Opinie o Gabinet Psychologiczny Faustyna Kornela Lipiec w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gabinet Psychologiczny Faustyna Kornela Lipiec. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gabinet Psychologiczny Faustyna Kornela Lipiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Psychologiczny Faustyna Kornela Lipiec w Rzeszów

Monika Nowy wpis

Zależało mi ma chrześcijańskim psychologu, który będzie respektował również moja duchowość. Pani Kornelia poradziła mi spowiedz i uczestnictwo w spotkaniach wspólnoty Miriam. Moje problemy psychiczne zbagatelizowała.... A spotkania wspólnoty do której Pani psycholog też należy mają moim zdaniem znamiona (usunięte przez administratora).

Hendzel Nowy wpis

Słaby psycholog. Odsyła do księdza egzorcysty zamiast pomóc. Ksiądz egzorcysta to też psycholog, ale również bardzo słaby.

Joanna Nowy wpis

Potrzebowałam pomocy, nie mogłam sobie poradzić ze swoimi problemami. Przez przypadek trafiłam na wspólnotę gdzie Pani Kornelia udzielała wykładu o alkoholizmie. Pojawiła się nadzieja że może u niej znajdę pomoc. Niestety konkretnej pomocy nie otrzymałam, po kilku wizytach pani psycholog wymyśliła żebym poszła do spowiedzi generalnej do księdza ze wspólnoty. Widać że nawet nie zamierzała mi pomóc a tylko zdzierać pieniądze, za każdą nic nie wnoszącą wizytę. Żałuję, osoba nic nie warta, nikt nie uzyska od niej fachowej pomocy.

Krzysztof Nowy wpis

Pani Kornelia nazywa siebie psychologiem. Nie skupia się na problemach i ich rozwiązaniu tylko odsyła do księdza egzorcysty... Zamiast pomocy usłyszałem wiele innych historii o jej pacjentach z imienia i nazwiska... (A nawet o nic nie pytałem) skoro mówi o innych pacjentach to kolejnemu powie o moich problemach. Byłem raz i więcej nie pójdę, bo niestety konkretnej pomocy brak. Mam wrażenie że sama ma problemy natury psychicznej i powinna zaprzestać praktyki " lekarskiej" Odradzam szkoda czasu i pieniędzy a jeszcze będzie chciała was naciągnąć żeby ją podwieźć do sklepu na zakupy lub kościoła i jeszcze ją przywieźć...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gabinet Psychologiczny Faustyna Kornela Lipiec? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Agnieszka

Do gabinetu udałam się z polecenia, niestety profesjonalnej porady psychologicznej nie otrzymałam. Ponieważ Pani psycholog tendencyjnie skupila się na moim podejsciu do Boga i wiary, abstrahujac od moich problemów, które chcialam rozwiazać za pośrednictwem Pani psycholog. Z moich relacji z Pania psycholog wynika, że niestety sama potrzebuje wsparacia i konsultacji dobrego SPECJALISTY!

@Agnieszka

Zgadzam się w zupełności, najgorzej to oczekiwanie " pomocy " w różnych podwozkach jako dodatkowa usługa za świadczenie terapii

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Psychologiczny Faustyna Kornela Lipiec - Rzeszów

• Jak się pracuje w Gabinet Psychologiczny Faustyna Kornela Lipiec?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Psychologiczny Faustyna Kornela Lipiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Psychologiczny Faustyna Kornela Lipiec?

Gabinet Psychologiczny Faustyna Kornela Lipiec
  • W. Świadka 7 lok. 106