Opinie o Iwona Markiewicz Pure Magic w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Iwona Markiewicz Pure Magic, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Iwona Markiewicz Pure Magic o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwona Markiewicz Pure Magic w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Niju Nowy wpis

Byłam w klinice. Na corrazziego na 1h termolifting RF na twarz. "klinika" jest mieszkaniem prywatnym gdzie obok w pokoju jest bodajże fryzjer. Pani kosmetyczka z Ukrainy zrobiła mi za mocny termolifting. Poszlam do domu i nie mogłam spać ponieważ taka miałam gorąca twarz. Robiłam sobie zimne okłady, z miernym skutkiem. Do tego cis stało mi się z okiem, widziałam za mgła. Przestraszona dzwonię na drugi dzień do Pani opisując objawy. Pani kosmetyczka na pytania jaka moc zastosowała na moja twarz, nie znała odpowiedzi. Na mój normalny, wręcz płaczący ton głosu, odpowiadała zdenerwowana powtarzając, że nic mi nie będzie, że nikomu nic nigdy nie jest. Ja przesadzam. W obliczu takiej reakcji, coraz bardziej zrozpaczona, gdyż 2 dzień po zabiegu nadal miałam gorąca twarz i problem z widzeniem,Skonsultowalam to z kolegą, studentem medycyny, który zasugerował, że urządzenie mogło na moją skórę byc za mocno ustawione i poparzylo mi komórki macierzyste. Drugi tel. Do tej Pani nic nie pomól, aby cis zrobić w tej sprawie. Zadzwoniłam w końcu do lekarza med. Estetycznej I dermatologa w jednym. Wizyta kosztowała mnie 190 zl Dermatolog przepisał mi od razu odpowiednie środki na zlagocenie gorąca i pieczenia. Poleciła iść do okulisty zbadać oko. Okulista zbadał mi oko powierzchownie i zalecił badanie dba oka, czego nie zrobiłam bo to jest już grubsza sprawa. Polecił odczekać tydzień i jeśli się nie poprawi wzrok to badanie dna oka koniecznie. Po 2 lub 3 tygodniach dopiero wszystko zaczęło wracać do normy. Nie mogę opisać co ja przezylam w tamtym czasie. Szczególnie z tym okiem. Ostrzegam wszystkie przyszłe klientki. Uważajcie, bo Pani traktuje każda cerę jednakowo. Maszyna do termolifting wygląda na bardzo stara. Nie polecam.

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Iwona Markiewicz Pure Magic w miejscowości Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Iwona Markiewicz Pure Magic - Warszawa

Iwona Markiewicz Pure Magic
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Antonia Corazziego 5 lok. 1
    00-087 Warszawa
  • NIP: 1250531182 REGON: 017331382

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iwona Markiewicz Pure Magic