Opinie o Złota Alga Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Bychawska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Złota Alga Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Bychawska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Złota Alga Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Bychawska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Złota Alga Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Bychawska w Szczecin

Alicja Nowy wpis

Super., seria zabiegów z kwasami. Zawsze miałam problemy z trądzikiem. Nawet leki nie pomogły. Trafiłam do tego gabinetu. Już po dwóch wizytach widziałam efekty. Kobitka jest konkretna, posiada duży wybór kosmetyków do domu, zabiegi super. Nigdy nie miałam takiej cery. Polecam gorąco wszystkim kto walczy z trądzikiem.

Dominika Nowy wpis
@Alicja

Widzę, że Złota Alga przyjmowała klientki w listopadzie. Ciekawa jestem, jaka jest sytuacja pracownic pani Kasi w okresach, gdy rząd wprowadza zakaz działalności w branży beauty. Jak sobie radzą, czy mają pensje? Mam nadzieję, że dadzą znać tutaj, na forum.

ZlotaAlga Nowy wpis
@Dominika

Witam., niestety nie posiadam personelu tzn. „Pracownic”. Pozdrawiam. Katarzyna Bychawska.

Marcin Nowy wpis

A mężczyźni tez mogą tam pracować ?

Iza

Czy szefowa przyjmuje na praktyki?

Paulina

Szczerze polecam, Pani Kasia to profesjonalistka w swoim zawodzie, pełna pasji i do tego ciepła, serdeczna osoba. Zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania, tłumaczy co właśnie robi, jakich kosmetyków używa oraz jak pielęgnować skórę na codzień. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów na twarz jak i ostatniej LipoRadioLogie. Gabinet przyjemnie urządzony w kobiecym stylu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Złota Alga Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Bychawska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
E.W.

Polecam ten gabinet. Pani Kasia zawsze wyjaśnia jakie stosuje produkty i dlaczego. Piękne wyposażenie, miła atmosfera i bardzo profesjonalna obsługa sprawiają, że jest to prawdziwa strefa relaksu. Ostatnio skorzystałam z zabiegu Dermapen i uważam, że naprawdę warto. Pierwsze pozytywne efekty odczułam już 2 godziny po zabiegu. Następnego dnia skóra była już wyraźnie lepiej napięta, nawilżona i odżywiona i co najważniejsze wyglądała naprawdę dobrze. Cena również jest konkurencyjna. Tak więc 10/10.

Gabriela

Wspaniale, rzetelnie, super klimat, miałam serie zabiegów wyszczuplających . Jestem bardzo zadowolona. Są efekty, napewno wrócę do tego uroczego gabinetu. Pozdrawiam panią Kasię.

Magdalena

byłam na hennie brwi po raz pierwszy w życiu i regulacji, bardzo polecam, gabinet przepiękny, mały, super atmosfera, koszt niewielki . jestem na tak i polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Złota Alga Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Bychawska - Szczecin

Złota Alga Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Bychawska
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bałtycka 36
    70-880 Szczecin