Opinie o Puto Renata Sklep Spożywczo-Monopolowy Ksawera 2 w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Puto Renata Sklep Spożywczo-Monopolowy Ksawera 2. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Puto Renata Sklep Spożywczo-Monopolowy Ksawera 2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puto Renata Sklep Spożywczo-Monopolowy Ksawera 2 w Katowice będzin

Rudy

Widzę że nadal Michałek kręci walki w sklepie , piwo sprzedaje przeterminowane jak i wędliny są nie świeże . Dziewczyny się przez niego zwalniają bo płaci im śmieszne pieniądze .Atmosfera jest też nie taka jak trzeba ,zastrasza dziewczyny i przy wypłacie leci w kulki

Madzia
@Rudy

Ile dziewczyn zwolniło się przez opisaną osobę? Ile można się spodziewać tu kasy, najniższa na cały etat? Co to znaczy, że leci w kulki, opiszesz sytuację?

Takie jest tu Twoim zdaniem podejście do klienta? A wiesz coś o podejściu do pracownika? Jak z traktowaniem, z płaceniem?

Bystry Nowy wpis

Nie polecam tam zakupów .Tym bardziej uważajcie jak bierzecie coś na zeszyt .Właściciel Michał Puto dopisuje do rachunków.Potem jest zdziwienie przy płaceniu.

Dziwi mnie wpis na temat np piwa po terminie, takie piwo ma bardzo długie terminy ważności tak jak i soki, w ogóle by musiało nie być ruchu w sklepie, żeby takie rzeczy się przeterminowały więc to trochę zaskakujące. Zwłaszcza, że nie ma też żadnych wpisów od ludzi zatrudnionych w firmie. Znajdę tu kogoś zatrudnionego jako kasjerka? Chciałam się zapytać jak z pracą bo akurat czegoś szukam. Potrzebne jest doświadczenie na kasie albo znajomość terminali płatniczych, ewentualnie lotto? Czy można dostać się bez doświadczenia i zostać przeszkolonym?

Rudy

Dalej Michałek sprzedaje po terminie piwo ,czekoladę i wafelki .A mięso trzyma w Garażu. Nazywa to chłodnia. Dat nie ma co sprawdzać po wymazuje i nabija nowe.Stara szkoła

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Puto Renata Sklep Spożywczo-Monopolowy Ksawera 2? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Madzia
@Rudy

Martyna

Na jakie szkolenia można liczyć oprócz szkolenia bhp?

Sonia
@Martyna

Jakie szkolenia w tym sklepie no chyba jak myć stare mięso i kiełbasę która nadaje się tylko do kosza Michałek kupuje piwo po terminie i soki zmienia daty -jedyny plus jaki jest w tym sklepie to branie na zeszyt wtedy się cieszy bo potem przy płaceniu dopisuje parę groszy do rachunku -Nie polecam tam kupować

Czarny
@Martyna

Ostatnio kupiłem tam wędlinę i na drugi dzień była już śliska i nadawała się do wywalenia to samo było z wędzona makrela - byłem reklamacja to trzeba było się prosić o zwrot pieniędzy

Basia

Pracowalam w tym sklepie u p Michalka atmosfera nie mila gdy przychodzila zona chyba jest zazdrosna o meza bo robila wszystko po zlosci dziwie sie tym ludzia co sa klijetami tego sklepu ceny bardzo wysokie piwo sprzedawalam po terminie bo tak trzeba . Zapisy na kartce potem dopisywanie przez p Michala wiekszych stawek bo jak klijet pijany to i tak sie nie skapnie -przy wyplacie zawsze jakies straty i problem z wyplaceniem wyplaty -nie polecam tam zakupow no chyba ze ktos chce wspierac nie takiego nietrzciwego sprzedawce jakim jest p Michal

Jolanta

Część, mam pytanie, czy praca na sklepie jest również na nocki? Jeśli tak to jak płacą za nocki?

GrubaKrowa

Krowa była u was w zamrażarce hatfu na was jak się zalogować na emespe i na majnkrafta

blondi

Pracowalam u pana (usunięte przez administratora)_jakie umowy chyba mowione atmosfera nie ciekawa zwlaszcza gdy do pracy przychodzi zona zwana ksiezniczka . Sprzedaja znajomym na zapisy i pijanym a potem dopisuje artykuly ludzie placa nieswiadomi przekretu . Przy wyplacie nie jest tak kolorowo czlowiek nie dostaje tego co bylo mowione -dziewczyny zmieniaja sie co dwa miesiace -nie polecam tam pracy ani zakupow no chyba ze ktos chce przeplacac

Jolanta
@blondi

Jestem ciekawa ile można zarobić w Puto. Jest minimalna płaca? I rozumiem, że ubezpieczenia ZUS pracodawca nie opłaca za pracownika?

Grzes

Jak bedziecie tam kupowac to zwracajcie uwage na date waznosci bo koles sprzedaje przeterminowany towar ceny w tym sklepie sa bardzo wysokie w sasiednich sklepach tak nie zdzieraja jak on -zreszta pan Michalek nigdy z ludzmi sie nie liczy liczy sie tylko jego zysk i pelna kieszen

Pracowałam w tym sklepie właściciel jest hamski dla personelu i dotego kręci przy wyplatach wymyśla straty - nie polecam tego sklepu

Marjo

Wczoraj kupiłem czekoladę i była po terminie - patrzcie w tym sklepie na datę bo właściciel zmienia albo zamazuje datę na artykulach

Blady

Sprzedaję przeterminowane piwo i napoje - nie polecam tam kupowac

Borys

Nie polecam tam robić zakupów - towar nie dość że stary to jeszcze ceny z górnej półki - personel nie miły

Zostaw merytoryczną opinię o Puto Renata Sklep Spożywczo-Monopolowy Ksawera 2 - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Puto Renata Sklep Spożywczo-Monopolowy Ksawera 2?

Zobacz opinie na temat firmy Puto Renata Sklep Spożywczo-Monopolowy Ksawera 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Puto Renata Sklep Spożywczo-Monopolowy Ksawera 2?

Puto Renata Sklep Spożywczo-Monopolowy Ksawera 2