Opinie o Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Barbara Szymańska w Człuchów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Barbara Szymańska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Barbara Szymańska o rekrutacji.

Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Barbara Szymańska w Człuchów

Pni Barbara współpracuje z inną pielęgniarką? Albo jest szansa że działalność się rozwinie i będzie potrzebny ktoś z pielęgniarskim wykształceniem do pomocy? Szukam dodatkowej pracy i chętnie dowiem się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

Wojciech Nowy wpis

Pani Barbara zajmowała się moją chorą mamą, był z nią dobry kontakt, bardzo również pomogła mi. Wytlumaczyla jak zajmowac sie schorowana mama i na co zwracac uwage.

Aneta Nowy wpis

Ktoś posiada do nich aktualny numer telefonu?

Pacjent ze Zlotowa Nowy wpis

Nie Wiem czy dziecinada jest to ze Pani Barbara leczy się psychiatrycznie i przyjmuje silne leki psychotropowe i neuroleptyczne a później robi zastrzyki i podaje leki waszym dzieciom podczas wielu działań niepożądanych tak silnych leków, nie mówiąc już o negatywnych objawach takich chorób...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Barbara Szymańska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Ulka

Ktoś ma przyjemność z oczerniania innych. Moze sam nie potrafi wiele??

Didi***

Pani (usunięte przez administratora)to najbardziej kompetentna i oddana pielęgniarka jaką znam.Nie rozumiem jak mozna takie oszczerstwa pisac.Mysle ze osoba ktora dokonala takiego wpisu albo w ogóle nie miala do czynienia z praktyką pielegniarska(usunięte przez administratora)albo ma cos nie po kolei w główce.Okropienstwo i żenada.ZDECYDOWANIE POLECAM (usunięte przez administratora)

ArekG

Zdecydowanie nie polecam. Kobieta mila ale bardzo zaniedbana I niechlujna. Podczas pracy nie stosuje podstawowych zasad higieny :(

GrażynaW
@ArekG

Bzdura. Znam Panią Barbarę od lat i wiem, że ten komentarz to jakaś złośliwość.

A
@ArekG

Dziwnym trafem taki sam komentarz na innym profilu napisala jakas Danuta. Hmmm.... oj ktos tu jest zlosliwy i pisze nieprawde. Szkoda, ze dorosli ludzi, czesto majacy dzieci zachowuja sie jak one same. Dziecinada

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Barbara Szymańska - Człuchów

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Barbara Szymańska
  • Os. Sikorskiego 6 lok. 55