Opinie o Banaszak Piotr Pphu Optimus w Osielsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Banaszak Piotr Pphu Optimus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Banaszak Piotr Pphu Optimus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banaszak Piotr Pphu Optimus w Osielsko

Ex kierowca

Pierwsze wrażenie super. Później masakra potrącenia z wypłaty za brak kilometrów? Auta nie serwisowane .Nie chcą płacić za rozładunku ręczne.Nie mają kasy na paliwo.nie polecam przekonałem się na własnej skórze.Ogloszenie widnieje w necie uważajcie na oszusta.!!!!!!!!.Jest nas więcej poszkodowanych!!!!!!

Robert M
@Ex kierowca

Nie wiem kiedy tak było, robię od lipca 18 i fakt z kasa był problem zimą ale poplacili wszystko. Od marca jest wszystko git

Bajo Jajo Nowy wpis
@Ex kierowca

Potwierdzam , to jest wyzyskiwacz , nie szanuje kierowców , robi z nich (usunięte przez administratora) , ucina kasę za brak kilometrów , dramat , omijać szerokim łukiem!!!!

Iwona Nowy wpis

Ktoś tu napisał, że "kasa się zgadza". To aż jestem ciekawa ile zarabiają aktualnie kierowcy? Bo chyba to muszą być niezłe sumki? :P

Ewa Nowy wpis

Jest kilka pozytywnych wpisów. To ile średnio zarabia tutaj kierowca? Czy są dodatki świąteczne? Czy często są ręczne rozładunki?

Danieloo Nowy wpis

W wielu firmach jeździłem, ale tu dopiero mogę powiedzieć ze ta firma działa prawidłowo. Chyba pierwszy po długim czasie jazdy jako kierowca Dziennie Max 2 załadunki 600-800 km Kasa na konto, Max 3 dni czekałem Kasa się zgadza tam Na podjeździe w firmie 2x BMW 750 Jakiś merc cabrio 500ta Busy czyste, serwis obok Fajna firma

Brałeś udział w rekrutacji do Banaszak Piotr Pphu Optimus. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Tomek S

Firma,ok, mają dobre zlecenia. brak problemów. Auta świeże.

Dawid
@Tomek S

Czym konkretnie zjamowałeś się podczas współpracy z Pphu Optimus? W jaki sposób dowiedziełeś się o firmie i co sprawiło, że dobrze ją oceniasz? Twój wpis jest dość krótki, mam nadzieję że napiszesz coś więcej.

Gogol

Gorszy czas może dopaść nawet najlepszych. W sumie firma teraz całkiem dobrze idzie!

Marass

byłem u nich na umowie 5 msc dobreych kilka kółek, kasa do reki po zjezdzie, cos dolozyli za rozladunki reczne zawsze fajne dziewczyny w biurze ;))) pozdrawiam

Robert M

Optimus transport to z tego co wiem scheda po Omida Visterra, jakoś się dogadali i maja ich samochody i klientów 1rok u nich śmigam. Kasa po zjeździe, można liczyć na zaliczkę. Generalnie miło i sympatycznie, do czasu aż się szef nie wk***i. Każą dbać o auta, dla mnie spoko, zawsze czyste Dniówka od 180-210 na rękę

Marek Kacperczak

Pracuje od 7 msc Jest Ok. Szef ma swoje warunki. Dla mnie wszystko jasne i klarowne. Dniówka Ok, płaci dodatkowo za dobre spalanie i normę Km Pensja po zjeździe. Dołożyli jeszcze aut, przenieśli biuro. Jakoś to sie wszystko układa

StarLord

Nie polecam , dziad trans , pierwsze wrażenie dobre ale później masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Banaszak Piotr Pphu Optimus - Osielsko

Banaszak Piotr Pphu Optimus