Opinie o Łukasz Mazur Luk Maz w Pobiednik Mały

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Łukasz Mazur Luk Maz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łukasz Mazur Luk Maz o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Mazur Luk Maz w Pobiednik Mały

Johny

Sianko na Maybacha jest, lans na (usunięte przez administratora) i wszędzie indziej. Syneczek się na instagramie w komentarzach szczyci że 3 mln to maybach i Porsche kosztuje a jest jeszcze reszta aut. Gratuluje, nie dość że kierowcy jeżdżą na stawkach głodowych to jeszcze im tych pieniędzy nie wypłacacie. Oby wam to zamknęli i was posadzili. Tfu

@Antoni

Tak, od 2 lutego 22 juz nie ma diet. Aktualnie- sierpien 23 wchodzi ustawa o wynagrodzeniu kierowcy miedzynarodnego, ktora mowi o tym, ze za ta sama prace (kierowanie) kierowca zgodnie z tym prawem moze zarobic w pelnym etacie 6.950 brutto lub 15.000 brutto co zalezy od Ladunku. A 6.950 brutto to 5100 netto za 24 dni. Tylko ze taka pensja jest niezgodna z prawem niemieckim. Dlatego tam strajjk jest legalny. U nas str.jest nielegalny, dlatego firmie zalezy aby zjezdzac do Kraju jak cos jest nie halo.

Problem z kierowcami ze Wschodu jest taki, że oczekują wynagrodzenia w polskiej firmie takiego jak Polacy . Ale niestety to tak nie działa. Po to się zatrudnia tańszych pracowników, żeby byli tańsi. Czy Niemiec zapłaci tyle Polakowi co innemu Niemców? Czy holender płaci tyle Polakowi co innemu holendrów? W tej firmie jest tak samo. Po to się zatrudnia Gruzinów oby było taniej.

Ktoś

Cześć. W uk płacą tyle samo brytolowi, hiszpanowi, polakowi, rumunowi, bułgarowi. Itd. Polska to mentalność cebuli, jesteś tego przykładem

@miki

Czy naprawdę nie ma firm w Europie które płacą godne pieniądze?? Z tego co ja słyszę i wiem w Niemczech na rynku pracy jest brak 200tys kierowców.skoro w Polsce nie nauczyli przepisów gdzie za ciężką pracę muszą być dobre pieniądze to niech dalej się uczą.Chytry dwa razy traci!!!

@Marek

Skoro tych nadgodzin nie ma się wynagradzanych, to chociaż można odbierać za nie dni wolne? Istnieje taka opcja? Czytam wyżej, że pracuje się tutaj w systemie 4/1. Faktycznie tak jest? Ma się normalnie płacone za ten tydzień wolnego? Bo nie wiem tego...

Perszing

Jeden z lepszych pracodawców, z jakimi mialem do czynienia.

Michaśka Nowy wpis

Dostał ktoś z was pracę jako tłumacz w ostatnim czasie? Szukali w tamtym miesiącu kogoś takiego, niestety teraz zobaczyłam ofertę. To praca na pełen etat, czy bardziej dodatkowe zlecenia?

Perszing

Jeden z lepszych pracodawców, z jakimi mialem do czynienia.

Również Ja.

Po to się zatrudnia ludzi ze wschodu aby miał kto pracować. Na rynku są ogromne niedobry kierowców i nikt łaski nie robi po za żebrakami i złodziejami. Naobiecywali więc teraz żrą żabę. Sposób załatwiania sprawy za pomocą Rutkowskiego pokazał dobitnie co to za firma i co za ludzie. Umówione pieniądze się wypłaca!!! Kto tego nie rozumie niech nie zakłada firmy!

Człowiek choćby był z indonezji, czy z maroka, to mu należy się tyle samo co dla Poloka. O, przepraszam, to co Pan napisał to jest przemoc ekonomiczna. Jak nie zna Pan takiego pojęcia, to zapraszam do zaznajomienia.

