counter
1 3 13 5 1
M.S. Nowy wpis
Klient

Firma „Real-MG” Marek Giżewski wykonywała dla nas kompleksowe adaptacje , remonty 3 lokali użytkowych w centrum Katowic: salon „Fine Wine” – ul. Chopina 1 ; „ Zielarnia „ – ul. Mickiewicza 24 ; „Żabka” – ul. Słowackiego 8; oraz prace remontowe w pomieszczeniach Nest Bank - ul Chopina 1 Katowice . Wszystkie prace wykonano wg. projektów , solidnie i terminowo . Zadania były niełatwe bo raz, że nadzór Konserwatora Zabytków a dwa m.in. wykuwanie i przygotowanie otworów pod witryny np. długości 3,2 mb w ścianach starych kamienic plus do tego wykończeniówka w wysokim standardzie . Zapraszam do lokali aby się przekonać naocznie . Polecam wszystkim firmę p. Marka Giżewskiego i przy następnych realizacjach z chęcią będę z nią współpracował .

Staszek Nowy wpis

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje teraz fachowców, jakie zarobki można wypracować?

Leszek Nowy wpis
@Staszek

Cały czas jest nabór. Pensja nie jest wypłacana. Żyjesz ze złomu który ukradniesz na budowie.

Leszek Nowy wpis
@Staszek

Plus jest taki że szefowi zbytnio nie przeszkadza że pijesz w robocie. Także spoko.

Robert

A pracownicy? Czemu się nikt nie wypowie? Przecież to forum pracownicze.

Tak2Nie
DObrusia
@Robert

To alkoholicy i menele. Nie umieją korzystać z internetu

Rekomendacja Firmy REAL-MG Mar

Zleciłam Firmie Real-MG Marek Giżewski wykonanie prac remontowych w naszym mieszkaniu m.in. wymianę stolarki drzwiowej, położenie płytek gresowych, montaż urządzeń sanitarnych i malowanie pomieszczeń. Wszystkie te prace zostały wykonane fachowo i w uzgodnionym wcześniej terminie. Szczególnie cenna okazała się być pomoc doradcza doświadczonych pracowników. Firmę Real MG -Marek Giżewski polecić mogę bez wahania każdemu kto planuje modernizację ew. remont mieszkania czy domu.

Tak1Nie3
DObrusia
@Rekomendacja Firmy REAL-MG Mar

Pan Marek sam sobie wpisał te bzdury. Kibla sławojki by nie potrafił wyremontować, co dopiero mieszkania. Żenujące

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jacek

bardzo polecam firmę - pan Marek solidny, uczciwy.Robota przebiegła sprawnie i bez problemów. Polecam!

Tak1Nie4
Nie polecam

Usunięto moją opinię. Potwierdzam opinie innych. Niestety firma nie jest w porządku.

Marcin

Nie polecam nikomu pan Marek nie ma pojęcia o budowlance tym bardziej jego pracownicy większość to mlode chłopaki po 20 lat

Tak5Nie
Katowice

Wcześniejsze informacje usunięto. Pan Marek jest nierzetelną firmą. Porzuca robotę. Zaliczki bez paragonów i faktur nie rozlicza. Sprawę trzeba było oddać do sądu.

Tak4Nie

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Real-Mg Marek Giżewski w mieście Katowice. Czekamy na nowinki od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Real-Mg Marek Giżewski - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad