Opinie o BOMBARDIER w Česká lípa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BOMBARDIER. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BOMBARDIER o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOMBARDIER w Česká lípa

pracownik Nowy wpis

nie narzekam, praca ok

Matt Nowy wpis

Witam jak wyglądają warunki i płaca na stanowisku lakiernika ? Na olx-ie jest propozycja pracy przez niejaką Julie

spawacz Nowy wpis
@Matt

Ja polecam, wypłata na czas, pomagają w zakwaterowaniu, idzie sie dogadac

spawacz@

witam chcialbym uzyskac obecna opinie o firmie Bombardier w Czeskiej Lipie czy warto tam pojechac do pracy pozdrawiam

@spawacz@

Zalezy o co pytasz ? 9500zł na dzień dobry naj mniej Robota na minuty Kwaterę jak sobie dobrze zakrecisz to pieszo do roboty

Magda
@spawacz@

Przez agencję pracy SPP za miesiąc styczeń i luty na dzień dzisiejszy brak wypłat... jedna wielka sciema.... zobaczymy co będzie dalej???

Józek
@R

Tylko jechać i robić!????????????

Zuzanna
@Magda

Witaj Magda, od Twojego wpisu minął już prawie rok. Pisałaś o jakichś problemach z brakiem wypłat za styczeń i luty. Jak to dalej się potoczyło? Czy to były tylko chwilowe opóźnienia a dalej już wynagrodzenie było na czas? Mam nadzieję, że wszystko zostało uregulowane i byłaś zadowolona z pracy.

norbi

szukasz tam pracy zadzwon do mnie 886098376

Matt Nowy wpis
@R

Można kolego do Ciebie jakiś kontakt ? Rozglądam się tam za pracą lakiernika.

Matt

Witam, jak wyglądają tam warunki i płaca na stanowisku lakiernika ? Może ktoś coś podpowiedzieć ?

Spawacz

Na miejscu dostajesz maske rękawice, spotkanie na sali z czeskim inż spawalnictwa, spisuje dane uprawnienia, kolejny krok to już próbka. Do dyspozycji 4 blachy hardox 8mm ukosowane 45 stp obustronnie 2 pierwsze na testy 2 nastepne właściwa próka na ocene.

brak, zadawane : język czeski, czy jakiś staż w czechach, uprawnienia posiadane

Robs

Ma próbkach spawa się pachwinie pion 8mm, doczołowy pion zafazowany 8mm i doczołowo podolnie. Blacha pomalowana jakimś podkładem trzeba wszystko zeszlifować.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w BOMBARDIER?

Prscownik

Tutaj teraz już w Alstom nie Bombardier, efektywność uzyskuje się przez dokręcanie śruby i rozszerzony wachlarz kar, premia jest zależna od wyrobienia a godziny na wyrobienie ciągle obcinają,

Czy pracodawca BOMBARDIER motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Spawacz86

Tak, drze mordę, są też motywują słowa typu "nie chce to won, ludzie wiszą na płotach aby zająć Twoje miejsce" ogólnie dzielo, dzieło, dzieło

oracz

Chaos, chaos i jeszcze raz chaos pracowalem tam 3 miesiace to jest czeski film w czeskiej lipie...karaja za wszystko, aby tylko orznac na kasie...a juz agencja JOB AGENCY przechodzi sama siebie, kara za niewypracowanie godz a ty nie masz mozliwosci wypracowania tych nadgodzin, wymyslaja jakies swoje chore zasady aby tylko uprzykrzyc zycie...a koordynato pan Michal to kawal zwyklego dziada...nie polecam nikomu a JOB AGENCY omijajcie szerokim luki3m...nie wierzcie w te bajeczki pana MICHALKA bardziej durnego zakladu i agencji jeszcze nie widzialem

pepik
@oracz

potwierdzam to co napisał kolega, ja tam wytrzymałem ledwo 2 miesiące, szkoda słów, takie (usunięte przez administratora) to ja dawno nie widziałem

Spawacz

Czy może mi ktoś podać namiary na firmę która zatrudnia w bombardier w czeskiej lipie? Spawacz.

Pracownik spp

Uwaga! Na niemiecka firmę SPP (nagania ludzi na Facebooku profil o nazwie Ania Ewa) zawodowa (usunięte przez administratora) teraz tak od samego początku firma przekręt na próbkach powiedzieli że mamy nie właściwe certyfikaty i że mogą załatwić nam za 250e, ogarnęliśmy sami co się później okazało przez dwa miesiące nikt o certyfikat się nie pytał, drugie temat wypłat dosłownie masakra jakaś ludzie się boją ze nie dostaną na umowie podpisanej na koszu dosłownie na koszu????????????takich jaj to nie było, jest napisane że wypłata do 18 jak się okazuje przeleją dopiero 5 następnego miesiąca co się później okazuje po 800 euro za mała

Spawacz

Witam. jak wyglada obecnie sytuacja Na rynku Czeskim i Rekrutacja Do Bombardiera ?

John V.

Witam czy ktoś mi może powiedzieć który pośrednik daje najwiecej na umowe o pracę we Wrocławiu?

Judasz

Ta spp to tak naprawdę handel ludźmi Ma ludzi za niewolników. A ta cała s u k a to zawodowa oszustka.

Zorro

Witam,mam takie nietypowe zapytanie.czy oprucz spawaczy potrzebuja tez kogos do prostowania,. Pozdrawiam

Lipa

Witam serdecznie mój drogi tak kochający się naród więc powiem tak pieniądze to na dzień dzisiejszy od 10 euro na h do 16 na h zależy przez jaką firmę .Jeżeli chodzi o próbki to musisz potrafić robić przetopy i lica w każdej pozycji zarówno jak i na czarnuchu tak jaki na austenicznej więc jeżeli czujesz się na siłach to GO!!!!A JAK NIE TO SOBIE POCWICZ .Pepiczki nas nie zabardzo lubią i stwarzają problemy a jaka robota to zależy od działu i jak trafisz.

Robert
@Lipa

Witam. Mam pytanie czy opłaca się tam jechać na próbki bez doświadczenia? jakie maja podejście? można sie tam wyszkolić czy bardziej stawiaja z ludzi z doswiadczeniem? pozdrawiam :)

Michasia

Jak z zakwaterowaniem, jest okej? I jak się mieszka z innymi ludźmi?

@Michasia

Zależy z kim, czy w hotelu czy na własną rękę np. W bloku, czy w kamienicy Jest ok.

@Michasia

odp 1.Z zakwaterowaniem to nie ma problemu, 2. dzielenie z kimś pokoju nie jest trudne, czasem może być romantyczne:)

Zapracowany

Witam,pracowałem w firmie SPP i nie polecam, nie dopłacają do zakwaterowania ,dojazdu i zwolnień lekarskich. Ogólnie kaszana... a wypłata w ratach to już było przegięcie.Nie polecam...

Kokot

Nie ma przyjęć

Pan P

Może ktoś dać namiar na niemieckiego pośrednika i czy teraz są przyjęcia ?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie BOMBARDIER?

Nie ma w Lipie

Zostaw merytoryczną opinię o BOMBARDIER - Česká lípa

• Jak się pracuje w BOMBARDIER?

Zobacz opinie na temat firmy BOMBARDIER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOMBARDIER?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BOMBARDIER?

Kandydaci do pracy w BOMBARDIER napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BOMBARDIER