Opinie o Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska w Sieradz

Krzysztofwawrzyniak290@gmail.c Nowy wpis

Moja współpraca z panią Anną Masłowską jest już od 15 lat i jestem bardzo zadowolony z jej usług. Serdecznie polecam i pozdrawiam Krzysztof Wawrzyniak

Monnika Nowy wpis

Szczerze polecam Panią Annę Masłowską. Jest osobą rzetelną, sumienną, zdecydowaną, prowadzi sprawę do końca, podpowiada rozwiązania, posiada ogromną wiedzę, pełen profesjonalizm! Dodatkowo niczym terapeuta w trudnym czasie, cierpliwa, konkretna - adwokat z powołania!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska?

M.S Nowy wpis

Niesamowita kobieta. Byłam świadkiem w sprawie rozwojowej, przed rozprawą bardzo się zdenerwowałem. Spokój Pani Anny Masłowskiej udzielił się, a pobyt na sali sądowej nie był tak straszny.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zadowolona klientka

Polecam panią adwokat. Pełny profesjonalizm. Przed rozprawą rozowodowa, spokój Pani Anny udziela się nawet najbardziej zdenerwowany.

Magda

Z czystym sumieniem polecam Panią Anne Masłowską.Cudowny człowiek,cudowny adwokat.Na sprawie walczy o klientów.Na mojej sprawie pokazała klasę,opanowanie i spokój.Sprawa zakończona wielkim sukcesem

Klientka

Nie polecam Pani mecenas i proszę omijać jej kancelarie szerokim łukiem. Pani Ania wzięła pieniążki , po czym w sprawie nie zrobiła nic. Na jedna sprawę przyszła, na drugą wysłała kogoś nie informując mnie o tym, a na 3 nie przyszła nie informując klienta o niczym. Ponadto, kontakt fatalny, nie odbiera telefoniw, pisze po kilku dniach smsa, pełen profesjonalizm . Czekam na zwrot pieniędzy bo to jest jeden wielki koszmar !!!!

Aneta

Polecam Panią adwokat Anne Masłowską wszystkim, którzy chcą spokojnie przejść przez trudny etap rozwodu. Cierpliwe wyjaśnianie zawiłości na każdym etapie rozwodu , spokojna rozmowa i kultura osobista Pani mecenas sprawiły , że ten trudny czas udało mi się przetrwać wiedząc , że jestem pod dobrą „opieką” prawniczą. Polecam! Pełen profesjonalizm.

Wszystkim, którzy szukają dobrego adwokata z czystym sumieniem polecam panią mecenas Annę Masłowską. Miałam bardzo skomplikowaną, trudną sprawę, która w wyniku profesjonalnego podejścia, dużego zaangażowania, ale przede wszystkim ogromnej wiedzy zakończyła się pozytywnie, całkowitym sukcesem.Pani mecenas jest bardzo rzeczową, konkretną osobą. Polecam jeszcze raz i dziękuję za pomoc.

Emilia

Dzień dobry, czy w Kancelarii jest możliwość odbycia praktyk lub stażu? Czy obecnie przyjmowane są takie osoby?

As

Z pełnym przekonaniem polecam mecenas Annę Masłowską. Jest świetnym fachowcem bardzo dobrze przygotowanym mającym niesłychaną wiedzę prawniczą. Dzięki jej zaangażowaniu, uporowi i przekonaniu o swoich racjach udało mi się uzyskać rozwód na pierwszej sprawie. Byłyśmy w, stałym i częstym kontakcie. Jej epatia i wiara we mnie sprawiły że po pół roku walki jestem innym człowiekiem. Polecam każdemu kto chce dojść swoich praw i uzyskać to co mu się należy.

Klientka Hania

Tak się złożyło w moim życiu, że zmuszona byłam skorzystać z usług adwokackich. Polecono mi kancelarię prawną mecenas Anny Masłowskiej. Już po pierwszym spotkaniu mogłam stwierdzić, że Pani mecenas jest nie tylko świetnym prawnikiem, lecz też osobą wrażliwą na życiowe meandry osób skrzywdzonych. W sprawach rozwodowych, dzięki jej profesjonalizmowi, wrażliwości i empatii, jest osobą niezastąpioną. Polecam.

Klientka

Panią Mecenas poleciła mi znajoma, której rozwód dzięki Pani Annie przebiegł szybko i miło, udało jej się uzyskać wszystko czego chciała. Ja też się nie zawiodłam. Pani Mecenas była ze mną od początku do końca i naprawdę czułam, że walczy o moją sprawę tak, jakby walczyła o swoją. Wszystkim polecam, cudowna kobieta, uratowała mnie, kiedy myślałam, że wszystko stracone.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska - Sieradz

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska?

Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Masłowska
  • Jana Pawła Ii 15