Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Edba Barbara Szypulińska w Myślęcin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Edba Barbara Szypulińska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Edba Barbara Szypulińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Edba Barbara Szypulińska w Myślęcin

Mat Nowy wpis

Cześć, przyszedłem do tej firmy, na rozmowie wszystko ok, miałem dostać czas na naukę, bo jako tokarz przechodziłem z fanuca na siemensa. To jest inny język programowania, miałem mieć czas by się nauczyć, kiedy zacząłem pracować nagle po 2 tygodniach miałem być alfa i Omega, to było dla mnie całkowita odmiana, od sposobów mocowań detali, po programowanie. Z czasem przyszedł brak szacunku, to złożyłem wypowiedzenie, podczas wypowiedzenia szef akurat był we Wrocławiu, to musiałem złożyć wypowiedzenie żonie, oczywiście, przy wypowiedzeniu, wypomniałem, co mi leży na sercu i co mi się nie podoba, po czym złożyłem wypowiedzenie i nie chce mieć więcej nic wspólnego z ta firma. Ludzie szanujcie się, bo nikt za was szanować się nie będzie. Właścicielka nosi torebki za 5000+(lui vuitton) a wtedy płacił pracownikom max 20zł a bierze lekko 60+ więc na takiej przebitce powinien ludzi chodź trochę szanować, a nie krzyczeć, i gadać o leasingach które może sobie wrzucić w koszta. Tak waldek możesz sobie to poczytać, może da ci to do myslenia

Ps2. Nowy wpis

Oprócz tego wnikają w życie pracowników np kierownik który tak wbija w życie innych że rozpowiada kto jest okcem kogo i z jakieś matki. Radzę szczerze omijać tą firme. Prócz tego na rozmowie o prqce przedstawiają ci jedne warunki po czym w trakcie pracy je zmieniają, chodzi tu o czas, zanim podpiszesz umowę są mili, potem jak podpiszesz masz (usunięte przez administratora) podobnie jak z kredytem w banku

Poważnie! Odradzam podejmowanie pracy u tego choleryka i (usunięte przez administratora) bezczelnego, jak nie spodobasz się grubemu i będzie miał zły humor to pojedzie po Tobie jak po burej su.. pomimo że będziesz niewinny.. Mobbing jak Ch.. Przeklinanie na ludzi na każdym kroku jak nie podkulisz ogona to zjedzą cię szefunio i jego poplecznicy z zięciuniem na czele. Płaci marne grosze za które nie wyzyjesz i ma wszystkich w du...

Były

Nieprawda, szczególnie z tym płaceniem marnych groszy. Firma się rozwija, rozbudowuje, jest przestrzennie i czysto. Widać to od razu jak się tam zajedzie i odwiedzi firmę po latrach. A szef firmy ciepły i życzliwy człowiek, proszę zapytać starych pracowników czy chcieli by mieć innego.

Grzegorz
@Były

To skoro było tak dobrze, czemu w takim razie odszedłeś z tej firmy? Jeśli można wiedzieć. :)

. Nowy wpis
@Grzegorz

Czasem potrzebne są zmiany i tyle

Ps. Nowy wpis

Legendy z 30 letnim stażem i nie mówię tu jedynie o tej firmie, po 2 latach pracy na siemensie, pouczałem już takie legendy, z kompleksem mniejszości

Pracuje każdy obowiązkowo w maseczkach ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Edba Barbara Szypulińska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
Metal

Polecam, dobre stawki. Ciekawe projekty, możliwość rozwoju

Nie polecam pracy w tym zakładzie! Jeden wieki mobbing. Zastanawiałem się czy nie zgłosić sprawy wyżej. Tam nie da się pracować. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Edba Barbara Szypulińska - Myślęcin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Edba Barbara Szypulińska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Edba Barbara Szypulińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Edba Barbara Szypulińska
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 6A
    82-310 Myślęcin