Opinie o Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas w Bydgoszcz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak szefostwo w Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas traktuje ludzi?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Były pracownik Nowy wpis

Na papierze najniższa krajowa, za nadgodziny i nadprogramowe dyżury kasa pod stołem - w świetle prawa etacik i super, tak naprawdę praca po 12-16 dni pod rząd to norma. Wypłata na czas ale żenująca jak dla lekarza, nawet z dłuższym stażem. Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju, jak zrobisz nawet nieistotny błąd mobbing, szczególnie na młodych lekarzach. Traktowanie klientów przez szefów fatalne często gęsto. Umiejętności lekarskie... Poniżej średnich w mieście. Żałuję że tam pracowałam,. nabawiłam się traumy, odradzam zarówno jako potencjalny pracownik a także klient. Jak ktoś mnie pyta gdzie jechać do weta w Bydgoszczy mówię - byle nie tam.

Ludzie uważajcie natych papidruchow nic nie potrafią nie potrafią postawić dokładnej diagnozy przyjmują do pracy takie młode suki które myślą tylko o kindebalach pustka w głowie nic poza tym mój piesek przez nie mosial iść do uśpienia niepolecam

Wiesia Nowy wpis
@Adam

Bardzo fachowa obsluga .dr Raś i inne w tym momencie nie pamietam nazwiska bardzo wysoki profesjonalizm , wspaniałe uratowały moją kotkę .

Jacek

Moja suczka przeszła 2 poważne operacje i długotrwałe leczenie. Jest pod stałą kontrolą tej kliniki. Fachowa pomoc i bardzo dobra opieka.

Dominika
@Jacek

A czy zaobserwowałeś jakieś sytuację świadczące o tym jaki właściciel ma stosunek do swoich pracowników, jaka atmosfera tam panuje? :) Chciałabym dołączyć do tego zespołu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Mój Azor przeszedł w tej klinice (Klinika Kora) dwie operacje (Pan dr Sokołowski) i pomoc dermatologiczną (Pani dr Raś) Obie operacje bardzo udane. Pani doktor też pomogła na tyle na ile jet to możliwe. Personel fachowy i uprzejmy. Dziękuję

Dominika
@Andrzej

To pięknie, życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) Niżej ktoś napisał negatywną opinię i tak się zastanawiam nad szczerością tych słów...

Witam, dziękuję serdecznie całemu Zespołowi Lekarskiemu przy ulicy Moniuszki za wyleczenie mojej suczki po pogryzieniu jej przez inną suczkę. Dostała zastrzyki: antybiotyk i przeciwzapalny. Dzisiaj poszedłem z nią do kontroli. Okazało się, że rany goją się odpowiednio. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA ZA POMOC!!!!

Dziękuje Panu Robertowi Sokołowskiemu za przeprowadzoną operację osteosyntezy mojego pieska . Dziękuje za fachową i miłą opiekę. Serdecznie polecam .

Irena Orłowska

Leczę w KORZE moje zwierzaki - koty, psy -już bardzo długo (1992r.) . Zawsze mogłam liczyć na fachową pomoc P. doktora Roberta Sokołowskiego i P. doktora Piotra Niewczasa oraz pozostałych lekarzy.Znalezione koty w stanie beznadziejnym dzięki bardzo dobrej opiece i leczeniu znowu dostawały drugie życie. P.doktor Robert Sokołowski jest bardzo dobrym okulistą, chirurgiem oraz ortopedą jak również P.doktor Piotr Niewczas. Lecząc przez tyle lat zwierzaki w KORZE wiem, że moje zwierzaki mają najlepszą opiekę lekarską jaką mogłam im zapwenić.

Mariusz

Cześć. Czy są jakieś osoby, które aktualnie bądź w ostatnim czasie miały może okazję pracować w tej Klinice Weterynaryjnej? Pytam bo szczerze mówiąc szukam informacji o ewentualnej pracy w tym miejscu. Interesuje mnie to, czy to miejsce pracy jest przyjazne osobom, które stawiają na rozwój zawodowy. W tej klinice coś takiego te osoby mogłyby otrzymać?