Mak

Każdy jest takim samym człowiekiem nie ma znaczenia czy jest z Gruzji Ukrainy z Afryki a za swoje mądrości że kierowcy że wsodu mają zarabiać mniej możesz byś ścigany karnie!!! Więc pomysl lepiej następnym razem!

Bary

(usunięte przez administratora)Co to ma do rzeczy czy ktoś jest Gruzinem czy Niemcem czy Polakiem.Skoro umawiamy się na jakieś warunki pracy i płacy to ich przestrzegamy.Co to ma do rzeczy jakiej kto jest narodowości??!! Ci kierowcy chcą odzyskać swoje zaległe wypłaty.W czym ty masz problem Matole??!! A potrącanie pie iedzy za uszkodzenia z wypłaty to już jest w ogóle (usunięte przez administratora) chyba od tego jest ubezpieczenie o ile się dobrze orientuje.Pracuje od 10 lat w niemieckich firmach transportowych, nie raz coś uszkodziłem, raz solówkę do rowu na bok położyłem i złamanego euro centa nikt mi z wypłaty nie potrącił nawet nikt o tym nienapomknął.Tylko w tej chorej Polsce takie matoły jak ty wkręcają ludziom,że za wszystko trzeba im zabierać z wypłaty.

Wasyl

Bzdura. Zarabiam więcej niż niejeden Niemiec. Mam 3300 euro na rękę na 1 klasie podatkowej. Zapytaj się Niemców ile zarabiają. Jak ci powie, że 3 tysiące euro, to już będzie bardzo dużo. Ponadto, mam darmowe mieszkanie opłacane przez pracodawcę oraz raz w miesiącu pokrywane koszty paliwa na dojazd z Polski do Niemiec.

Antoni

Czyli ile realnie można zarobić? Po 1500 euro miesięcznie czy jednak więcej? A jakieś dodatki np.diety? Coś z tego jest?

Dziewczyna
@Bary

Musze sie wypowiedziec w kwestii rozliczen moim zdaniem jesli ktos o wlasne dba to I o pracodawcy powinen dbac moglby nie pobierac gdyby przez takich co robia szkody skladki na pojazdy nie wzrastalyby drastycznie.

Ktoś Nowy wpis

@miki

Ben
@@miki

Tak, brakuje 200tys, ale takich co beda robic za 1700euro caly miesiac, czyli 4/1 (mozna isc do niemieckiego marketu za tyle na 8h dziennie, albo za smieciarza na smieciarce tez 8h dziennie). Takich co chca zarabiac 600euro na tydzien to nie brakuje i jest dostepnych 100tys, ale zdecydowali odlozyc prawo jazdy do szuflady i isc w zawody, gdzie nie beda musieli siedziec w pracy po 13 godzin i za 5 godzin oczekiwania nie miec zaplacone. Pisze jako kandydat. Dziekuje.

Maksiu
@Ben

To tak źle płacą? Sam niedawno zdałem prawko i trochę rozglądam się na rynku, aby wiedzieć czego oczekiwać. Może Ty mnie oświecisz i napiszesz mi, ile tu na rękę można na start zarobić i czy są inne systemy niż wspomniany przez Ciebie 4/1? Na kursach prawa jazdy zwracał uwagę, że wszystko i tak czasowo wychodzi zgodnie z tachografem, dlatego jakim cudem piszesz, że jazda jest nawet po 13 godzin?

