Opinie o obi.pl - Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OBI. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Kielce

fumfle

My jako pirwsi proponujemy Radka bo nie boi się pytać.Jest ok

fumfle

Mamy pomysł wybieramy najlepszego sprzedawce-pracownika . Tylko prosimy o konkrety pozytywne, dlaczego jest najlepszy.

obecni pracownicy

Sprawiedliwy- jak masz filmik to powiadom szybko szefa to zwolni go dyscyplinarnie, bo nie dość że alkoholik to jeszcze (usunięte przez administratora) mierdzący.

sprawiedliwy

kubuś a może wolisz po imieniu ? Słyszałem co tu wpisujesz.Zachowujesz się jak byś był sumieniem narodu.A przecież Ciebie nakryłem na złodziejstwie? Choć już nie pracuję w ochronie, ale filmik z Tobą mam.Szkoda że zobaczyłem to na podglądzie dopiero po fakcje.Ale jako były POLICJANT wiem co z tym zrobić.Bo mnie aż szla...trafia że taka wesz pluje na wszystkich.A ja Cie oszczędziłem !!! A i przeciwieństwie do Ciebie podam numer telefonu do siebie. Dla zainteresowanych w sprawie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie OBI? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
kubuś a

@kosma-jeśli chcesz przejść staż to musisz coś rąbnąć z marketu i zanieść szefowi to dłuźej popracujesz.

podwładni

Wysyłamy na Email elenaottaviano@obi.de akleemann (at) uz.tengelmann.de Tam się nim zainteresują

S-kubi-kur008

Zainteresowanie się niemieckiej centrali to kwestia czasu skoro nie potrafi się posprzątać na własnym podwórku.

kubus p

@wilk to raczej stary lis , ktory zdobył licemcje na skubanie kur taki 008.

wilk

@TEMIDAStary niedźwiedź mocno spi my się go boimy cichutko chodzimy jak się z budzi to nas zje.

Temida

Twoich ników jest tak dużo(pracownicy obi, ryba, gandalf itd itp) wykasowałeś prawdę, że "nie zostałeś zwolniony za ciężką i uczciwą pracę" pogódź się wreszcie z tym. Jeśli nie miałbyś nic "za uszami" to sprawę oddałbyś do sądu a nie wyżywałbyś się na forum. Użytkownicy tego forum oczekują prawdziwych opinii a nie wynużeń frustrata o wielu osobowościach. Nawet odpowiadasz sam sobie. Podobno zaczołeś sie już leczyć ? Lepiej późno niż wcale!!!! Może ci coś pomoże.

ryba

@gandalf-skoro nasz zarząd nie widzi problemu to może pora zainteresować tym centrale w Niemczech.

Gandalf

@ryba-masz rację nie ma faktury, paragonu ani zlecenia wystawionego na szefa.spraedzlismy, ciekawe dlaczego centrala się tym nie zainteresuje.

Minot

Sałata6, interesuje cię praca to składaj cv, jeśli cię tu zatrudnią to zakładaj klapki na oczy i pracuj. Jeżeli za dużo będziesz widział i zrobisz z tego użytek wylądujesz na zielonej trawce.

przyjaciel

Który to juz raz wykasowujesz ? Zamiast tego daj nam premie na święta.

Pseudomonia

Tu nie wypowiadamy się na temat opini o obi , ale konkretnie obikielce i tu faktycznie problem jest dwojaki. Tylko przewrażliwieni dostrzegają problemy, których gruboskórni nie dostrzegą.

Pseudomonia

Tu nie wypowiadamy się na temat opini o obi , ale konkretnie obi Kielce, a to już cyrk i to na kółkach. Ci którzy wypowiedzieli się obiektywnie i trochę dosadnie zostali "wykasowani" i chyba nie ma sensu aby powielali swoje wpisy.

monia

Czyli cyrk dalej trwa.) Czy wiadomo jaka kaske mamy dostać za stażowe? i czy ktoś wie jakie są widełki płac? p.s zegarek...... bez komentarza

przyjaciel

Znowu skasowane, ciekawe co Ci ludzie dopisza. Nie boisz się?

pracownicy obi

Niezła forma szef, który okrada ludzi występuje w ich imieniu. Tobie juz zaden lekarz nie pomoże. Wszyscy zadajemy sobie pytanie jak możesz patrzeć na siebie w lustrze.

obecni pracownicy OBI

W czasie kiedy jeszcze pracowałeś a może powinniśmy napisać "pracowaliście" męczyły cię (was) jakieś psychozy maniakalne ale teraz widać że jeszcze rozdwojenie jaźni - raz jesteś "związkowcem" drugim razem "pracownikami obi". Rozumiemy , że lanie wosku jest frustrujące i odbija się na zdrowiu. Dobra rada potrzebujesz lekarza.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Kielce

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OBI