Opinie o Expert Gruppe Mariusz Bryk w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Expert Gruppe Mariusz Bryk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Expert Gruppe Mariusz Bryk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expert Gruppe Mariusz Bryk w Tarnów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Expert Gruppe Mariusz (usunięte przez administratora) zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Expert Gruppe Mariusz (usunięte przez administratora) Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

$

Jakie ????? Brak wypłaty, sprawa w inspekcji pracy i w sądzie pracy. To masz gwarantowane przez tego pracodawce w 100 % w tym zakładzie.

@$

To tylko Ty się borykasz, czy jest Was większa grupa? Czytałam w MSiG, że majątek został zabezpieczony, więc chyba będziesz miał z czego odzyskać?

Małgorzata
@$

A ile pieniędzy są Ci dłużni?? Za miesiąc czy więcej?

Sylwia
@Małgorzata

Ponad 30 tys za 3 mies

Helena
@Sylwia

O matko, szczęście w nieszczęściu, bo super wypłata, szkoda że nie na Twoim koncie. Pisałaś jeszcze w marcu o tym pipie - dalej tam sprawa się kisi?

$
@Helena

Kobeto nie rób... Właśnie poszły papiery do Krakowa . Ekspert G. dawno już nie istnieje sprawę przejął syndyk w Krakowie Nie pisz bzdur. Żaden pip ani komornicy w Tarnowie się tym nie zajmują już.

Barbara
@$

Papiery poszły do Krakowa i co dalej? Wiesz czy pracownicy odzyskali pieniądze?

UKRAINIEC Nowy wpis
@Barbara

Dzwoń do Syndyku i pytaj jak to Cię tak interesuje. Masz coś z (usunięte przez administratora) wspólnego że taka jesteś zaciekawiona ?

Danuta Nowy wpis
@UKRAINIEC

Ludzie szukają pracy, sama czytam o firmach gdzie mój syn/mąż mogą pracować. Tutaj pewnie jest podobnie, nic dziwnego ze potencjalny pracownik chce wiedzieć jak pracodawca traktuje pracowników... a skoro czyta sie o tak zaległych wypłatach, to chyba jasne że jest się ciekawym czy to prawda.

Bartosz Nowy wpis
@Danuta

ornat i boda dalej naganiają pracowników do Niemiec. Od 3 tygodni czekam na dwie wypłaty ok.6tys euro i doczekać się nie mogę-zero reakcji . Obiecują gruszki na wierzbie a w rzeczywistości (usunięte przez administratora) ludzi. Szkoda czasu i nerwów na takich bydlaków.

$$$

Czy ktoś z was też ma papiery w Syndyk w Krakowie ?

Czy firma działa? Jakiś powód takiej ciszy na forum istnieje?

byłu pracownik
@Marek

wysyłali ludzi do pracy obiecywali że uregulują kasę i co i lipa nie wypłacili ok 15 osobom o których wiem kasy za 3 mnisiące roboty . mi osobiśie jest winien(usunięte przez administratora) euro .

@Marek

Bryk ponoć siedzi ... Urząd skarbowy wysyła wezwania do ludzi ... Jego były współpracownik otworzył swoją firmę i działa ostro :-):-

@byłu pracownik

Dlatego po raz 2 moje papiery są u komornika. Czy siedzi to nie wiem bo nie było mnie na rozprawie ale ma sprawę w Sądzie Cywilnym.

Lukasz

Jakie pieniądze jest Wam winien ? Mogę pomoc ustalić gdzie jest i kontakt

@Ex worker

Niby po co wzywa ? Mnie nikt nie wezwał. Za to wzywali na rozprawę.

WEZWANIE !!!!!
@Lukasz

PONAD 7 TYS EURO OD 2018R . JAK MOŻESZ POMÓC . SPRAWA W SĄDZIE WYGRANA . A KOMORNIK PRZEKUPIONY I NIC NIE MOŻE ZROBIĆ BIDULA .

jurek
@Ex worker

jak sie nazywa ten współpracownik ? zeby na niego nie trafić znowu

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Expert Gruppe Mariusz Bryk? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.

Johnny

Przecież ta firma już dawno nie istnieje

Przyszły

Dzie mieści sie firma ? Podaj adres.

Racja! Chojnik tuchow adresy znam wszystkie

Gats

To nadal są ludzie którzy dają się nabrać ?:D

@Gats

Przecież ogłosił upadłość. Komornik wszystkich odsyła do syndyku bo już się swojej strony nic nie mogą zrobić. Mariuszek wszystko przemyślał żeby wyjść na swoje i (usunięte przez administratora) ludzi. " cwany pracodawca, wiedział co robić... "

Raffaello

" Jeżeli są tu chętne osoby do odzyskania pieniędzy to zapraszam. Odwiedźmy go wszyscy razem." Daj jakiś namiar na siebie, żebym się mógł z Tobą w tej sprawie skontaktować.