Marek Nowy wpis
@Maksiu

Maksiu, prawko może zdałeś, ale czytanie ze zrozumieniem ci nie idzie. Benowi chodziło o to, jak rozumiem, że spędzasz w pracy po 13 godzin, a masz zapłacone jak za 8 godzin jazdy. W skali miesiąca, dajmy 20 dni pracujące, to jest sto godzin nie zapłacone, plus to co spędzisz w kabinie, bo teoretycznie możesz dysponować swoim czasem (gotować obiad, ćwiczyć hantlami, oglądać film, czytać książkę), ale w praktyce -nie, bo gdy masz rodzinę, to swoją nieobecnością w domu powodujesz, że związek rozluźnia się (na takiej samej zasadzie jak do zastygłej galaretki dolewasz ciepłej wody) i po latach rozłąki żona stwierdza, że ona nie po to szła do ślubu, żeby być sama w domu i jest rozw.z twojej winy. Przyjmując się za spawacza jesteś na miejscu i nie ma tego problemu. Czyli jak chcesz pracować to albo singiel i wtedy można wyjeżdżać za 1700e i mieszkać w kabinie jak dawniej Romowie w rikszach, albo małżonek plus żona i wtedy praca na miejscu za 1000e albo oboje wyjeżdżacie i 2x 1700e. Czy na kursie też mówiono o stawkach w pakiecie mobilności jakie są i kiedy przysługują?

@Marek

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Dominika

Hej, pomagam narzeczonemu szukać pracy i na ich stronie widzę ofertę spedytor międzynarodowy, czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy ta oferta jest aktualna? Bo wiecie, czasami wisi na stronie u firm, a okazuje się, że od roku już jest nieważna :P Możecie mi powiedzieć, czy oferowanie przez nich stabilnych warunków pracy, wiąże się z umową o prace? Jak ogólnie przebiega współpraca i atmosfera pomiędzy spedytorem i kierowcami, czy często są jakieś nieporozumienia, czy może praca idzie sprawnie?

Cześć, jak tam z tymi wynagrodzeniami? Firma już jest wypłacalna, czy nadal dzieją się jakieś heca? To dobry czas na przyjęcie sie tu??

Johny

@Johny

Nie wypłacają, bo zgodnie z prawem kierowca międzynarodowy przewożąc tranzytem NIE JEST w delegacji, czyli należy mu się JEDYNIE podstawa. A jak są tylko same tranzyty, to sobie odpowiedz.

Antoni
@Andrzej

Czyli zabieranie diet jest zgodne z prawem? Słabe trochę. W jakim systemie się tu jeździ? Można sobie wybrać ile w trasie a ile w domu? Ty jak pracujesz?

@Antoni

Na jakie benefity można liczyć w Łukasz Mazur Luk Maz?

Anderei

Na jedzenie przywozone przez organizacje zwiazkowe na parkingu Grafenhausen przy A5 w Niemczech. Znowu. Drugi raz staneli, bo kazdy nie dostal po okolo 500 euro w tym czasie co bylo umowione.

Tomasz

Pracodawca który (usunięte przez administratora) swoich pracowników to (usunięte przez administratora),takim właśnie typem jest właściciel tej firmy , nie dajcie się nabrać gość nie płaci za pracę i wykorzystuje jak może.

@Tomasz

Czy pisze Pan o Panie Łukaszu? On tylko korzysta z naszego prawa, co pozwala nie płacić nic więcej oprócz podstawy, gdy kierowca międzynarodowy przewozi tranzytem. Dlatego Pani kierownik transportu na konferencji Dedektywa przed Ambasadą Niemiec w Warszawie, oznajmiła, że zobowiązania firmy zostały spełnione. Póki prawo nie wejdzie przez Sejm to Lukmaz jest czysty. (Teraz buźki obrażone) Jak, można obrazić się?

Lol

Ktoś niewyjaśnione czemu ta firma ma 4,5 w ocenie a tydzień w mediach się o niej gada ze nie płaci?

@Lol

Ponieważ w naszym Kraju już w szkole uczy się, że kto umie się przepychać, ten jest Lepszy. Ta firma na bieżąco płaci podstawy wynagrodzeń. A "resztę" kopertową wolano przeznaczyć na akcję dedektywistyczną (podróże służbowe), więc "reszty" nie ma, bo zgodnie z prawem Krajowym nic więcej nie należy się. DIETY ZOSTAŁY POLIKWIDOWANE zgodnie z prawem europejskim. Trochę jeszcze można poprzepychać się. U nas i tak nie ma służby socjalnej, więc nie ma kar.

