Opinie o Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl w Garwolin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl w Garwolin

Stefan Nowy wpis

Bardzo dobra firma, bardzo zadowoleni klienci i praca również warta polecenia.

Piotr Nowy wpis

Polecam , szybka i dobra robota . Samochód kupiony od handlarza był w tragicznym stanie nie miałem nadzieji że cokolwiek uda się zrobić ale byłem bardzo zaskoczony samochód dostał 2 zycie . Polecam serdecznie

Waldek Nowy wpis

Fajny miły człowiek, usługi zrealizowane terminowo i szybko, cena ok. Mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem

Hanna Nowy wpis

Firma Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl zajmuje się praniem wszelkiego rodzaju tapicerek. Na wątku dotychczas pojawiały się jedynie komentarze zadowolonych z obsługi klientów. A nam zależy tu na poznaniu firmy od strony pracowniczej. Czy jest to działalność jednoosobowa, czy też firma zatrudnia jakieś osoby do pracy? To ważne z punktu widzenia osób rozglądających się za nowym pracodawcą. Może ktoś z Was słyszał coś o tym, aby w Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl poszukiwane były nowe ręce do pracy?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Wera

Polecam Pan bardzo miły i wie doskonale co robi praca wykonana solidnie wszystkie plamy zeszły z narożnika , doskonale przygotowany do pracy rozłożył swoje ręczniki aby nie pochlapać podłogi miał obuwie ochronne pełen profesjonalizm Moje sugestie dla Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl: Polecam Pan bardzo miły i wie doskonale co robi praca wykonana solidnie wszystkie plamy zeszły z narożnika , doskonale przygotowany do pracy rozłożył swoje ręczniki aby nie pochlapać podłogi miał obuwie ochronne pełen profesjonalizm Lubię atmosferę w Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl za: Polecam Pan bardzo miły i wie doskonale co robi praca wykonana solidnie wszystkie plamy zeszły z narożnika , doskonale przygotowany do pracy rozłożył swoje ręczniki aby nie pochlapać podłogi miał obuwie ochronne pełen profesjonalizm

Igor

Polecam świetna robota Moje sugestie dla Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl: Polecam wszystko ok Lubię atmosferę w Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl za: Polecam usługa wykonana SUPER

kasia

Polecam super się wszystko uprało a dodatkowo miła i profesjonalna obsługa Moje sugestie dla Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl: Polecam najlepsza firma sprzątająca w Warszawie Lubię atmosferę w Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl za: Polecam

Basia

Polecam

jassica

Polecam szybki i miły kontakt , pełen profesjonalizm kanapa wygląda jak nowa widać że człowiek zna się na tym co robi . Polecam firma godna zaufania i z nastawieniem do klienta . Moje sugestie dla Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl: Polecam ze szczerym sercem , szybko, tanio i rzetelnie wykonana praca . Widać ze zna się ta osoba na tym co robi . Polecam moja kanapa wygląda jak nowa .

Gumol

Nie polecam Moje sugestie dla Jacek Kwiatkowski Szoruj.Pl: Brak staranności oraz kiepska chemia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak ubezpieczenia

Jogi

Super firma piorą i wykonują dodatki bardzo dobrze . Polecam