Opinie o Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak w Gorzów Wielkopolski

Klient

Serdecznie POLECAM firmę p.Patryka do trudnych spraw i nie tylko Jak by był każdy takim człowiekiem świat by był piękniejszy Warto????????????

xxx
@ppp

Czas zweryfikował opinię? A kojarzy Pan, by w kancelarii pracowali jeszcze inni prawnicy? Szukam sobie miejsca do odbycia aplikacji adwokackiej i nie wiem, czy byłoby się tu od kogo uczyć? A to najważniejsze na tym etapie w moim przypadku. No chyba, że ktoś się dołączy do rozmowy i napisze trochę o pracy w tej firmie, o wymaganiach, o zarobkach?

Przemysław Konnoiuk

Współpracując z Kancelarią Patryk Andrysiak w sprawie maseczek takie zostało złożone wyjaśnienie na policję sprawa jest w toku. WYJAŚNIENIE Dnia 21.01.2022 na stacji paliw Orlen w przebywając w budynku, będąc zdrowy i w trosce o swoje zdrowie, nie zakrywałem ust i nosa, wychodząc z budynku na dworze zostałem zatrzymany przez funkcjonariusza policji. Po krótkiej rozmowie i wymianie zdań, policjant stwierdził, że za nie zakrywanie ust i nosa zostanę ukarany mandatem. Odmówiłem przyjęcia mandatu, funkcjonariusz oświadczył ,że sprawa zostanie skierowana do sądu. Po sporządzeniu notatki i podaniu danych osobowych rozstaliśmy się. Nadmieniam, że nie ma badań które w oczywisty sposób udowadniają transmisję wirusa przez osoby zdrowe nie zakrywające ust i nosa na inne osoby. Natomiast jest wiele badań pokazujących, że nie ma to żadnego wpływu na transmisję wirusa a czasami przynosi to skutek szkodliwy dla zdrowia. Przykłady badań randomizowanych na temat korelacji wirusa i maseczek: (usunięte przez administratora) Bezzasadność zakrywania ust i nosa potwierdza wielu lekarzy w Polsce np. prof. Ryszard Rudkowski z U.M. w Białymstoku lub były minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski oraz sama organizacja WHO nie zaleca noszenia maseczek osobom zdrowym.

Czyli jakość a nie ilość się liczy? A z jakością jak tu jest? I pytam o jakość warunków pracy. Firma stawia na zatrudnianie na umowę o pracę na stałe? A jeśli tak, to z jakimi zarobkami trzeba się tu liczyć?

Dusia Nowy wpis

A kancelaria zatrudnia adwokatów z doświadczeniem, bo ja akurat zmieniłam miejsce zamieszkania? Początkowo jest jakiś okres na wdrożenie się w obowiązki czy od razu na głęboką wodę? No i chcę wiedzieć czy często trzeba zostawać po godzinach, bo to różnie w tej branży wygląda...

wieslaw46@interia.pl Nowy wpis

Niema lepezego mecenasa jak Pan Patryk Andrysiak zawsze prowadzi sprawy do końca i można mieć pełne zaufanie na prawde polecam

Ile osób poleca pana mecenasa. Jak będę potrzebować to skorzystam ale aktualnie szukam pracy, pracowałam już kiedyś jako sekretarka w kancelarii i pomyślałam, że podeślę swoje CV. Miał ktoś styczność z tym stanowiskiem i powie jak ogólne wrażenia co do kilku kwestii, czyli jaka atmosfera pracy i czy zarobki w porównaniu z innymi kancelariami wypadają konkurencyjnie?

Arkadiusz

Polecam serdecznie Pana Mecenasa. Współpracuję z nim od dawna i jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy. Pan Mecenas ma ogromną wiedzę i doświadczenie, co widać na sali rozpraw gdzie obronę przeciwnika gasi bez mrugnięcia okiem. Do tego ma zawsze trafne spostrzeżenia i uwagi więc można mu zaufać.

KL Nowy wpis
@Arkadiusz

W czym specjalizuje się Pan mecenas, że można mu bez obaw zaufać ? Bo chyba znać się na wszystkim nie może ...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ona

Jak tu sprawa się ma z odbywaniem praktyk, można się dogadać na płatne praktyki? Czy nauka w kancelarii daje możliwość późniejszego zatrudnienia? Z tego co czytam, to firma jest rzetelna i profesjonalna, więc pewnie dobrze zajmuje się studentami? Biorą oni udział we wszystkich typu sprawach?

Czy w firmie Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak są regularne szkolenia pracownicze?

Weronika
@Przemysław Konnoiuk

Czyli koniec końców dzięki współpracy z kancelarią po prostu udało się Panu wygrać tę sprawę? Ciekawa jestem kosztów tego typu postępowania?

@Weronika

Trzeba było się uczyć na adwokata to byś wiedziała ile. Jest najlepszy w Gorzowie bo ma aż 104 pozytywne opinie, gdzie inni mają po max. 30 ...

Klient

Zuzanna
@Klient

Trudnych spraw czyli jakiego typu? Możesz trochę rozwinąć temat? Jakiego typu sprawę ty miałeś, ile czasu trwała realizacja i jaki był rezultat?