Zygm unt

W końcu mogę napisać tą opinie, robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer(usunięte przez administratora)

Helena

witam, potrzebowałabym informacji na temat pracy odnośnie dwóch stanowisk czy ktoś pomoże? mnie by interesowała praca w kadrach a widzę na stronie, że szukają. zakres obowiązków zdaje się być standardowy a wiadomo ile płacą? i czy są w ogóle premie, bo nic nie pisali? A druga sprawa to o recepcję też chciałam dopytać, tutaj jest jakaś rotacja może czy ktoś stabilnie pracuje?

NieWiemAleWiem
@Helena

Uważam , że najlepiej ocenić to samemu zgłaszając się na rozmowę o pracę ..

Verer
@Helena

Nie wiem jak w kadrach, ale kierowcą C+E oferują na stażu 80zł ZŁOTYCH DNIÓWKI!- To nie błąd!, są ogłoszenia. W kadrach może z 40zł dniówki pani dostanie

Jak nie, to właściciel oczekuje, że oddadzą sprzęty i idą do Sądu. Jednakże pragnę nadmienić, że kto ma umowę zlecenie, temu bardzo trudno będzie odzyskać pieniądze, ponieważ polski Sąd nie honoruje tego typu umowy. Polski Sąd honoruje tylko typ "umowa o pracę", wtedy czas oczekiwania na rozprawę sądową wynosi około 2 lata (2x 365dni). Pozdrawiam. Jako kandydat jestem negatywnie nastawiony do umowy typu zlecenie, ponieważ jak nie odzyskasz pieniędzy w dzień zwolnienia, to nie odzyskasz już nigdy.

Bartek
@Andrzej

"Jedrula", co ty za glupoty piszesz?!? Jaki polski sad nie honoruje umow zlecen? Najwyrazniej cos poplatalesz, ale bez obaw - juz cie oswiecam. Jezeli masz umowe zlecenie, to podlegasz pod Kodeks cywilny i dalej Sad Cywilny - jezeli masz umowe o prace, to podlegasz pod Kodeks pracy i dalej Sad Pracy. Mam nadzieje, ze juz ci sie troche rozjasnilo. Poza tym, nie zapomnij, ze jezeli sie wygrywa to - oprocz zaleglosci glownej - dostaje sie odesetki za zwloke/ karne.

@Bartek

" Bartulo ", na Sadcywilny pozywający musi najpierw zapłacić, wziąć radcę prawnego (zapłacić), a z czego ma zapłacić jak właśnie nie ma pieniędzy? Napiszesz, czyj to problem? (taka jest rozmowa) Na razie prawo stoi po Twojej stronie, ponieważ nie ma żadnych nakazów w prawie, że kierowca musi być zatrudniony na umowę o pracę. A zlecenie to tak jakby był przewoźnikiem. Jeśli pracuje na zleceniu podlega pod przepisy jak dla przewoźników i zgadza się na brak urlopu. Tylko że finalnie nie można zgodzić się na coś wbrew prawu, każdy polskiSad ustali tutaj umowe o prace i nakaz wydania swiadectwa pracy. Tu jest problem, że zatrudnieni są Ludzie bez wizy (jeśli skończyła się to pracodawcy głowa aby przedłużyć). Możecie polec (polegnąć).

Irena

Mieszkam od 40 lat w Niemczech i wstydzę się za takiego rodaka. Od piątku codziennie w wiadomościach słyszę tylko o perfidnym zachowaniu do swoich pracowników.Powinien mieć zakaz wjazdu do Niemiec czy w ogóle za granicę.

@Irena

Poniewaz Panstwo Agn. i Luk. Mażur nie potrafia prowadzic biznesu. Mysla, ze wystarczy nabrac niekumatych, nie zaplacic na czas, a potem (usunięte przez administratora). Panstwo swoim postepowaniem hanbicie uczciwosc naszych rodakow w oczach Ludzi z zagranicy. A kto driftuje przy stacji Moya ten nie ma mozgu.

