Opinie o Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski w Bytom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski?

Na jakie wsparcie w Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Taki jeden Nowy wpis

Kto to pisze ? Automat ?

Czy pracownicy Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak, w zakładzie karnym.

Sylwia
@Taki jeden

A czemu w zakładzie karnym? Wyjaśnisz?

@Sylwia

Ano pewnie dlatego że dużo ludzi (usunięte przez administratora) między innymi mnie też, (usunięte przez administratora) i tyle !

Paulina
@Taki jeden

Ten moment gdy musisz się domyślać, co tu w sumie padło.xd Zostałeś przez nich źle potratowany pewnie? Wnioskuję to po Twoich wpisach jeszcze z 2019. W jaki konkretnie sposób, co się stało? :(

@Paulina

Oddałem mu auto, busa do prowadzenia po europie, wystawiałem faktury a koleś mi do dzisiaj nie zapłacił, zresztą nie tylko mnie , miałem kontakt z kierowcami, którzy u niego pracowali, po prostu naciągacz i tyle, jak do niego dzwoniłem to mi tłumaczył, że na zaufanie trzeba zapracować.... zresztą gadka była jego najlepszą stroną

Justyna Nowy wpis
@Taki jeden

To ile takich osób było? Ciekawa jestem, czemu się nie zebraliście i nic z tym nie zrobiliście, jest tyle instytucji. Chyba że się mylę?

Borys

Firma została usunięta z rejestrów CEIDG 20 sierpnia 2020 roku

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Słuchajcie, polecam kontakt z Panem Dawidem. Odzyskali dla mnie sporo kasy nawet kiedy miałam nakaz zapłaty,a egzekucja komornika była bezskuteczna. Stosuja działania karne oraz windykacje terenowa. Dobrze, że nie zaczęłam współpracy z Galachowskim bo znów byłby cyrk....KONTAKT: (usunięte przez administratora)

Wiktor

@GREGRE Jak łatwo się oskarża do tego publicznie ale czy są podstawy do tego??

@Wiktor

Oczywiście ze są , skierowałem sprawę do sądu, niestety oszustowi pozabierali wszystko bo za szeroko się żyło, zarówno on jak i małżonka, oby został przykładnie ukarany...

GREGRE

Nie radze nikomu współpracować z tym oszustem

wierzyciel

Próbował ogłosić upadłość, ale mu nie przeszło ponieważ jako wierzycielem złożyliśmy pismo opisujące i udokumentywujące działania Pana G., wcześniej tak wprowadził w upadłość DG Serwis sp. z o.o., wię myślał że i teraz mu przejdzie. Działanośc nadal w CEIDG natomiast z tego co wiemy nikogo już nie zatrudnia raczej próbuje n wszelakie sposoby uciec przed wierzycielami jak pospolity dłużnik. Nie zawierać z nim żadnych umów, zleceń etc.

Czy często w firmie Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Taki jeden

(usunięte przez administratora) to bardzo nieuczciwy człowiek, a jego firma już nie istnieje, zostali tylko dłużnicy

Ewelina
@Taki jeden

Czy to sprawdzona informacja? Na jednym z portali gospodarczych firma Sped-Trans widnieje jako aktywna. Skąd wiesz, że została zlikwidowana i wyrejestrowana?

mlody

prosze o kontakt wszystkich poszkodowanych na nr tel 575661170

Maciek
@mlody

Czyj to numer telefonu? Do niego?

Gregre

Proponuję omijać tego gościa szerokim łukiem. Super że można już takich biznesmenów z urzędu ścigać i nie mogą spać spokojnie. Mam nadzieję że ktoś też go tak przekręcić jak on innych

T

Mnie tesz(usunięte przez administratora)i zostawił bez wypłaty, mam rodzinę na utrzymaniu co mam teraz powiedzieć żonie ? Że pracowałem u człowieka , który jest nieodpowiedzialny? Karma wraca i czas się porzegnać z wszystkim. Do zobaczenia w sądzie panie gałachowski

Kamil

Pan Damian to zawodowy(usunięte przez administratora) który w bezczelny i perfidny sposób umywa ręce od odpowiedzialności ! Podczas , gdy firma "sped-trans" jeszcze funkcjonowała , wypłacał kierowcom wynagrodzenie "na raty" , a o pieniądze trzeba się było upominać . W chwili obecnej , zostawił kierowców bez środków do życia , a kontakt z nim jest niemożliwy , ponieważ zablokował numery oraz kontakt przez portal społecznościowy - czyli typowo "dziecinne" zachowanie z jego strony . Ponad to , gdy dowiedział się ,że zostanie zgłoszony do pipu zaczął mnie zastraszać . Chcę w ten sposób przestrzec wszystkich tych , którzy napotkają na swojej drodze tego pana , aby nie wdawać się z nim w żadne interesy . Mam szczerą nadzieję , że sumienie nie da mu spać spokojnie i , że też natrafi na taką osobę jak on sam , która też go potraktuje dokładnie tak jak mnie i resztę kierowców ! Z całego serca NIE POLECAM tego (usunięte przez administratora)

Robert

We wrześniu zeszłego roku wykonywałem usługi transportowe dla Damiana Gałachowskiego (właściciela) niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem za nie pieniędzy, właściciel przyznał że je dostał ale wydał( pewnie na te ładne audi, które zniknęło z facebooka), w chwili obecnej zablokował mój numer, nie odpisuje na maile i wiadomości, a kiedyś mi tłumaczył, że na zaufanie trzeba sobie zapracować... jeszcze długo musi się uczyć, szczęście że takimi firmami dzisiaj zajmują się już urzędy i sądy, oby już nikogo nie oszukał

Bruno

Jedna z nielicznych firm transportowych, w których chce się pracować, a pracownik jest szanowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski - Bytom

Sped-Trans Logistics Damian Gałachowski