Opinie o Kancelaria Prawna Juliusz Kulak w Sieradz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Juliusz Kulak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna Juliusz Kulak o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Juliusz Kulak w Sieradz

Norbert

Polecam !!!! NAJLEPSZY PRAWNIK W OKOLICY !!! DWIE SPRAWY WYGRANE

Nieznajoma
@Norbert

Fakt faktem dwie wygrane ale jakie odszkodowanie alimenty rozwód czy przywrócenie do pracy to dla Pana mecenasa chleb powszedni ale napisanie odwołania to już problem którego nie chce się podjąć np sprawy z ZUS to dla niego bardzo duży problem nie polecam nikomu !!!!

Helena
@Nieznajoma

Tak bez uzasadnienia nie bierze, "bo nie"? I czy dotyczyło to czegoś co już wcześniej Tobie prowadził? Mam podobną sytuacje i zastanawiam się komu ją powierzyć...

Nieznajoma
@Helena

Warto się trzy razy dobrze zastanowić a nie brać od razu ją pan mecenasa dostałam z urzędu za którego nie płaciłam i tak mnie praktycznie wyrolował że sprawę za sprawą przegrywałam przez co biegli nie mieli żadnych ale to żadnych dowodów aby móc napisać opinię korzystną dla mnie i tak przebadaniu pięciu biegłych miałam opinię nie korzystne dla mnie po skończeniu całej procedury sądowej na ostatniej rozprawie dosyć że nie był do końca rozprawy to w trakcie przerwy na naradę skrytykował mnie i o wszystko mnie obwiniał że to moja wina że się nie udało zostałam przez pana mecenasa dosłownie skrytykowana i poniżona nie polecam pana mecenasa jest człowiekiem bez serca i zrozumienia. Mówię ZUS-ie od początku wiedział o co chodzi a nic z tym nie robił po czym na końcu skrytykował i obwiniał nie polecam !!!!!

Irena
@Nieznajoma

A może to wszystko jakoś inaczej ubrałaś w słowa? Bo widać, że faktycznie się nie zrozumieliście. Masakra, bo się stresu tylko najadłaś przez to wszystko. Niestety jak widać lepiej brać prywatnie niż z urzędu, bo właśnie mogą być takie skutki jak Ty miałaś. :/ Ciekawe czy więcej osób tak miało?

juliusz
@Nieznajoma

mogłem przyjąć sprawę napisać odwołanie wziąć 2000 przegrać i powiedzieć ze sadyvsa głupie, jedli taka uczciwość panu odpowiada i profesjonalizm prosze nigdy do mnie nie przychodzić bo sie bardzo różnimy

juliusz
@Nieznajoma

ja panią badałem czy biegli ? jeśli ja to przepraszam zaś pomyłkę ale nie jestem lekarzem

Irena
@juliusz

Poważnie możecie z taką pobłażliwością sobie to rozwiązywać i nie mieć z tego tytułu nikogo na głowie? Nikt się nie przyczepi?

Nieznajoma Nowy wpis
@juliusz

Nie wiem czy pan jest tak dobrym fachowcem w sprawach z zusem choć te sprawy które pan prowadził ale w moim przypadku moje sprawy były przegrane z pańskiej inicjatywy wynikało że sprawy zostawały przegrane do piero po siedmiu latach udręki z zusem się udało cztery odwołania cztery wnioski i trzy sprzeciwy zostały złożone przez ten czas ja nie myślę że pan jest nie kompetentnym prawnikiem ale nie wywiązał się pan jako obrońca w sprawie z zus

radca prawny juliusz kulak Nowy wpis
@Irena

tak, to jest usługa, jeżeli klient chce gwiazdkę z nieba to mowie nie. jak widzę ze sprawa jest przegrana nie chce brać, ale od pani się dowiedziałem, że trzeba brać przegrane sprawy bo wtedy klient jest zadowolony a i zarobi się więcej. szkoda, że wcześniej tego nikt mi nie powiedział . porada nie polega na tym żeby iść do sądu ale na tym żeby iść do sądu jak ma się po co i nie iść jak n ie ma się z czym.

Płaczek Nowy wpis

Polecam Pana Mecenasa, pełne zaangażowanie, profesjonalizm

Emilia S. Nowy wpis

Polecam Pana Mecenasa . Jest to osoba która bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy . Kompetencja , profesjonalizm oraz empatia z tym z pewnością spotkamy się w kancelarii u Pana Juliusza Kulaka. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej sprawy . Pozdrawiam .

Czy bierze Pan też sprawy związane z covidem np różne bezprawne działania różnych instytucji szpitali nielegalnych mandatów itp?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Prawna Juliusz Kulak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
MARIOLA K

POLECAM USŁUGI PANA MECENASA PEŁEN PROFESJONALIZM,ŚWIETNE PODEJŚCIE DO KLIENTA A CO NAJWAŻNIEJSZE PEŁNE ZAANGAŻOWANIE W SPRAWĘ CO SKUTKUJE WYGRANĄ W SĄDZIE.JESZCZE RAZ ZA WSZYSTKO PANU SERDECZNIE DZIĘKUJE.POLECAM PANA MECENASA Z CAŁEGO SERCA

Aleksandra
@MARIOLA K

A czy wie Pani może czy sprawami majątkowymi pan mecenas dobrze się zajmuje? :)

Dorota

Trzy sprawy wygrane. Zdecydowanie polecam.

Barbara
@Dorota

Gratulacje :) możesz powiedzieć więcej o komunikacji między tobą a kancelarią? Czułaś się zaopiekowana i doinformowana w trakcie trwania spraw?

Hortensja

Jak wygląda odbywanie aplikacji prawniczej w tej kancelarii ? Ma ktoś doświadczenia?

Ruslan

Bardzo dobry prawnik, pomógł odzyskać pieniądze, chociaż sprawa wydawała się beznadziejna. Jeśli ktoś ma odwołane wydarzenie z powodu pandemii i chce odzyskać swoją zaliczkę lub zadatek - polecam współpracę z panem mecenasem

Magda

Pan (usunięte przez administratora) reprezentował mnie w sprawie o alimenty dla mojego syna. Odbyły się dwie- jedna o zasadzeniu alimentów, a druga o ich podwyzszeniu. Zakończyły się dla mnie pozytywnie. Po wyjezdzie do Niemiec pomógł mi również przy ustaleniu opieki nad synem. Oczywiście znów dla mnie pozytywnie. Bez drogi sądowej i nie musiałam specjalnie przyjeżdżać do Polski. Człowiek bardzo rzeczowy i konkretny. Bardzo dobry kontakt, praktycznie o każdej porze uchwytny. Polecam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Juliusz Kulak - Sieradz

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Juliusz Kulak?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Juliusz Kulak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Prawna Juliusz Kulak
  • Aleja Pokoju 2 lok. 1