Magicman
@Irena

A ja za Ciebie ze tak łatwo oceniasz Obie firmy w Polsce maja czyste kwity poplacone wszystko Azjatom się wizy kończą i panika …. Ale ze masz mózg mały to wolisz rodak opluć bo ma coś czego ty nie umiesz zrobić w pl tylko za drobne u helmuta robisz niedojdo Dobry prawnik i Niemcy zapłacą miliony euro kary Póki co obie firmy działają i nie maja zarzutów Jakbyś pomyślał jaki jest koszt miesięczny utrzymania 900 aut w ruchu paliwo i opłaty drogowe To nie odzywalbys się … W skrócie 1 auto to 8000e na miesiąc Policz jaka kwot musi mieć zabezpieczona ….

@Magicman

Na kanale "inicjatywa pracownicza" jest obnażony cały sposób działania, także zalecam obejrzeć. Filmik jest świeży, jest to kontrmanifestacja (Legalnie zgłoszona) do konferencji pana Dedektywa. Proszę ocenić samemu. Kwotę na paliwo trzeba zabezpieczyć. Czy to zwalnia z zabezpieczenia kwoty na pensje? Przecież można było zapłacić z wyprzedzeniem, ściągnąć normalnie auta i oszczędzić sobie zerwania kontraktu z firmą Sennder. Wizerunkowy wstyd.

Czy Łukasz Mazur Luk Maz zapewnia kartę multisportu?

Andrei

Tak, na usługi telefoniczne, jak spedytor wrzaśnie, od razu szybciej biegasz. Bo na wynikach zależy, bo spedytor ma procent. A jak kierowca nie dostanie pensji na czas i stanie, to cały plan spedytora runie. Spedytor jest nie ruszalny, ale przyjmując się za kierowcę polecam wykupić dodatkowy pakiet medyczny, zgodnie z tym co piszą w opiniach na mapach gugla. Swoją kandydaturę wycofuję. Dziękuję za takie traktowanie.

Jak jest z pakietem medycznym w Łukasz Mazur Luk Maz? Można dołączyć rodzinę?

Andrei

Jak nie otrzymasz pensji i zdecydujesz się stanąć i nie jechać, to po działaniach (роги і копита) pakiet medyczny przyda się. Swoją kandydaturę wycofuję. Każdy niech oceni sam.

Były kierowca

Kierowcy otrzymywali na bierząco pieniądze . Zostali zmanipulowani przez konkurencje dlatego te protesty. Dzisiaj żyjemy w świecie zakłamanym obłudnym i fałszywym . Media wraz z kierowcami kłamią prawda jest po stronie właściciela. Świat oszalał!!!

Witek
@Były kierowca

Ty chłopie kłamiesz stoję teraz z tymi kierowcami i prawda jest po ich stronie nie wprowadzaj nikogo w błondt ja by kierowcy byli nie wpożondku załatwił by to prawnie Anie ORMO by ciągnął do Niemiec na rzezimieszków na rzezimieszków pieniądze ma Anie potrafi zapłacic ludziom za uczciwą prace a Rutkowskiemu ciognoł bym licecie

@Były kierowca

Tak tak, i dlatego od samych kierowców na mapach gogle w opiniach macie same oceny 1/5, bo kierowcy zadowoleni otrzymywali pensje na czas. To z jakiego powodu ten postój 70 zestawów na niemieckim parkingu autostrady A5 Graf enhausen? Ale dwulicowość! A ja chciałem kandydować do biura, ale bym się pomylił w wyborze.

Jar Ekes

Firma ma problemy finansowe, kolos na słabych nogach. Kto może to już ucieka zanim zostanie na lodzie bez poborów.

Czy w firmie Łukasz Mazur Luk Maz można pracować zdalnie?

Jak najbardziej.

@UZYTKOWNIK

Ale tak w 100%? Bo ja mieszkam bardzo daleko od tego miejsca.

