, nikt nie odpiada na esemesy, na maile. Telefon odrzucany!!!! W końcu po 2 tyg KIEROWNIK oddzwania i tłumaczy mi ze jak on coś zamawia to cierpliwie czeka a nie dzwoni 40 razy. Przesyłka podzielona na dwie paczki (małe przedmioty- poprostu KIEROWNIK przeoczył jedná z pozycji) później tłumaczác ze tego nie było ( 7 lipca wszystko było gotowe do wysyłki z dostawá na 9 lipca ). Dostarczone 25 i 26 lipca w pierwszej paczce ( bardzo dobrze zabezpieczonej ) czèść z połamanymi uchwytami- nikt nie odpowiada na wiadomości w tej sprawie. Porażka- ciekawe czy właściciele firmy zdajá sobie sprawe z tego jakie KIEROWNICTWO zatrudniajá? Bardzo ordynarny- kłamiácy, bezczelny człowiek- nigdy nie raczył sie przedstawić- robiácy łaskè ze rozmawia z klijentem

edek Nowy wpis
@Rob

ja po miesiącu otrzymalem

Robkat

Wszystko w porządku bardzo miła obsługa.Polecam

Aleksander Nowy wpis
@Robkat

Co tam kupowałeś że jesteś aż tak zadowolony? Ceny mają konkurencyjne?

Pawel

Wszystkim którzy zwrócili towar do Just Car I nie dostali zwrotu pieniędzy zalecam nie rozmawc z firmą Just Car tylko natychmiast kierować sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta. U mnie to pomogło bo otrzymałem większość pieniędzy (większość nie wszystkie!!!!). Kontakt z Just Car utrzymujecie tylko i wyłącznie mailowy tak żeby były dowody w sprawie.

Grażyna Nowy wpis
@Pawel

odzyskałeś większość pieniedzy to znaczy ile ? jakbyś mogł napisać chociaż procentowo, jak nie chcesz podawać kwot

Niezadowolony

Niesamowicie opryskliwa właścicielka. Widać, ze kocha pieniądze i nie lubi się z nimi rozstawac, dlatego nie oddaje pieniędzy po zwrocie. To się nazywa kradzież. To nie pierwsza jej działalność i poprzednie prowadziła podobnie- kasa klientów znikała. Stanowczo odradzam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Autoczęści Just-Car Damian Broniarek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Pawel

Zamówiłem lusterko do Peugot w kolorze matowym takie jak było na zdjęciu firmy JustCar. Przysłali mi w ....połysku. Odesłałem im to w tym samym opakowaniu co mi przysłali lusterko a oni na to że nie oddadza pieniędzy bo odesłałem im w nie tym kartonie który oni mi przysłali ???? Firma dramat nie powinno być miejsca dla takich firm na rynku. Sprawa idzie do Rzecznika Praw Konsumenta.

Zibi1100

zamówiona część nie pasowała więc umówiłem się, że ją zwrócę. Pan z którym się kontaktowałem sam nawet zamówił kuriera po ten zwrot. Niestety zwrotu pieniędzy nie otrzymałem. Za każdym razem inna wymówka. Odradzam współpracę z tą firmą.

Dani1010

Zamówiina częśc do Clio nie pasuje, nawet po przeróbkach nic się nie da zrobić, w opisie danego przedmiotu zabrakło że dana częśc pochodzi z demontażu Anglika i dlatego do wersji Europejskiej nie pasuje. Kontakt z Panem nic nie pomogło, poprostu się wypioł. Więc dla mnie jest naciąganie klienta do wydatek, na częśc która tak naprawdę możemy wyrzucić.Nie ukrywam że sprawę zgłoszę do rzecznika praw człowieka.Pozdrawiam serdecznie Just Car .

Zostaw merytoryczną opinię o Autoczęści Just-Car Damian Broniarek - Skierniewice

Autoczęści Just-Car Damian Broniarek
  • Mjr. Henryka Sucharskiego 8 lok. 2