@Zuzanna

Każdą sprawę prowadzi, ma 104 pozytywne opinie gdzie inni mają po max 30 to chyba o czymś to świadczy ...

Weronika
@ppp

No oby tak, chociaż chyba wiesz, że na upartego sztucznie można sobie wszystko wygenerować? Mnie to ogólnie specjalizacja by ciekawiła, bo raczej najlepszym we wszystkim to być nie można?

@Weronika

Po roku mogę Ci odpisać, że jego najlepszą specjalizacją jest nic nie robienie, kłamanie i dojenie kasy od naiwnych ludzi którzy mu zaufają

xxx

Przemysław Konnoiuk

Polecam Pana Mecenasa Patryka Andrysiak w związku z prowadzeniem sprawy maseczkowej.

Bob
@Przemysław Konnoiuk

I tylko w sprawie maseczek sobie radzi ,całkowity brak profesjonalizmu nie wstawił się w moim przypadku na żadnej rozprawie sądowej i tylko kłamie podczas rozmów telefonicznych że był obecny na sali sądowej.Beszczelność na najwyszym poziomie .

Jest tu etat typowo biurowy? Coś na zasadzie recepcji. Czy w takim wypadku trzeba mieć wykształcenie prawnicze, bo akurat jestem po administracji? Jaki strój w pracy obowiązuje, bardzo elegancki, tylko biel i czerń? Jest szansa na załapanie się do pracy jeszcze w tym roku?

@Agnieszka

Człowiek godny zaufania. Miły, sympatyczny człowiek z dużym poczuciem humoru :) Mecenas z wielką starannością podchodzi do sprawy. Pełen profesjonalizm.

Czy urlop w Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak jest płatny 100%?

Katarzyna

Czy kancelaria przyjmuje aplikantów? Szukam dobrego miejsca żeby zdobyć doświadczenie, a tutaj jest sporo pozytywnych opinii od klientów

Mariusz M

Polecam Kancelarię Adwokacką Andrysiaka. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, pomoc i wsparcie. Cieszę się, że polecono mi Pana Andrysiaka bo sam rady nie dałbym w sprawą którą mam.

Polecam Kancelarię Adwokacką Patryka Andrysiaka. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, pomoc i wsparcie. Cieszę się, że wybrałam właśnie tą kancelarię.

Zuzanna
@Ewa

Dziękki za informacje. Akurat szukam w tym miejscu pacy. A jak oceniasz pomoc obsługi lub asystenta w tej kancelarii? Udało Ci się wyłapać jaka jest może atmosfera między innymi pracownikami?

Iwona

Polecam każdemu kancelarie adwokacką Patryk Andrysisiak - Gorzów Wielkopolski jestem bardzo zadowolona szybko i sprawnie zostały zakończone sprawy w sądzie z pełnym sukcesem, profesjonalne usługi, podejście do klienta na najwyższym poziomie.

Paulina

Polecam Pana Patryka Andyrsiaka. Zna się na tym co robi a co najważniejsze wszytsko odbywa się po ludzku. Podchodzi do człowieka ze zrozumieniem zawsze wysłucha i stara się doradzić. Prowadzi mi 3 sprawy gdzie już dwie zakończyły się sukcesem :) czekamy jeszcze na 3 :)

Krzysztof K .

Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak to rzetelna oraz solidna firma godna polecenia .

Mikołaj
@Krzysztof K .

Czym się wykazali w Pana sprawie? Ciekaw jestem w jakiego typu sprawach się specjalizują i czy radzą sobie w kwestiach spadkowych?

Paweł Paluszek

Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu.Jestem zdecydowanie zadowolony ze współpracy z Panem Patrykiem Andrysiakiem.Super znajomość prawa oraz umiejętności w jego zastosowaniu.Pan Patryk okazał się bardzo skuteczny za co bardzo dziękuję.Przy okazji warto wspomnieć,że jest to życiowy człowiek,który do klienta podchodzi po ludzku.Jeden z najlepszych adwokatów w Polsce.

Beata C.

Polecam serdecznie Pana Patryka jako prawnika. Reprezentuje pełen profesjonalizm, był zaangażowany w prowadzoną sprawę. Jestem pod wrażeniem Jego wiedzy z zakresu prawa i tym samym podejściem do problemu. Jest godny zaufania, rzetelnie doradzał mi w wielu innych problemach prawnych nie związanych z prowadzoną sprawą, po prostu jako człowiek :). Jest osobą wg mnie uczciwą, nie prowadzi sprawy dla osiągnięcia wynagrodzenia, proceduje by osiągnąć możliwie najlepszy wynik dla klienta. Moja sprawa, dzięki wnikliwości Pana Patryka zakończyła się bardzo pozytywnie, co pozwoliło mi zacząć nowe życie:). Empatia - to przede wszystkim wyróżnia Pana Patryka, a inteligentne poczucie humoru to kropka nad "i".

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak - Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak
3.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kard. Stefana Wyszyńskiego 85 lok. 5
    66-400 Gorzów Wielkopolski