Opinie o Auto Sławomir Kurczyński w Dzięglewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto Sławomir Kurczyński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Sławomir Kurczyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Sławomir Kurczyński w Dzięglewo

A.

(usunięte przez administratora)Kupiłam od niego samochód który na drugi dzień przestał działać. Chciałam zwrócić jak się dowiedziałam jakie są koszta naprawy ale oczywiście ten dupek stwierdził że nie odda pieniedzy(usunięte przez administratora)

Jarek
@A.

Ja teraz kupiłem samochód od niego z walnieta uszczelkę i wycietym katalizatorem.niepolecam tego chandlarza .sprawe zgłosiłem do prokuratury i na policję.(usunięte przez administratora)

Anon
@Jarek

Witam czy posiada Pan nr tel do tego Pana bądź jego firmy?

Grzesiek Nowy wpis
@Anon

Ja mam nr 530382688

Klientka Nowy wpis

Nie polecam!!!!!!!kupiłam Skodę Fabię pod blokiem okazało się że auta nie można zamknąć. Pan oczywiście MiGa się od oddania pieniędzy. NIE POLECAM

Piotr Nowy wpis

Witam też kupiłem dopiero co od tego pana pojazd marki BMW i aktualnie silnik do generalnego remontu ponieważ wału skacze na gniazdach według pana wszystko było okej samochód nie zrobił nawet 500 km i już musiałem naprawiać wtrysk oleju ponieważ było źle poskładane poza tym olej był zalany gęsty by nie było nic słychać A nadal z tym panem nie mogę się dogadać co do zwrotu pojazdu. Prawdopodobnie swoich praw będę dociekał na drodze sadowejsądowej

Klaudia Nowy wpis

@A. Możesz napisać jak ta sytuacja się rozwiązała ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auto Sławomir Kurczyński odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Anon

Witam czy ktoś posiada nr tel do tego Pana bądź jego firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Sławomir Kurczyński - Dzięglewo

Auto Sławomir Kurczyński