CENTRUM TMT

Nysa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o CENTRUM TMT

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM TMT

anonim

Nadal nie polecacie kierownika w Centrum TNT? Może złagodniał? Co zapewniaja opróćz kasy, jakies ubrania, wode do picia?

Oszustoslaw

Pozdrowienia dla kierownika z Nysy który tak pięknie rozwalił oddział w Opolu :) Jest pan pierwszym kierownikiem jakiego spotkałem który nie potrafił uzmysłowić sobie że jak się zwalnia kogoś to trzeba by zatrudnić kogoś innego na jego miejsce żeby hurtownia dalej funkcjonowała.

anonim

Centrum TMT to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ul.Podolskiej 19 z nawiedzonym kierownikiem na czele.(usunięte przez moderatora) Radzę omijać tę hurtownie szerokim łukiem nawet zdesperowanym, zbieranie puszek i makulatury da więcej satysfakcji finansowej i psychicznej niż praca tam.

Zostaw opinię o CENTRUM TMT - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM TMT