Opinie o Zakład Usługowy Muzeal Mieczysław Olszewski w Iława

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Usługowy Muzeal Mieczysław Olszewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Usługowy Muzeal Mieczysław Olszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowy Muzeal Mieczysław Olszewski w Iława

Wstyd Nowy wpis

Najgorszy pracodawca w Iławie. Zero poszanowania dla pracownika. Kilku ludzi na krzyż a nie umie im dac godnie zarobić. 900 zł za 55 h pracy. (usunięte przez administratora)

Widz Nowy wpis

Porażka. Wyzysk jakich mało. 700 zł za tydzień pracy na umowie.

Pracownik Nowy wpis

22 dzień czekania za wypłatą!

Pracownik Nowy wpis

20ty dzień czekania za wypłatą!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Usługowy Muzeal Mieczysław Olszewski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Marzena

Nadal płaca 12 za godzinę? Podejrzewam ze nikt jje chciał pracować za tyle co napisaliście, tzn w głowie mi się to nie mieści. Proszę o aktualna stawkę

Adko
@Marzena

Proszę , aktualna stawka to : Na czarno 15 zł Na umowie tez 15 zł Co tydzień biegasz pół dnia za wypłata. Jak będziesz mieć szczęście to dostaniesz chociaż część. Aha. I zapomnij o wodzie w lato czy odzieży roboczej. Zarabiasz tyle ze Cię stać kupować to wszystko do pracy na własna rękę.

Uwaga

Uwaga (usunięte przez administratora) !!! Nie płaci!!! (usunięte przez administratora)!!!! Zwodzi ludzi !!!! Unikajcie jak ognia !!! Temu panu się poprzestawiały klepki chyba. On płaci ludziom jak inwestor mu zapłaci. A nie jak jest termin wypłaty !!! Śmiech na sali. Biznesmen wielki.

Danka

Pracownicy firmy Muzeal są zmuszeni w soboty chodzić do pracy aby otrzymać tygodniową wypłatę i tak muszą szukać swojego pracodawce aby otrzymać pieniądze. Tak jest co tydzień. Dzwoniąc do pana Mieczysława to nie wie do czego służy telefon. A o wodzie do picia wręcz można zapomnieć. To co wyprawia się w tej firmie jest karygodne i nadaje się tylko do poważnej inspekcji

Ciekawy
@Danka

To może czas to zgłosić. Do inspekcji pracy można zrobić anonimowe zgłoszenie. A najlepiej zgłosić oficjalnie. Zmusić pracodawcę do tego by się wziął w garść albo zwinął Interes. Nie martwcie się o niego on się już w życiu nachapał. Trzeba powiedzieć dość.

Znajomek

Mało tego , że zarabiają 12 zł / h to jeszcze muszą szukać pracodawcę po całej Iławie i biegać za nim jak psy żeby dostać to , co zarobili. Absolutnie nie polecam , ktoś powinien się tym zająć. Polecam iść zobaczyć jak wyglądają pracownicy.

Ziomek
@Znajomek

Można sobie wyobrazić jak wyglądają pracownicy , bo przecież żaden normalny nie pracowałby za taką stawkę na budowie. Widać są to ludzie , którzy w żadnym innym miejscu nie zostaną zatrudnieni , bo jak to inaczej wytłumaczyć?

Aaaa
@Ziomek

No tak ja słyszałem że pracownicy piją tam na umór więc co się dziwić. Jaka praca taka płacą. Kto normalny będzie chciał pracować z takimi ludźmi?

@Ziomek

Zacznijmy od tego ,który pracodawca zgadza się na to by jego pracownicy ((usunięte przez administratora)) pili na umór? A nie wierzę , by nie wiedział o tym co się dzieje w jego zakładzie. Dla mnie są to pracownicy , którym się to po prostu podoba. Nikt ich tam przecież nie trzyma na siłę.

Natalia

Ale to pracowałeś albo pracujesz tutaj? Serio pracownicy piją czy to jakaś powtarzana plotka? Ciężko mi uwierzyć żeby w dzisiejszych czasach takie praktyki w pracy miały miejsce...

Robert

to prawda ze jest tam praca na czarno?

Kolega
@Robert

(usunięte przez administratora) Pracują ludzie. I zarabiają psi grosz.

@Znajomy dlaczego kpina i czemu uważasz, że miejsce powinien odwiedzić pip?

George
@ja

Przekonałem się na własnej skórze jak podle jest traktowany pracownik w tej pseudo firmie. Praca na czarno. Brak jakiejkolwiek odzieży roboczej. Brak jakichkolwiek socjali pracowniczych. Wynagrodzenie za prace 12zl/h na czarno. Nie trudno policzyć ze kiedy miesiąc taki jak styczeń ma 152 czy luty 160 godzinowa normę to pracownik nie zarobi tam nawet najniższej krajowej.(usunięte przez administratora)

Znajomy

To prawda. Ten zakład to kpina. Kpina z pracowników i ich rodzin. Pracowałem to wiem. Tam brakuje inspekcji pracy. Potwierdzam ze stawki są jak dla ucznia a nie pracownika na etacie. (usunięte przez administratora)

Ktoś

Pokręciłem się jakiś czas temu sprawdzić jak pracują bo chciałem dac zlecenie firmie na spora robotę jednak jak zobaczyłem ze pracownicy wyglądali jak z jakiejś łapanki nie obrażając nikogo personalnie, chodzi mi jedynie o to ze mamy 21 wiek i dawno nie widziałem na żadnej budowie pracowników w np dresach, widać pracodawca ma gdzieś pracowników a szkoda bo pracownik jest wizerunkiem firmy. Panie Olszewski ze Panu nie jest wstyd, wstydziłbym się wpuścić na swoje podwórka taka ekipę. Zainwestuj Pan w odzież roboczą !????

Współczucie.
@Ktoś

Odzież odzieżą wiadomo wstyd dla firmy ale jak znacie kogoś kto tam pracował to popytajcie w jakich i na jakich warunkach ludzi trzyma szanowny pan O. Może 20% pracowników ma umowy. Reszta robi na gębę. Stawki głodowe. Nigdzie w województwie takich nie maja. 12 zł/godzina na czarno. Ludzie przecież to jest zwyczajne (usunięte przez administratora) Kto zarabia teraz 12zl/h w dodatku bez umowy. Nie wspomnę o tym, ze ludzie pracujący nawet na umowach o prace nigdy nie widzieli żadnego zaplecza socjalnego. Poczynając od odzieży ochronnej która im się należy jak (usunięte przez administratora) sranie. Poprzez wodę do picia w upały przez pieniążki na pranie odzieży. Ol****i nie zna takiego czegoś. Przecież to szczyt wygód dla pracowników. On traktuje swoich pracowników jak gorsza kategorie. Poniżanie ich przez głodowe stawki i brak socjali. Wstyd ! Kiedy Ci ludzie zmądrzeją i odejdą od tego cwaniaka do normalnych firm. Życzę im by jak najszybciej może wtedy się ocknie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowy Muzeal Mieczysław Olszewski - Iława

• Jak się pracuje w Zakład Usługowy Muzeal Mieczysław Olszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usługowy Muzeal Mieczysław Olszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Usługowy Muzeal Mieczysław Olszewski?

Zakład Usługowy Muzeal Mieczysław Olszewski
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Owocowa 16
    14-200 Iława