Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kasza w Rzeszów

counter
Oskubany Nowy wpis

"Świetny" do momentu jak nie ujawnicie mu stanu konta, wtedy jest rozmowa tylko o pieniądzach, a nie o sprawie klienta. Pomaga przede wszystkim sobie , stosuje w tym celu manipulacje emocjonalne. Wyśmiewa czytanie umów, które z premedytacją podsuwa klientowi, a jednocześnie stosuje zapisy, że w wypadku rezygnacji z usługi i tak mu trzeba zapłacić! Sprawa klienta jest na drugim miejscu. Obiecuje na początku nierealnie niskie alimenty, a kończy się wielokrotnie wyższymi i opłatą dla niego wyższą od tych wyższych alimentów. Moje sugestie dla Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kasza: skupić się na sprawie klienta a nie na jego stanie konta Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szczerość

Miska Nowy wpis
Klient
@Oskubany

A ja mam zupełnie odwrotne doświadczenie z współpracy z Panem Markiem. Mimo braku środków pomógł mi i partnerowi. Polecam z całego serca.

Filip Nowy wpis

Miałem nadzieję, że na forum dla pracowników znajdę opinie o pracy w kancelarii a tu nic.

Lukash Nowy wpis

Swietny Adwokat,pelen profesjozalizm. Co tu pisac wiecej Polecam!!

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kasza w mieście Rzeszów? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kasza - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad