Państwowe Przedsiębiorstwo „Dom Książki”

Opole

Opinie o Państwowe Przedsiębiorstwo „Dom Książki”

Chciałam się dowiedzieć, czy w Opolu są stosowane takie same praktyki jak w Poznaniu. Otóż tutejszy DK jest wyprzedawany przez grono emerytów mających spory pakiet akcji. Na każdym zebraniu jest podejmowana przez tychże emerytów decyzja o sprzedaży co lepszych kąsków z majątku trwałego. Są to księgarnie a ostatnio siedziba DK. Czy nie jest to przypadkiem działanie na szkodę przedsiębiorstwa? A jeżeli jest to czy jest to karalne? Do emerytów z największym pakietem akcji należą: były prezes, była główna księgowa, była kadrowa.... Śmietanka?! A może hieny?! Sądzę, że to drugie. Fuj........

Zostaw opinię o Państwowe Przedsiębiorstwo „Dom Książki” - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Państwowe Przedsiębiorstwo „Dom Książki”