@Teresa

Lepiej będzie jak zadzwonisz zapytasz i dowiesz się przy okazji więcej szczegółów.

@UZYTKOWNIK

w sumie tak... ale Ty tam pracujesz? może spotkałeś się tam z taką sytuacją aby ktoś pracował na odległość? czy niekoniecznie?

Tego dokładnie nie wiem.

@UZYTKOWNIK

Oj, chyba żarty stroisz z pani, nie wierzę ze spedytor np. będzie pracował zdalnie z drugiego końca Polski? :D Powiedz, a jak z taborem, czy taki ładny nowy jak na zdjęciu ze stronki? Mąż sie przymierza składać cv ;)

@Teresa

Ciągniki są nowe i na bieżąco serwisowane

Helena
@UZYTKOWNIK

Po zatrudnieniu jeden przypada zazwyczaj na kierowcę czy często podmieniają?

Ignacy
@Helena

A co to za różnica skoro wszystkie na bieżąco są robione i duża część floty jest nowa.

Podła firma odradzam

Jakim podłym(usunięte przez administratora)trzeba być by nie zapłacić kierowcom pensji za ich ciężka pracę a wydać grube pieniądze na zbirów Rutkowskiego. Firma powinna zostać wywalona z rynku Niemieckiego i zapłacić duże kary.

Spedytor

Już jest po firmie. Spadek zlecen, dużo leasingow do zapłacenia, szef „inwestuje” w drogie auta dla szpanu, brakuje na wypłaty dla kierowców a po akcji w Niemczech utrata wizerunku.

Lumpsz

Tak możesz pracować zdalnie jako kierowca, tak jak ci Gruzini. Ma chłopak kłopoty choć nie powinien szpanować drogimi brykami. Leasing odbierze auta i (usunięte przez administratora) ani grosza nie dostanie. Szkoda chłopaka i szkoda tych szoferów, którzy nie chcieli poczekać tydzień czy dwa nie na wypłatę tylko na zapłatę FAKTURY.

@Podła firma odradzam

Jeżeli jest mowa o firmach z Pobiednika (tzw."MAZ") np.LUK, to są to firmy kapitałowo powiązane z Nadbrzezie15A, imperia logistic. Moja kandydatura do biura tam została odrzucona, gdyż zobowiązano się przedzwonić, ale telefon milczy. Niepoważne traktowanie. Dodatkowo dowiedziałem się, że firmy z Pobiednika nie wypłaciły swoim międzynarodowym kierowcom zestawów wynagrodzeń wynikających z tzw. pakietu mobilności, z kilku miesięcy i ci kierowcy na niemieckiej przyautostradowej stacji paliw zablokowali pół parkingu siedemdziesięcioma zestawami. Został zaangażowany partol Rutktkowskiego, który próbował siłą wtargnąć do jednego z ciągników. Widać poszanowanie pracodawcy jakie jest do pracownika-robotnika. Proszę samemu ocenić czy warto użerać się. Pozdrawiam Pana Prezesa :-) (-:

EUropejczyk

Cały czas pracują kierowcy zdalnie, bo niezbyt często wracają do bazy i do domu.

@EUropejczyk

Być może pomoże firma eXmiter jeśli doszło do zasiedzenia kabiny, tylko nie wiem czy ten pan działa bezadresowo, bo kabina to chyba adresu nie ma? Można dowiedzieć się, że Pan Krzysztof Rutktkowski jeszcze raz chce spróbować. (usunięte przez administratora)

Kiero

(usunięte przez administratora) Trans . Omijać z daleka fo wyprawia z kierowcami którzy strajkują to głową mała. Oby szybko znikały takie firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Mazur Luk Maz - Pobiednik Mały

• Jak się pracuje w Łukasz Mazur Luk Maz?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Mazur Luk Maz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Mazur Luk Maz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łukasz Mazur Luk Maz?

Kandydaci do pracy w Łukasz Mazur Luk Maz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łukasz Mazur Luk Maz
4.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • 20
    32-125 Pobiednik Mały