WieG

Po dwóch latach od operacji wykonanej przez dr Sokołowskiego, szczeka ponownie pękła u pieska . Przez dwa lata szczęka była krzywa , ale drutowana i miała się zagoić. Kilka dni temu piesek pośliznął się na schodach i uderzył szczęką w schodek. Znowu mu pękła. Pojechaliśmy do dr Sokolowskiego. Ocenił operacje na cenę wyjściowa 800 zł + pozostałe wizyty itd. Czyli ok. 1500 - 2000 zł. Czy dużo ? Pojechaliśmy do innego chirurga. Trochę zdziwił się wysoką ceną :( Ale najgorsze dopiero usłyszeliśmy po oględzinach i RTG. Dwa lata temu nie było operacji, nie było drutowania. !? Chyba tylko ustawienie szczeki . Koszt poprzedniej operacji = ponad 1000 zł. Co na to nowy lekarz, który podjął się prawidłowej operacji ? Załamany swoim kolegą po fachu, bardzie niż my !

Alicja

Jest tu ktoś po praktykach i by może powiedział czy warto je tu odbywać? Czy można się nauczyć sporo?

0009m

Dziś z kliniki KORA odebrałem kotkę po zabiegu sterylizacji lecz z obciętym uchem do połowy. Wyjaśnienie dlaczego ucho jest obcięte do połowy brzmiało tak: U nas się tak robi. Zapraszam na mój profil na facebooku gdzie zamieściłem zdjęcie kotki. https://www.facebook.com/maciej.karakulski.5

Kuba

To jest forum dla pracowników żeby mieli gdzie podzielić się opinią o pracy !

niestety klient

Człowiek ma psinkę od szczeniaka, blisko 15lat wszystko o niej wie, od blisko roku jest intensywnie leczona na serce i pech chce,że w niedzielę przytrafiają jej się pewne ataki... Bierze się całą historię choroby,tłumaczy wszystko,pokazuje powiązania a pan doktor mierzy temperaturę, osłucha, jak szaman patrzy w oczy psinie kilka razy i twierdzi,że ten stan nie ma powiązania z jej chorobą serca. Stawia tezę o umieraniu komórek mózgowych, udarze itp. (nie robiąc żadnych badań!! krwi,EKG,USG,prześwietlenia takiego czy innego...nic zero czegokolwiek). Pan doktor daje kilka zastrzyków i sugeruje wizytę kolejnego dnia żeby pobrać krew i skontrolować stan psinki. Ostrzega jeszcze,że takie ataki padaczkowe mogą się powtórzyć za 2-3 miesiące... więc doktorku otóż taki atak powtórzył się już po godzinie od podania tych Twoich zastrzyków (po tej cudownej diagnozie "na oko"),następnie po kolejnych trzech godzinach...i kolejnych trzech... Dziękujemy,że przez następne kilkanaście godzin mogliśmy obserwować blisko dziesięć takich ataków, mogliśmy przeżywać jak psinka w męczarniach kona... a wystarczyło słuchać właścicielkę czy zrobić badanie EKG co wykonano w PROFESJONALNEJ przychodni następnego dnia rano a nie bawić się w szamana. (usunięte przez administratora) nigdy więcej.

Grażyna

Jest jakaś szansa na zatrudnienie w klinice Kora? Czy jej założyciele działają sami? Proszę o informacje.

Beata

Nie polecam. Dr Sokołowski zero empatii dla włascicieli chorego psa. Nic nie tłumaczy, opryskliwy. Cos strasznego.

Estera
@Beata

Drugi z lekarzy - Piotr Niewczas - nic nie jest lepszy. W ogóle - zimno i bezdusznie tam jest.

JoannaRacinowska

Leczenie i opieka na wysokim poziomie.Leczę swoje zwierzaki już kilka lat.Właśnie jesteśmy po zabiegu oka u suni .Zabieg przeprowadził dr Robert Sokołowski b.dodry chirurg,ortopeda i okulista.

admin

Jak oceniasz współpracę z firmą Klinika Weterynaryjna Kora S.C. Robert Sokołowski Ewa Pekowska Piotr Niewczas? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas?

Klinika Weterynaryjna Kora s.c. Robert Sokołowski Piotr Niewczas
3.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Stanisława Moniuszki 5
    85-092 Bydgoszcz