WEZWANIE DO ZAPŁATY
@Raffaello

WIELU TU TAKICH JEST , ALE NIKT CI TU NR NIE PODA , BO JAK GO (usunięte przez administratora)TO KOGĄ BĘDĄ ŚCIGAĆ TYCH CO TU SWIJE NR ZOSTAWIĄ . A NIESTETY NAS TO BY OD RAZU WSADZILI DO KICIA A ON WEDŁUG PRAWA JEST BIEDNY I CZYSTY JAK ŁZA

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Expert Gruppe Mariusz Bryk?

...

Umowe szybko. Wypłatę nigdy. Jeżeli (usunięte przez administratora) dalej działa zajmiemy się tym.

@...

Widziałam, że w 2019 roku sąd do spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych podał, iż majątek Expert Gruppe zostaje zabezpieczony. Co się teraz w 2021 dzieje z pracownikami firmy? Zastanawiam się, czy należności zostały uregulowane.

...

Bryk nie tylko Kamil Boda. Też sprawa w sądzie była. Też wygrana. Syndyk ma łapę na tym . Komornik nic nie wskóra.

Spawacz
@...

Boda to tylko pracownik i nie miał nigdy nic do powiedzenia. Z tego co ostatnio słuchy chodzą gość został usunięty w trybie natychmiastowy.

były Pracownik
@Natalia

nie Bryk wisi mi kasę za 3 miesiące ponad 7 tys euro . i komornik nic nie może od niego ściągnąć bo bidula zarabia najniższą krajową i nic nie mogą mu zabrać bo nic nie ma . (usunięte przez administratora)

...

Ciekawe bo Adrian Ornat i Kamil Broda to byli wspólnicy złodzieja. Omijaj z daleka jak nie chcesz zostać bez kasy.

spawacz
@...

Dzięki za info. Wczoraj do mnie dzwonił właśnie ten Adrian. Oszczędziłeś mi wiele nerwów za co dziękuję. Pozdrawiam

Ex worker

Tak to net sam gość który zarzadzal expert gruppe

@...

Ta sama beznadziejna banda pseudo biznesmenów , którzy nie wypłacają pieniędzy w dalszym ciągu ...

Antonina

Jaka jest stawka?

Niunia

A wie może ktoś gdzie on teraz pracuje ?? Gdzie sie obraca ??

Młody

Wykorzystuje mówi że zapłaci A tu (usunięte przez administratora) jesteś na budowie już A na koniec na poprzedni miesiąc kasy nie ma trzeba się zgadać i jechać do niego nich sprzedaje nawet swój dom A kasę ma na oddać

Monter spawacz

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)i nie podawać się chłopaki kasę musi oddać jeśli ma ten pisior honor

Bartek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Ex pracownik
@Bartek

Ja jestem w 100% pewien. Wisi mi 7 tys euro od stycznia...

Natalia

Bardzo Cię proszę, żebyś powstrzymywał się od obrażania innych użytkowników. Pisząc na forum należy zawsze pamiętać, aby prezentować postawę pełną szacunku dla innych osób. Wpisy powinny być rzeczowe i uargumentowane. Jeżeli masz doświadczenie związane z pracą w Expert Gruppe, to bardzo Cię proszę o podzielenie się z nami przemyśleniami na ten temat. Na początek powiedz proszę, czy można liczyć na dobrą współpracę i wzajemną pomoc w kryzysowych sytuacjach,

Były pracownik.

Nie płaci wynagrodzeń. Uciekać jak najdalej. Komornik i Sąd Pacy w akcjach.

Spawacz

(usunięte przez administratora) i tyle!

Ex monter i spawacz Expert Gru

Mariusz Bryk i firma Expert Gruppe to jedna wielka porazka! Gość nie wie w ogóle z czego żyje a jego motto to... "przelew jeszcze nie doszedł" Całkowicie niewyplacalny i jeśli ktoś liczy na to, że odzyska pieniądze (jest takich bardzo wielu) to jest w dużym błędzie...

Xxxxxxxxx

Mariusz Bryk to (usunięte przez administratora) i oszust nie wypłaca pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o Expert Gruppe Mariusz Bryk - Tarnów

• Jak się pracuje w Expert Gruppe Mariusz Bryk?

Zobacz opinie na temat firmy Expert Gruppe Mariusz Bryk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Expert Gruppe Mariusz Bryk
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Szarych Szeregów 2
    33-101 Tarnów