W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o.
1 56 14 5 1
Karolina Nowy wpis

Dobra firma, profesjonalna w swojej branży dla tych którym chce się pracować i potrafią to robić.

TakNie1
Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o.?

JobDone Nowy wpis
@Pytanie

Zwykle jest tak, że do rozpoczęcia nowego miesiąca, by papierologia się zgadzała, jest na umowę zlecenie. Potem umowa o pracę na czas określony 3 miesiące jako okres próbny. Po okresie próbnym standardowa umowa na czas określony zwykle rok. Co ma swoje plus, bo daje szansę na negocjacje po roku :)

Tak1Nie
Monika Nowy wpis

Obecnie pracuję w firmie Śliwiński, zgadzam się że praca jest wymagająca, w brew pozorom wcale nie łatwa i stresująca, duża odpowiedzialność za powierzone mienie. Ale proszę mi powiedzieć gdzie tego nie wymagają? To chętnie zmienię na taką pracę. Co do mobbingu to bym się nie zgodziła, a wiem co to znaczy bo w poprzedniej pracy wyżywała się na mnie regularnie kierowniczka, nie za to że coś robiłam źle tylko za to że byłam uśmiechnięta i miałam normalne życie a ona po prostu nie umiała sobie go ułożyć, dlatego wreszcie doceniam pracodawcę który da mi "oper" w tedy gdy coś "zchrzanię" a nie za to że żyję. Dobra rada jeśli chcesz wyrobić sobie opinię zapraszam do salonu i sam się przekonaj. Pozdrawiam

Tak4Nie1

Hanna

@Miśka to dobrze, że jesteś zadowolona. W jakim dziale pracujesz? Pamiętaj, że ogólne warunki pracy mogą przedstawiać się nieco inaczej w zależności od piastowanego stanowiska. Jakie jeszcze plusy zauważyłeś w pracy w tym miejscu?

Ranking
palki

reksio, a jak byście sklasyfikowali atmosferę w tej działalności ? Obiło mi się o uszy, że u nich zarobki nie są jakieś fascynujące. Do tego wymagane jest minimum roczne doświadczenie na stanowisku podobnym.

Reksio

Moim zdaniem to naprawdę duża sieć jak mówi zresztą @Miśka i nie ma się co ogólnie o to spierać, najważniejsze, że jest naprawdę fajnie i przyjemnie tutaj

Miśka

Niedawno podjęłam prace uważam że jest miło to jest duża sieć wycisk to jest dopiero w WKU

Tak1Nie

Jaxo

Trochę się nie rozumiem tych pytań @olkia . Konkretne oferty pracy są w danych miastach. Przykładowo jeśli jesteś z Radomia to masz tam salon w Galerii Słonecznej no i najlpiej by było gdybyś osobiście się udał/udała do tego punktu i złożyła CV. Myślę, że nie ma sensu specjalnie dla takiej pracy zmieniać miejsca zamieszkania.

oloo

pewnie takich informacji to nie uzyskasz już od normalnych pracowników, bo i nie każdy na pewno ma taki szczegółowe informacje i zobaczcie też, że nie zawsze praca wiąże się z czasowym oddelegowaniem do innego miasta, w sumie to skąd ten pomysł, taka informacja była gdzieś w ogłoszeniu albo jakieś konkretnej ofercie na przykład?

olkia

Witam :-) Szukam pracy i chce wyslac cv do tej firmy. Wiem ze obecnie posiadaja 11 Salonów na terenie centralnej i południowej Polski, ale czy w kazdym jest tak jak opisujecie powyzej?? Jak wyglada wynagrodzenie, czy praca wiąże się z dużą samodzielnością w działaniu, Czy praca wiąże się zczasowym oddelegowaniem do innego miasta?

anonimowa

Podbijam... jaka podstawa na reke??

Tak4Nie

pracująca w firmie W.Śliwiński

Nie rozumiem skąd takie opinie. Firma jest naprawdę OK, zarobki dużo powyżej średniej krajowej, wiadomo jest duża odpowiedzialność ale w jakiej branży jej nie ma? Pracuję w tej firmie już od kilku lat i naprawdę nie spotkało mnie nic złego. Naprawdę polecam pracę w salonach W.Śliwiński - jeśli zamiast kombinować pracuje się na pełnych obrotach można zarobić dobre pieniądze.

Tak2Nie

ODRADZAM KAŻDEMU PRACY W TEJ FIRMIE

Tak9Nie

Zostaw opinię o W. ŚLIWIŃSKI Sp. z o.o. - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie